8241
Beatos virtuvė

Jau grįžau iš Tanzanijos, bet turiu pailsėti, tai rašau apie tai kas buvo anksčiau: apgyvendinimas Sardinijoje

(3)

Mielieji! Iš tikrųjų, tai mielosios – aš ir žinau, ir nujaučiu, kad skaito mane daugiausiai mielosios, ir šiaip esu tikra Moterų galybės gerbėja, ir kuo toliau tuo daugiau matau moteriškos galybės apraiškų aplink save, ypač dabar kai grižau iš Tanzanijos…Aš tiesa sakant dabar bandau surinkti save iš gabaliukų, nes ėmė jie ir išsibarstė, tiek turi daug nusėsti ir susirikiuoti, ir galu gale pailsėti noriu, nors truputi,  kitą savaitę pulsiu į laidos filmavimus. Tai kol man viskas dėliojasi, kad galėčiau parašyti truputi daugiau apie Tanzaniją, vasarai dar  nesibaigus noriu publikuoti gerokai anksčiau parašytą  įrašą apie tai kur gyvenome kai atsotogavome Sardinijoje. Gerų likusių vasaros dienų.

O dabar apie atostogų malonumus ir laikinus namus, kuriuos turime progą pakeisti keletą kartų atostogaujant. Man labai svarbu, kaip gi ten tuose naujuose namuose bus. Sardinija – pirmos atostogos su vaikais, kai gyvenamąją vietą mes pakeitėm net keturis kartus. Iki šiol rinkdavomės maximum dvi vietas, o dažniausiai – vieną. Bet buteliukai, sauskelnės ir visa kita amunicija, kuri lydi kūdikius ir bamblius, yra praeityje, o dabar yra knygutės, kamuoliai ir lėktuvai bei patys apsirengiantys, nusirengiantys, daiktus susidedantys ir dantis išsivalantys bendrakeleiviai.

Turiu pasakyti, kad pasirinkimas yra milžiniškas. Visi jau esate girdėję ir aplankę Homeaway ar Ownersdirect arba Airband ar netgi, man rodos, yra kažkoks lietuviškas, kuris logine gavo apdovanojimą – trumpam.lt. Tai ten tikrai galima rasti kur ir kaip apsistoti, ir savo galvelę keliaujant priglausti.

Tai leiskite jums ištraukti karolius, mielieji, iš Sardinijos apgyvendinimo galimybių.

Viešbutis Villasimius. Palm Resort. Trys naktys – 460 eurų. Baseinas, didelis kambarys su mini virtuve. Viena dvigulė lova ir dvi ištraukiamos. Švaru ir tvarkinga. Paprastutis variantas. Nebrangu  ir švaru. Ryte būdavo kruasanai su – dėmesio! – NUTELLA, tai ką jūs manot??? Vaikai, aišku, ėjo iš proto dėl jų. Nupirkdavau po vieną, kainavo gal vienas euras. Trim naktim – puikiai. Rezervavau per Booking.com, man tas puslapis nelabai, nes jie šantažuoja… Maždaug: „liko tik vienas kambarys už šitą kainą“ ir t. t. Na bet šiaip efektyviai veikia ir visko ten turi. Tai užskaitau. Galbūt tai ir ne marketinginis triukas tie gąsdinimai.

Šiaip Villasimius man patiko, bet nesu tikra, ar būtinai ten grįžčiau.

Kitą aukštesnės klasės viešbutį pasirinkom paskutinei nakčiai Sardinijoje vėlgi Villasimius, Croccuris resort.

Vilassimius Croccuris resort Mažas, jaukus, mes vieninteliai buvom su vaikais, daugiausiai poros. Pagalvojau, kad gera vieta atskristi savaitgaliui, jei turite tik savaitgalį (šeštadienį iš Kauno makt, tada su mašina iki Villasimius 1 val., pabūnat iki antradienio ir vėl skrendat į Kauną.).

Agroturizmas

Iš tiesų, tai manau, kad visas atostogas galima susiplanuoti agroturizme, jų yra tieeeeek daug. Visur. Čia kaip mūsų kaimo turizmo atitikmuo. Bet čia galima aptikti tikrųjų perlų – gyventi ūkiuose, fermose ir šiaip gražiuose namuose. Mes paskutinį kartą agroturistavome Sicilijoje ir Portugalijoje, bet kai vaikų nebuvo. Šį kartą išsirinkau dviem naktim, nes norėjau pamatyti ne tik turistinį ir pakrantės gyvenimą. Suradau iš čia http://www.agriturismo.it/en/. Mes gyvenome – čia.

agroturizmas

Kambarys buvo su dviaukšte lova vaikams. Viskas švaru, gražu, tvarkinga. Šeimininkai – Antonio ir Marina. Nuostabiai svetingi ir atviri, gryni ir tikri žmonės. Jautėmės lyg būtume jų giminės. Susikalbėjimas buvo gana komplikuotas, ir tikrai kitą kartą vešiuos pokalbių žodynėlį, bet ir be italų kalbos visi visus suprato. Pusryčiams – namuose kepti keksiukai ir vietoje užaugę persikai bei abrikosai. Vaikai pašėlo iš laimės tuos persikus nuo medžio skindami, aš taip pat. Kiekvieną vakarą trijų valandų vakarienės. Kur viskas pačių daryta (ledai taip pat). Vakarienės prie bendro stalo su kitais svečiais. Žodžiu, jausmas, kad esi laukiamas svečias. Naujos pažintys ir geras jausmas. Kitą kartą norėčiau daugiau agroturizmo vietose pagyventi.

Butai. Privatūs namai

Mes savąjį radome per Airbandb.com. Ten pasirinkimas Sardinijoje yra labai gausus. Mes ieškojom kažkur Šiaurėje. Ši vieta užkliuvo, nes lietuvaitė Dalia buvo parašius apžvalgą-atsiliepimą. Šeimininkai – Fernando ir Baraba – nuostabaus meilumo žmonės. Butelis dviejų miegamųjų, jaukus ir, kaip sakė kiti svečiai vokiečiai, aš niekada nemačiau rental property with so much love. Barbara yra auksarankė – tapo, siuvinėja. Tai žuvytės kur nupieštos, tai dar kas nors. Dėmesys detalėms akivaizdus, galbūt ne visų skoniui, bet tikrai miela ir malonu. Fernando mus du vakarus vaišino vakarienėmis, taigi vėl jautėmės lyg būtume ne turistai, o svečiai.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (3)
Komentarai
 1. aleja parašė:

  Sveika sugryzusi Beata,
  malonu skaityti rasinius kurie parasyti siltai mielai beatiskai, pasijutau, kad pati pas Jus sveciuojuosi.

 2. Karolina parašė:

  Patikslinu, kad ne Airbandb.com, o airbnb.com 🙂
  Tikrai gausus pasirinkimas ir geros kainos!

 3. Vaida parašė:

  labas, Beata, bandau jūsų rekomendacijomis pasinaudoti dėl apgyvendinimo Sardinijoje. Noriu paklausti del APARTMENT ACQUARIO15min PORTO CERVO. Jų puslapyje rašoma, kad jūra už 3 km. Kiek laiko iki jos ėjote, ar važiuoti reikia? gal jūs kokį email turite šeimininkų, kad galėčiau susisiekti.
  iš anskto dėkoju.

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.