8241
Beatos virtuvė

Kakava „Beatos virtuvė“ – naujiena, kuri ryškiai švies ir žiemą, ir vasarą!

(54)

Štai, štai, štai! Didžioji naujiena, pagaliau, pagaliau!!! Tokio gražumo dar niekas nematė. Tai yra nuostabu ir nepakartojama (nuo kuklumo, kaip matote, tikrai nemirsiu…) Bet išties labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, su malonumu rodau, demonstruoju ir pasakoju. Štai ji. Trijų rūšių kakava „Beatos virtuvė“ – tokios Lietuvos prekybos centruose dar nebuvo!

Beatos virtuve_nauja kakava

Leiskite atsikvėpti ir apie viską nuo pradžių. Kokios gi man trūko kakavos Lietuvoje? Atsakymas paprastas – kokybiškos, riebios kakavos, kuri nesunkiai pavaduotų kepiniuose šokoladą (kartą dėl nevykusios kakavos visą tinginį išmečiau lauk, aaaa…skandalas!!!!).

Taigi, apie gerą, linksmą kakavą seniai galvojau, tik tada dar nežinojau, koks yra ilgas bet kokio produkto kelias iki vartotojo… Dabar jau žinau, nes visi manieji turėjo bręsti vos ne metus, kol, galų gale, pasiekė lentynas. Tokį pat ilgą kelią nuo idėjos iki jūsų, teko ir šiai kakavai nueiti.

Kodėl kakava „Beatos virtuvė“ – išskirtinė? Tai aukščiausios kokybės kakava kepiniams ir gėrimams. Kakavos pupelės, kaip ir pridera, užauginamos Afrikoje, Ganos ir Dramblio Kaulo Kranto laukuose, tada atgabenamos į Olandiją, kur ir pagaminama ši kakava, nes olandai nuo neatmenamų laikų garsėja kaip geriausi kakavos gamintojai. Dar kitas svarbus dalykas yra tas, kad kakava „Beatos virtuvė“ yra aukšto riebumo – kakavos sviesto šiame produkte bus net 21 proc. Kuo aukštesnis riebumas, tuo kokybiškesnė kakava, tuo ji tamsesnė ir tuo jos skonis gilesnis, o kepiniuose net neatskirsite, kad tai kakava, o ne šokoladas. Bet dabar apie tai, kas yra kur supakuota ir kam skirta.

Beatos virtuve_kepiniu kakava_3D vizualas

Pradėkim nuo kepinių ir desertų kakavos „Beatos virtuvė“. Tai čia rasite būtent tą kakavą, kuri kepiniuose šokoladą sėkmingai pavaduos. Barstykite ją ant tiramisu, voliokite kakavoje triufelius, maišykite šokoladinius kremus, gaminkite tinginį, virkite karštus gėrimus ar įberkite šaukštelį į rytinę kavą.

Beatos virtuve_kakavos gerimas_3D vizualasKakavos gėrimas „Beatos virtuvė“. Čia rasite mėgstamiausią vaikų ir suaugusiųjų gėrimą – kakavos gėrimą. Jis susideda iš kakavos miltelių, turinčių didelį kiekį kakavos sviesto, cukraus ir viską į darnią visumą sujungiančio vanilės aromato. Tereikia užpilti užvirintu vandeniu ar karštu pienu ir aromatų bei skonių kupinas gėrimas paruoštas.

Beatos virtuve_kakava gurmanams_3D vizualasTiesiog kakava gurmanams. Čia tai jau jums jokio cukraus nesiūlau, tik aukščiausios rūšies kakava ir truputis vanilės. Vanilę rinkau iš kelių variantų, pasirinkau tokią vos juntamą, elegantišką. Mano mėgstamiausias receptas su šia kakava būtų toks: 2 šaukštai kakavos, 1 šaukštelis medaus, 2–3 šaukštai pieno ir 200 ml karšto vandens. Pabandykite ir toliau drąsiai kurkite savo kakavos gėrimų receptus.

