8241
Beatos virtuvė

Aš ir mano šlaunys

(14)

Aš turiu daug suknelių, daug, labai daug. Kažkada mėginau skaičiuoti – tikrai per  100, na bet man jų daug reikia… Na, bet ne apie sukneles dabar susėdome pakalbėti, o apie šortus, šortus aš turiu vienus. Tie vieni yra iš nukirptų, beveik mergautinių išaugtinių džinsų. Šį sezoną jie taip ir nebuvo ištraukti, nes, hmmm… na, kaip čia pasakyt… Jei atvirai, truputį spaudžia, o aš jau nebe tokio gyvenimiško nusiteikimo, kad mane kas nors varžytų. Tai va, šortų neturiu dar ir dėl to, kad na tai kur aš su jais eisiu? Juk šortai – tai vaikų, paauglių ir riedutininkų rūbai arba dar tų moterų ir merginų, kurios turi nepriekaištingas kojas.

Bet ši vasara man – revoliucijų vasara, nes aš įsigijau dvi poras šortų ir juos nešioju vos ne kasdien. Visų pirma, niekada nežiūrėjau net į jų pusę, nes atrodė, kad „ką, ar jau tu, Beatėle, visai kuoktelėjai? Tu – su šortais??“ Na, nebent tais, iki kelių, bet tikrai ne tais, kurių dabar pilnos pardės, bet kadangi šios šeimos atostogos buvo karštame klimate, galvoju, ai, tebūnie, niekas baudos kvito neišrašys, perku šortus ir nešiosiu, koks skirtumas, kaip atrodo tos mano šlaunys.

FullSizeRender_2

 

FullSizeRender_1
Manau, kiekviena moteris turi tam tikrą santykį su savo šlaunimis, paprastai tie santykiai būna tokie on and off audringi. Vienos nuolatos tempia savo šlaunis pirmyn: vaikšto į masažus ir salonus, perka, trina kavos tirščiais ir gąsdina kontrastiniais dušais. Kitos tiesiog pasilieka jas sau, šlaunys kaip šlaunys. Dar kitos tiesiog primygtinai jų nemėgsta, slepia, niekina, ir apkalba viešai bei privačiai. Tai aš buvau kažkur per vidurį, įsitikinusi – ne, šortai ne man. Bet nusipirkau tuos šortus, galvoju – „o man vienodai“… Ir ką gi, atsitiko stebuklingas dalykas, aš įsimylėjau savo šlaunis, ir supratau, kad nors ir ne tokios lygios ir na, kai žengi žingsnį, tai jos pavojingai juda,  bet jos mano šlaunys, ir kodėl gi aš iki šiol jų neleisdavau į viešumą? Nežinau. Juk jos mano, ir jos gali būti mano draugės, o kaip jūs? Vis dar dresuojate savo šlaunis? Ar slepiate? Gal metas susidraugauti? Moterys, oras, kaip matote, vasara alsuoja, leiskime savo šlaunis ganytis! Ha ha ha ha….

FullSizeRender

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. 333 parašė:

  „žvengiu“, kietai Beata. Maladec!!!! Dar reikėtų pakalbėti apie pilvo presą ir Sixpek’ą.

 2. egle parašė:

  Saunuole Beata, parase taip kaip turi buti, as irgi niekaip neapsisprendziu i ka man tas slaunis ikisti ir kaip jas visuomenei pateikti

 3. Rebeka parašė:

  Beata, Jusu slaunys palyginus su Latino Amerikos moterimis, „kudokos“. Kulturu skirtumai ir skoniai.

 4. gdra parašė:

  nu ziuriu taip, ziuriu anaip… – arba geros foto arba tiesiog puikios kojos. pirmyn!

 5. Lina parašė:

  Aš irgi su šortais „dzin tos šlaunys“, būna ir blogesnių

 6. Dovile parašė:

  Saunuole Beata, padrasinimas ir kitoms moterims ir merginoms!

 7. Vaida parašė:

  Beata, you made my day 😀 taip,as leidžiu šlaunims ganytis.. ai dzin kas ką galvoja,jos pas mane irgi juda,ir gal biski draugo celiulito yra,nu ir ka man daryt? Karsta gi :)))))

 8. Justina parašė:

  „Mother Teresa didn’t walk around complaining about her thighs – she had shit to do.“ Sarah Silverman

 9. Rita parašė:

  Miela Beata,

  šortai- su jais laisva ir lengva dirbti vasarą sode, darže, namuose, malonu šokti ir poilsiauti.

  Rita

 10. Vilija parašė:

  Super! Mano ir šlaunų santykis nelabai draugiškas, drįstu jas rodyti tik paplūdimy ir labai artimiems žmonėms. Šortus nešioju, bet tokius iki kelių 🙂 Labai labai, na labai labai, džiaugiuosi, kad vis daugiau moterų Lietuvoj išdrįsta nešioti šortus net jei nėra lieknosios gazelės. Liux, kad Jūs, Beata, nešiojate ir, kad rašote apie tai!

 11. Diana parašė:

  Labai mėgstu trumpus šortukus. Neįsivaizduoju kaip kitaip rengtis minant dviratį dabartiniais orais 🙂

 12. Giedrė parašė:

  Ne nu čia tai nerealiai:) Super straipsniuskas. Aš apskritai žaviuosi Beatos saviverte. Va tokios ir turi būti moterys – su aukštai iškelta galva ir tik pirmyn. Sveikinu, Beata:)

 13. Jolita parašė:

  Beata, man tavo šlaunis… bet net ir aš retkarčiais apsimaunu šortus ir man dzin 🙂

 14. Vaida parašė:

  Gražios tos šlaunys, net ir idegusios va mano tai ir storos ir baltos

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.