8241
Beatos virtuvė

Apie krabų gaudymą, pasiilgimus ir gerą laiką

(4)

Kaip aš buvau pasiilgusi fish and chips, tai ne tas žodis! Iš tiesų, tai aš esu pasiilgusi angliškų pub’ų ir angliško kaimo. Ir povelykinė trumpa išvyka į Angliją parodė ir miestą, ir kaimą gražiausiomis spalvomis.

Pirmiausia – kaimas. Aš esu tik rytų Anglijos kaimų žinovė, tiksliau, – Suffolk, dar tiksliau – to kaimo, kuriame gyvena Tomo mama žinovė, nes ten esu buvusi daugiausiai. Ir net nemoku pasakyti, bet ten kai esi, atrodo viskas taip kažkaip.. Lėčiau… Gražiau ir svajingiau…o čia, štai, Paddy šunė – Ellie.

Beatos virtuve_Paddy suo Ellie

Tai va, lepinomės: Vaikai gaudė krabus. Čia toks žaidimas – užkabini į maišelį šoninės, krabas puola, įsikabina į maišiuką ir pakyla į viršų, tada trumpoms atostogoms jį dedam į kibirėlį su vandeniu. Kadangi ir Anglijoje dabar buvo vaikų atostogos, tai vaikų – kaip šermukšnių uogų, štai taip nusėtos pakrantės ir tiltukai. Krabiukus iš upelio trauki, tas upelis įbėgantis į jūrą… Kol vaikai su močiute ir tėčiu krabavo, aš vaikščiojau ir grožėjausi plynėmis… ir rūkais…

IMG_1596

Aišku, mėgavomės ir angliškais pub’ais, kurių apylinkėse yra daug. Negalėjom atsivalgyti fish and chips…

IMG_1612

Ir dar Tomo mama vakarienei gamino savo firminį, skaniausią pasaulyje Shepards pie…O paskui porai dienų nulėkėme į Londoną. Į draugų vestuves ir šiaip. Londono oru pakvėpuoti.

IMG_1722

IMG_1681

Oi, koks geras miestas yra Londonas, jei dar nebuvote, tai primygtinai sakau – važiuokite! Dar, žinoma, su savo puikia drauge Vilma susitikau, ji Pavasario žurnale turėjo ekstra aktualią temą: pasakojo apie populiariausias dietas Londone.

FullSizeRender

Trumpi mano karoliai, bet vaizdą susidarėt. Myliu Angliją ir Londoną labai. Ši savaitę bus gera, ir naujas mėnulis jai įpusėjus prasidės ir mes jau, atrodo, tik Pavasario žurnalą į lentynas sudėjome, o jau vasaros receptus skaičiuojame…Transliuosiu:) O dar noriu padėkoti visiems, kurie jau balsavo „Login 2015″ už mano paskyrą feisbuke ir už mano blogą, ačiū, mielieji! O tie, kurie dar nebalsavo, bet norėtų, spaudžiame nuorodas ankstesniam sakinyje ir prabalsuojame. Liko kiek mažiau nei dvi savaitės!

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. Lina U. parašė:

  Jėzau, kaip aš pasiilgau tų angliškų kaimų prie jūros!!!

 2. Natali parašė:

  O as ir mano visa seima vis dar megaujames kaimeliu prie vandenyno groziu, jaukumu… tik mes Airijoje…
  Taip pat labai megstu fish and chips… savaime aisku ne kiekviename pub’e ar restaurant’e tai skaniai pagamina, bet i tas skaniai gaminamas vietas daznai uzsukame…
  Ismokau ir pati gaminu skanu Shepards Pie, Slow Cooker Beef Stew, Slow Cooker Irish Lamb Stew…

 3. Alma parašė:

  Kaip smagu suzinoti, kad su tokia zvaigzde Beata turime bendrumu! Ne tik kad laabai patinka pub’u kultura, bet as irgi skrendu aplankyti anytos I Suffolk! Man geriausius Fish and chips randu Aldeburgh paprastoj gatves knaipej, tokioj kur viska sudeda I rudo popieriaus maiselius. Ir tada mes sedim ant akmenu pakrantej, klausomes juros ir zuvedru ir sveiciam ta zuvi, net ausys linksi. O skaniausias pub’o maistas yra Woodbridge Anchor, tiesiai pries gelezinkelio stoti. Ir toks labai mielas restoranas uz jo pavadinimu Table. Jei kelias ten nuvingiuos, tiesiog rekomenduoju.

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.