Tai štai, tokios ryškios naujienos. Man labai jos gražios, skanios ir esu labai patenkinta rezultatu. Šį smagų ir skanų projektą įgyvendinau kartu su gamintoju „Alvo“, kurie atgabeno kakavą iš Olandijos ir viską supakavo Panevėžyje. Linksmąsias pakuotes sukūrė visus „Beatos virtuvės“ produktus aprengiantys „Beledo“, piešinius padovanojo mūsų dailininkė Inga Gilė. Ačiū jiems visiems!

O dabar informacija, kur naujosios kakavos rasti, kur paragauti. Aišku, mano parduotuvėje www.beatosparduotuve.lt., tada kepinių kakava pirmoji atkeliaus į  „Maxima“ (jau šią savaitę kai kur, kai žinosiu tiksliai pranešiu) ir „Iki“ parduotuves (ieškokite jau kitą savaitę), o nuo kovo 1 dienos visų trijų rūšių kakava „Beatos virtuvė“ rikiuosis „Rimi“ parduotuvių lentynose. Norite mano naujosios kakavos paragauti pirmieji? Jei tik atvyksite į Knygų mugę (kuri nuo šiandien vyks iki pat sekmadienio), tikrai būsite pirmieji šios naujienos įsigiję ir paragavę!

Beatos virtuve_kakava_gerimas

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. 333 parašė:

  dabar supratau, kodėl, kai Anglijoje dariau Beatos čili troškinį, įbėrusi Anglioje pirktos kakavos, perdozavau. Beata savo naujuose receptuose būtinai tai pažymėkite. Nes lietuviškos kakavos 2 šaukštai įtariu bus ne tas pats kas Beatos kakavos 2 šaukštai.

 2. Ingrida M. parašė:

  O puiki žinia, lauksim kakavos savo parduotuvėje 🙂

 3. Jurga parašė:

  o ipakavimu zavumas,tai zodziais neapsakomas…Tokio skanios spalvos,kad vien del ju verta pirkti 🙂

 4. Nijolė parašė:

  Ačiū,tikrai puiki žinia.Tai produktas svarbus ir vaikams ir šeimininkėms ir kokybiško Lietuvoj nebuvo.Malonu bus pirkti,tarsi pasilabinsiu su šauniaja Beata.

 5. Mira parašė:

  Musu seima labai megsta kakava, vis pirkdavome is mazu krautuveliu, nes tik ten tokios (riebumo) kakavos galima isigyti. Labai dziaugiames ir nekantraujame jos isigyti prekybos tinkluose.

  • Beata Nicholson parašė:

   Miela Mira aš lygiai taip pat elgiausi, pirdavau vokišką kakavą gryną, visokiose sveikų produktų parduotuvėse…nes LT didžiuosiuose prekybos centruose tiesiog nebuvo nieko panašaus

 6. Lina parašė:

  Bet taip išeina, kad paskutiniosios kakavos (99 proc.) jau niekur kitur nepanaudosi, tik saldiems kepiniams, jei jau jinai su vanile?

  • Beata Nicholson parašė:

   Trumpai: kakava gurmanams turi labai mažai vanilės aromato, ji tinka ir kepiniam, ir gėrimam, tiktų ir į čili troškinį jei jos nedaug dėsite, ji turi tik lengvą prieskonį ir savo sudėtimi yra artima Kepinių kakavai…išskyrūs vanilę

 7. Rūta parašė:

  OOO dangau, kaip nuostabu! Mane labai žavi visi Jūsų, Beata, produktai: nuo prijuosčių iki knygų ir planuočių, nuo kakavos iki padažų! Lietuvai labai trūko ryškių spalvų, polėkio, optimizmo ir aistros darbams, kurią turite Jūs!! Ačiū už kiekvieną blog’o įrašą, už nuostabius receptus bei visuomet sklindančią šilumą bei gėrį 🙂

  • Beata Nicholson parašė:

   Labai ačiū Ruta, tai ir svarbiausia, daiktai turi skleisti gerą mintį spalvą ir energiją…džiaugiuosi, kad suprantate, nes jie gimsta galvojant būtent apie tokius žmones kaip JŪS

 8. kristina parašė:

