8241
Beatos virtuvė

Apie grožį, bet pradėsiu nuo sporto

(7)

Štai neseniai žurnalas „Žmonės“ paėmė interviu iš manęs apie tokį subtilų dalyką kaip  grožis. Aš net pati nustebau, kiek reikėjo prirašyti tomų ir ką galiu pasakyt, kad geros rekomendacijos visada yra super, ir man labai patinka jas imti iš žmonių, nes  Viešpatie švenčiausias, kaip kitaip susigaudyti visoje toje kremų ir masažų, ir lakų, ir priklijuotų blakstienų jūroje??

Vasarą daugiausiai laiko skiriame svarbiausiam grožio elementui – sielai, mintims, na, juk tada daugiausiai širdis lydėdama saulėlydžius ir braidydama pievomis ilsisi. Nes vidinė laimė – svarbiausia grožio dalis, nėra jos, niekas nepadės… Tai o dabar, prašau, apie paprastus ir banalius grožio dalykus. Tik nuo ko pradėt? Nuo kūno, veido ar plaukų??

Oi, gal pradėsiu nuo kūno, tiksliau nuo sporto. Viešpatie, na tikrai, tu mane matai ir tu žinai, kad aš esu pačių geriausių ketinimų, ir man na, labai patiko vaikščioti į „Impuls“ sporto klubą, Milon treniruoklius, bet dabar nors tu man kirviu kapok, ar tai laiko nerandu, ar ta vasara kojas laiko pririšus?

3

Bet būtinai pasakysiu, kad „Impuls“ yra geras dalykas dėl to, kad: a) naujausias sporto klubas studijos pašonėje, b) visada visi šypsosi ir yra malonūs, c) ten yra milonas, d) jie turi GERUS STIPRIUS FENUS.

Mano kolegės, moterys iš „Beatos virtuvės“, tai jos eina kaip pasiutę į užsiėmimus, ypač Ievutė mūsų sporto ir gerumo deivė. Aš kažkaip vakarais eiti gailiu, ryte irgi… Tai tik ištaikydavau tą Miloną aplankyti, o dabar vasarai sustabžiau abonementą, (nes „Impuls“ taip leidžia) ir dar ten yra Andžej – raumeningas ir kalbus treneris, kuris mane pradžioje pasvėrė (nu neklauskite, tikrai per daug pas mane minkštojo sluoksnio, bet tai ką dabar daryt), po to paaiškino, kaip ir ką daryti.

O šiaip tai man dar labai patinka eiti arba bėgti ant savo takelio namuose. Jei ne tas bėgimo takelis, kurį nuspirkome, kai atvažiavome į Lietuvą, tai būčiau jau visai meškutė. Atsistoju, pasiimu knygą ir einu, arba žiūriu TV. Irgi gerai. O šiaip tai jaučiu didelį vidinį norą, beigi pasitenkinimą, kai pasportuoju, tai yra super jausmas, ir sportuoju ne tam, kad atsikratyčiau lašinių, o tam, kad gerai jausčiausi. Visada yra kur pasistengti ir daryti daugiau. Kartais ir su sese pabėgiojame, kažkodėl dažniau kur nors išvykusios kartu.

Beatos virtuve_Amerika_begimas_Odeta

Dabar jau laikas jums pasisakyti, jei turite, ką parekomenduoti apie sportą ir nebūtinai Vilniuje arba šiaip, ką gero kūnui esate nuveikę. O aš kai susikaupsiu (nes jau pradėjau), parašysiu dar savo rekomendacijas apie plaukus ir viską, ką jiems naudoju ir esu geriausio atradus, aš šioj srity turbūt esu truputį kvankt dėl visokiausių priemonių, tai pasikalbėsim.

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. Ton parašė:

  Puikus straipsnis.

 2. Greta parašė:

  Joga yra super. Tik visiškai nesusipažinusiems žmonėms su joga gali atrodyti, kad tai labai relaksinis ir lengvas sportas. Iš tiesų, reikia daug ištvermės. Labai gerai koncentracijai stiprinti.
  Sporto klubų nelabai mėgstu, bet kartais apsilankau. O šiaip manau geriausia kiekvieną dieną judėti kiek tik išeina. Neturiu automobilio, visur važiuoju su dviračiu arba einu pėščiom (na, čia ir dėl to, kad studentė, haha), bet tai priverčia kiekvieną dieną judėti. Visad renkuosi laiptus, jei tik yra galimybė, o ne liftą. Ir labai mėgstu pasivaikščiojimus 🙂

 3. Leonora parašė:

  tokia gera jumoro dozė……

 4. Olga parašė:

  Kiekvieną rytą, išskyrus savaitgalius..(na..man taip priimtiniausia ir stengiuosi dėl to savęs negraužti) atlieku 5 Tibeto pratimus..man jie super!prigijo, taip sakant 🙂 plius mėgstu bėgioti.

 5. Kristina parašė:

  Išmėginkite Pilates. Aš pati susidomėjau Pilates pamokomis prieš metus. Tai tikrai sustiprina kuno raumenis ir padailina laikysena. Bet patarčiau eiti privačiai, bent porai mėnesių. Taip išmoksite laikysenos ir visų kitų ypatumų. Grupinėse klasėse sporto klubuose nėra mokoma tikrosios Pilates.

 6. Inga parašė:

  Kangoo Jump batai!

 7. Rūta parašė:

  Beata, išties rekomenduočiau sportuoti Jolantos Verseckaitės sporto studijoje moterims, Vingio parke 🙂 mes ten puikiai leidžiam laiką!

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.