8241
Beatos virtuvė
 
Trukmė: 00:00 min.
Dalinkis:
ĮVERTINKITE
1 riestainis2 riestainiai3 riestainiai4 riestainiai5 riestainiai (Nėra vertinimų)
Loading...
 
Reikės: 2 pomidorų, 1 avokado, saujos petražolių, 2 saliero lapkočių, 2-3 saulėje džiovintų pomidorų, česnako skiltelės, saujos žirnių daigų, 200-300 ml vandens, žiupsnelio druskos.
 
Komentarai (6)
Komentarai
 1. Sigita parašė:

  Manau nereikėtų žavėtis tokiais ir panašiais kokteiliais, vis tik tradicinis mokslas teigia, jog nėra atlikta tyrimų kokius junginius sudaro įvairios išskiriamos medžiagos ir kaip jos veikia organizmą.

 2. Vaiva parašė:

  Stebint gerbiamas ponias, susidaro įspūdis, kad gautas produktas – tikras skanėstas ir vitaminų, o ypač mikroelementų bomba! Tik viena pastabėlė, liečianti lietuvių kalbą. Tirštintoja- tai ta ponia, kuri gamina kokteilį (nes priesaga -ojasir -ėjas visada susijusi su žmogumi: artojas, krovėjas). O avokadas šiuo atveju atlieka tirštiklio funkciją. Lygiai taip pat, kaip valytoja ir valiklis – juk visiškai skirtingi dalykai. Rodos, smulkmena, bet erzina. Juolab, kad ponios šnekate tikrai gražia lietuvių kalba. Sėkmės jūsų labai puikioje veikloje!

 3. inga parašė:

  Ypatingo neskanumo kokteilis 😀 Jei būčiau išsekusi dėl vitaminų stygiaus, dar pagalvočiau, ar jį gerti. Kokteilį supyliau į puodą ir verdu, vitaminų, jaučiu, neliks, bet gal išeis koks padažas 🙂

 4. maravilia parašė:

  Na paskaičius paskutinį komentarą iš principo nuėjau pasigamint, nors daržovinių niekada nebandžius. Ir ką? Tikrai labai neblogas skonis. Taigi skoniui draugų nėra 😉 TAIKA 😀

Palikite komentarą

* - būtini laukeliaiMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.