  Smagu Beata,kad kuriate ir kazka darote,bet turiu jus sukritikuoti…..jau nezinau kiek metu turbut kokius 20 darau tingini ir nesu ismetusi niekada lauk….kitas dalykas,labai viskas pas jus pasidare na kaip cia pasakius komerciska.Knygose receptai kartojasi,turiu visas ir jas labai megstu,bet…o kainos jusu planuociu ar ,kad ir karsto sokolado tai eiliniam pirkejui neikandamos,lieka tik pasiziureti ir praeiti pro sali.Manau tai bus ir su kakava jei ne tai labai smagu,kad prisiminete,kad gyvename LT,o ne kur kitur.Sekmes jums

  • Giedrė parašė:

   Na, dėl kai kurių receptų aš irgi būčiau linkusi pritarti, kai kur atrodo, kad proporcijose būtų kopkios techninės klaidos įsivėlę, nes nu visiškas briedas gaunasi. Bet tik kai kur. O dėl tos komercijos… čia jau matyt postsovietinės ausys lenda, kai norima visko ir už dyką:) Nebūna taip, visiems reikia gyventi, o kažką kurti tik tam, kad kurti – prėjusio šimtmečio prabanga. Šiandien realybė kitokia ir tai nėra blogai.

 9. Beata Nicholson parašė:

  Ačiū labai, tikrai pamatysit pačios ir galėsite nuspresti, kas ir kaip, kakava tikrai bus prieinama, nei minimas šokoladas, tikrai jis buvo brangus….
  Negaliu patikėti, kad va taip galima įgyvendinti savo idėjas!!! tai nuostabu, jei aš galiu gali visi

  • Egle parašė:

   pigu ir gera kokybe vargu ar suderinama.. Smagu kad naujos idejos igyvendinamos ir Beatos Virtuves zenklas randa kelia I musu namus. Daugiau spalvu, daugiau skoniu.

 10. jadvyga parašė:

  Nei padazu, nei duonos neperku, per brangu. Beje, del duonos, dazniausiai jai akcija buna, nupiginta, nes, matyt, tikrai zmones neperka, neisperka.

  • Beata Nicholson parašė:

   Miela, Jadvyga, tikrai stengiamės maksimaliai suderinti kainą ir kokybę, bet kadangi noriu savo vardą sieti tik su kokybiškais dalykais, už kuriuos galiu garantuoti, tai ta kaina išeina šiek tiek aukštesnė nei vidutinė. O akcijos yra taikomos visiems produktams be išimties ir tai anaiptol nėra ženklas, kad produktas nepopuliarus! Daugiau optimizmo!

 11. Birutė parašė:

  Labai linksmos pakuotės. Būtinai su šeima paragausim ! O jeigu dar saldžioji kakava be ‘jokių E’ Nesquik triušiukas bus nukonkuruotas .

 12. Raimonda parašė:

  Vau! Lb gražiai ir skaniai atrodo 🙂 Šaunuolė Jūs 😉 Sėkmės ir toliau stebinant mus 🙂

 13. Smiltė parašė:

  Ragavau šios kakavos. Ji patapo mano mėgstamiausia kakava:)

 14. Inga parašė:

  Beata, jau pabodo važiuoti į IKI parduotuvę vien tik dėl Daržo choro 🙂
  Gal ir daugiau tinklų pradės padažais prekiauti, jeigu jau kakavą bus galima rasti visuose pagrindiniuose prekybos tinkluose?

  • Beata Nicholson parašė:

   taip taip įsivaizduoju, kad nėra laiko specialiai kažko ieškoti, tai gera naujiena ta, kad jau nuo kovo 3 d. atsiras padažai „Beatos virtuvė“ ir Maxima parduotuvėse, pati laukiu nesulaukiu. O kakava irgi po truputį suguls į prekybos centrų lentynas

 15. Birutė parašė:

  Ačiū, Beata , tokios kakavos dar nebuvome ragavę.Ačiū už nuostabias knygas. Ačiū už tai, kad Tu esi***

 16. Donata parašė:

  Sveiki, sakykit, prašau, ar jau yra prekybos centruose šios kakavos? Jei taip, kuriuose tiksliai? Vakar jau ieškojau keliose Maximose ir IKI parduotuvėse, bet neradau. Ačiū

 17. Donata parašė:

  Sveiki, ar jau yra galimybė įsigyti kakavos kuriame nors prekybos centre? Jei taip, tai gal galite pasakyti kur jos ieškoti? Vakar jau apkeliavau kelias IKI ir MAXIMAs, bet nepavyko rasti..
  Ačiū 🙂

