8241
Beatos virtuvė

Namų gamybos dovanos

(2)

Patikrinta ne sykį – valgomos dovanos yra vienos geriausių. Nesu mačiusi, kad kokia skani dovana ilgėtųsi dėmesio ar rinktų dulkes šaldytuvo lentynoje. Žinot, kodėl? Nes visada norisi paragauti, kas stiklainyje uždaryta ar viliojančiai įvyniota, ir būtent jums su meile gaminta. Laiko dar yra, tikrai spėsite tokių, valgomų dovanų prigaminti visiems artimiausiems. Nuo savęs, su meile ir iš visos širdies. Čia surinkau dešimt geriausių tokių dovanų receptų, liko tik išsirinkti.

Bemieliai kūčiukai gražiai supakuoti tikrai bus puiki dovana, o gal štai tokie –  čekiški cukrinukai labiau patiks kolegai ar draugei?

Beatos virtuve_kuciukai

Naminę šokolado plytą gaminau seniai, reikėtų pakartoti, nes jau žinau, kam labai patiktų tokia dovana. Florentinai kalėdoms arba kokosiniai florentinai smaližiams tikrai patiks.

florentinai-632x370

Ir nuostabiausieji, labai labai skanūs karamelizuoti riešutai ir vaisiai, tikrai top’as, abejingų nepaliks.

BV_xmas_2649-393x500

Bet gi yra ir tokių, kuriems mieliau kažkas sūraus ir pikantiško, tada puolam gaminti vištienos kepenėlių pašteto su spanguolėmis ir romu, arba verdame svogūnų uogienę, kuri irgi tiks prie kepenėlių. O gal turite prisiekusių alyvuogių mėgėjų? Tuomet sumarinuokite savo alyvuoges ir dovanokite!

IMG_3977-600x370

Pasidarykite šventę ir sau, ar figų mėgejai/-ui, su svaigiomis figomis šokolade ir šventė ateis į širdį tikrai.

figos-632x370

Print Friendly
Komentarai
  1. Donata parašė:

    Ar nebus šiemet metų kalendoriaus?? :/

  2. Rima parašė:

    Labai laukiu šeimos kalendoriaus. Ar šiemet jis bus?

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.