8241
Beatos virtuvė

Apie labai sėkmingus pirkinius vaikams – žaidimų ir smagumų palapinės

(3)

Visi mes, tėvai, buvom ten ir esame ten, toje žemėje, kurioje kalnai daiktų, kurių reikėjo tą minutę, o paskui nereikėjo. Ten, tame plastmasės ir neišsipildžiusių vilčių didkalnyje guli meškučiai ir pliušiniai šuniukai, lego rinkiniai mergaitėms ir lego berniukams, mažų gyvūnėlių rinkiniai ir gumučių rinkiniai apyrankėms pinti, o kur dar visi dienoraščiai su užraktais, kurių raktas pasimeta kitą dieną ir krūvelė niekada neskaitytų knygų… O kur dar tos suknelės, kurios patinka mamai, bet nepatinka dukrai, ir ji nešioja visą vasarą tik tas pačias dvi maikes ir dvejus šortus….

Oi, visi mes, tėvai, esame ten buvę vieni daugiau, kiti mažiau įbridę, bet visi esame įgiję vaikams daiktų, kurių jiems nereikia ir kuriuos jie pamiršta… Bet aš truputį pagailenus ir priminus sau, kad mažiau yra daugiau, noriu papasakoti apie pirkinius ir dalykus kurie PASITEISINO. Už kuriuos verta mokėti dvigubai, nes jie naudojami kiekvieną dieną ir džiaugiasi jaunimas tais daiktais visada… Aš tokių daiktų padaryčiau visą sarašą, bet jau senokai noriu pasidalinti ir pagirti, ir parodyti, ir pasakyti apie vieną daiktą, kurį galėčiau pavadinti vienu sėkmingiausių iš visų. Ir dar norėčiau pasakyti, kad tai yra visiškai tikra rekomendacija, nors net ir kai FB gaunu dovanų ar net ir piniginį atlygį už daiktus, kuriuos rekomenduoju, noriu pabrėžti, kad visada rekomenduoju tik tai, kas man tikrai patinka ir tik tai, ką pati naudoju. Todėl galite būti ramūs – mano auditorija man brangesnė nei keli šimtai eurų, ir garsinu tik tuos daiktus, kurie man patinka. O apie šias palapines pasakoju pati savanoriškai ir laisvavališkai, niekas neprašė, niekas nieko nedovanojo tiesiog šie daiktai man LABAI patiko ir pritiko, ir man ir mano vaikams.

Ši prekė buvo mano pačios rasta, nupirkta, ir kiekvieną dieną aš ir mano vaikai džiaugiamės tuo pirkiniu. Tai yra vaikiška palapinė iš TOGA design, jauna miela pora tiki tuo, ką daro, myli tai, ką daro, ir kuria ypatingus malonius daiktus.

Pradžioje nupirkau tik Izabelei, nes ji mane beveik išvedė iš proto tempdama iš visų namų pagalves ir užklotus ir statydama savo kambaryje iš jų visokias tvirtoves.

IMG_4061

Nupirkau trikampę, mėlyną. Nuo pat pirmos dienos ji iš karto išsikraustė gyventi į tą palapinę, nusitempė ten pagalves čiužinį ir ten apsigyveno.

Paskui, aišku, palapinės užsireikėjo Jurgiui. Jos nėra labai pigios, tai užsakiau mažesnį tipį, nes man pasirodė, kad užteks jam, bet tas mažesnis pasirodė jam per mažas, ir todėl iškeičiau į tokio paties tipo palapinę, kokią jau turėjo Izabelė. Jis irgi ten išsikraustė, – nuo lovos nusitempė čiužinį ir išsikraustė miegot į palapinę. Aš ten įlendu prieš vaikų miegą paskaityti knygų ir pasikalbėti, arba pabūti penkias minutes arba išsinešam į lauką.

palapine_vasara_togadesign

Tai va, yra daug gerų dalykų ir apie juos reikia sužinoti per draugus, aš su malonumu jums rekomenduoju palapinę. Apie tokias vaikų pramogas, beje, ir mano žurnale rašoma… Bet tai čia kita tema….Visada galite pasidalinti, ir savo sėkmingomis istorijomis. Ačiū.

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. Laura parašė:

  Palapines vaikams mistifikuotas reikalas- ju reikejo, reikia ir reikes visada…cia savo kampo ir „is ten kur is kur atejom“ ilgesys. Savo vaikams padariau sodines palapines is zurnalo, situ patogumas man ir labai labai…reiks padaryti kambarines:D
  Aciu uz rekomendacijas. Butu idomus visas „pasiteisinusiu daiktu“ penketukas;)

 2. Arturas parašė:

  Puikus straipsnis apie palapines. Ačiū. Toga manau vienos iš geriausių!

 3. Ruta parašė:

  O kad jūs žinotumėt, kokių staliukų galima pas TOGĄ įsigyti: tiek pietus valgystite (prie didelių), tiek romantiškai leisite laiką prie mažų, ant kurių tilps tik arbatos puodeliai ir daug žvakių. Taip, tai išskirtiniai žmonės, išskirtiniai aksesuarai namams. Ačiū Beata.Jūsų dėka ir atradau juos.

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.