 18. Nena parašė:

  Toks praktiškas pastebėjimas: gal vertėtų kakavos gėrimą pakuoti i didesnes pakuotes? Juk jeigu šeimoje kakava yra einamas dalykas, tai kas čia yra tie 200 gr. Be to, didesnes pakuotes kilogramo kaina turėtų būti pagal viską mažesne:)

 19. Evaldas parašė:

  Jau žinau ką įsirašysiu į pirkinių sąrašas savaitgalį keliaudamas apsipirkti 😀

 20. Giedrė parašė:

  Smagi naujiena. Mes kakavos mėgėjai, būtinai išmėginsim.
  Beata, o kur konkursas?:) Kiek pamenu, įvedant kokį naują produktą į rinką, dažnai paskelbdavote konkursą:) Labai norėtųsi turėti galimybe šios kakavos laimėti:)

 21. Nuliudusi parašė:

  Miela, Beata, siandien isnarsem beveik visas didziasias Iki parduotuves Vilniuje ir niekur neradom kakavos..:(

  • Beata Nicholson parašė:

   Oi pasidomėsiu, kaip padarėm sarašą duonai taip padarysim kakavai….

   • 333 parašė:

    Maximoje kepinių kakavą pastebėjau (ir pirkau) prie pabarstukų, kepimo miltelių, želė, želatinos ir pan. Ne tame skyriuje, kur kavos, kakavos, arbatos. Galiu pasakyti, kad pakuotės koloritas tai super „marketinginis“. Iš tolo matosi ir nereik ieškoti. Ieškojau kepimo miltelių, ir štai žiū Beatos kakava. Tai reik jamti, nors sąraše ir nebuvo 🙂

 22. Rita parašė:

  Pgaliau turiu visas kakavas 🙂 ieškojau, gan ilgai nors ne visur jų galiama rasti, jau kai kurių pabandžiau. Skonis nukelia į vaikyste, o pakelis taip pakelia nuotaika 🙂 Ačiū Beata už tokius nuostabius dalykus!!!

 23. Monika parašė:

  Beata, kakava puiki. Išbandžiau tik kepiniams ir tikrai nenusivyliau. Būtent tokios iš tiesų trūko. Gelbėjo tik DecoMorreno, ar kaip ją ten. Bet Jūsiškė geresnė, tokio gero kokybiško šokolado aromato ir skonio. Ačiū.

 24. Justinas parašė:

  Pamačiau ir prisiminiau kaip vaikystėje gerdavau kakavą su močiute. Reikės pamėginti, galbūt sugrįš tos pačios emocijos 🙂

 25. Rūta parašė:

  Išbandėme su vaikais jūsų kakavą 99% ir likau maloniai nustebinta-sodri,tamsi,kvapni,tinka ir gėrimui, ir desertams ruošti!Dar knieti kepinių kakavą išbandyti.O kaina pagal kokybę labai prieinama!Smagu,kad pagaliau galima rasti geros kakavos,nekeliaujant į spec.parduotuves!Ačiū Beatai!

 26. GiedrėKK parašė:

  Pagirsiu ir aš 🙂 Tiesiog puiki ta kakava kur 99% 🙂 Pirkau vakar, ir jau du dideli puodeliai išgerti su cukrum, druska, pienu ir vandeniu 🙂 Skonis fantastiškas ir toks ilgai liekantis, o spalva labai sodri, kas manau tikrai matysis kokiam kepiny – bandysim 🙂 Ačiū – taip ir toliau 🙂

 27. Ingrida parašė:

  Gereme siandien su vaikais Kakavos gerima: nuostabu, tikra, susildo, tookia sokoladine, hmmm. Prikelia gyvenimui 🙂

 28. […] 2 a.š. saldžios kakavos (naudojau Beatos „Kakavos gėrimas“). […]

 29. Renata parašė:

  Nuostabus atradimas, o kokybė fantastika. Kvapas, skonis ir spalva nepalyginti su kitomis kakavomis. Gaminau tinginį gavosi kažkas naujo ir labai skanaus.

 30. Edita parašė:

  Sveikos,

  butu smagu, kad atsakytu pati Beata. Domina kakava. Musu seima nevartoja tu produktu kur yra naturali, nenaturali vanile, ekstraktai ir pan, labiau nesiplesiu. Kadangi naturalios vaniles musu pramone neegzistuoja isskyrus jei nusipirsim tikra vaniles sakele. Ji perdirbama cheminiu budu. Butent del perdirbimo musu dukra negali vartoti visokiu paskanimu kaip vaniles ir pan.

  Tai klausimas butu ar turite kakavos be jokiu skoniu tik kakava? Gyvename ne LT, tai paskaityti Jusu produkcijos nera taip parasta.
  Zinoma gal musu nedauguma kurie kazkiek gyvenina sveikiau be tos chemijos, taciau tokie produktai kurie isties yra svarus savo sudetimi manau pripraukia, svarbiausia, kad turetume teise pasirinkti. Vienos rusies kakava sveciuodamiesi ragavome, isties skani, taciau sudetis taip ir liko neaiski del tos vaniles. Aciu

 31. meida parašė:

  kur galima rasti tos kakavos?

 32. Linas parašė:

  Miela, Beata,

  neturiu galimybiu rasyti lietuviskais simboliais, taciau labai norejau pasidalinti.
  Turbut pati nezinodama labai pagelbejote zvejams. Sokolado kvapo (skonis kaip zvyro su mediena 🙂 ) 200 gr. milteliu skirtu zvejybai kaina yra apie 4 eurus, ispiltu milteliu kvapas isilaiko iki pusvalandzio, truksta riebumo, taip pat tai yra chemija.
  Galvodamas apie aprasytas Jusu kakavos savybes, nusipirkau jos, atplesiau, pauosciau, paragavau ir ismeciau visus sokolado kvapo miltelius skirtus zvejybai. Nuostabu, kvapas puikai ilgai isilaiko, naturalus produktas ir lengvai prieinamas.
  Nuosirdziai aciu.
  Linas

 33. […] 80% ir daugiau kakavos miltelių (naudojau Beatos virtuvės 99% kakavos […]

 34. iNadiežda parašė:

  Sveiki, ka tik nupirkau violetini maiseli kakavos tinginiui ir tik supratau kad jis netiks, cia tikriausia tik gerimui? ((

 35. Rūta parašė:

  Sveiki, Beata,
  Sakykit o kepiniams skirta kakava yra light ar dark?

  • Beata Nicholson parašė:

   Kepiniams tinka abi, jų skirtumas tik rūgštingumas ir spalva (tamsi yra mažesnio rūgštingumo bei tamsesnė), bet kepinių kokybei įtakos neturi

   • Elvyra parašė:

    o jūsų „Beatos virtuvė“ prekės ženklo gaminama Kakava Kepiniams tamsi ar ne? ieškau olandų proceso kakavos Lietuvoje, ir nelabai sekasi kol kas internetu kažką rasti.

    • Beata Nicholson parašė:

     Elvyra, BV kakava gaminama olandų. Olandai tikrai nuo neatmenamų laikų garsėja kaip geriausi kakavos gamintojai.:)

 36. Monika parašė:

  Kakavos gėrime 73g cukraus 100g. Nesveikai saldu. Vaikams tokios kakavos gert negalima.

 37. Nusivylusi pirkėja parašė:

  Labai gaila, kad kakavoje atsirado E525, E501 – šie priedai patenka į kategoriją vengtinų priedų

  • Beata Nicholson parašė:

   Kakavos sudėtis ir receptūra nesikeitė – naudojami itin kokybiški, daug kakavos riebalų turintys kakavos milteliai ir 1 procentas vanilino. Keitėsi tik ženklinimo reikalavimai, todėl privalėjome nurodyti atskirai medžiagas, naudojamas kakavai išgauti, t.y. alkalizavimo agentą, šiuo atveju rūgštingumą reguliuojančios medžiagos E525,E501. Dėl ženklinimo pokyčių nei kokybinės, nei skoninės, nei fizinės kakavos savybės nepakito

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Beatos-Virtuve-Banner-Misiniai-300x250-3B-NEW.gif
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/BV_kosmetika.gif
26104
Naujausias receptas
Archyvas


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.