8241
Beatos virtuvė

Kulinarijos studijoje – virtuvės fėjos Ievutės pamokos vaikams

(0)

Jei skaitote mano blogą ar sekate feisbuką, ne sykį ir ne tris sakiau, kokia nuostabi mūsų Ievutė, kad ji tikras geros energijos užtaisas, ir virtuvės fėja. Tai kai tik jau mano studija buvo išsirikiavusi ir pasirengusi priimti lankytojus, iškart su Ievute nutarėme, kad ji būtinai turi vesti pamokas vaikams. Čia turiu pasakyti, kad apie Ievutės meilę vaikams ir atvirkščiai galima kalbėti labai ilgai. Mano vaikai ją pamatę visada bėga pasitikti, užšoka, nepaleidžia, laukia ir labai nori ką nors kartu nuveikti. Ir visų kitų „Beatos virtuvės“ moterų vaikai ją irgi kažkaip įsidėmi ir pamilsta.

Ieva su Izabele

Tuoj ir apie pamoką pačią papasakosiu, bet dabar apie Ievą. Tai virtuvėje ji sukasi nuo vaikystės, iš Mamytės ir močiutės mokėsi, dar ir prosenelio paliktus receptus išstudijavo. Ir jokios namų šventės ir draugų progos be Ievutės neapsieina. Ji niekada parduotuviniais skanėstais nepavaišins ir yra atsakinga, kad stalas būtų nukrautas kepiniais ir saldumynais.

stalas - Copy

Kad džiuginantis kitus, sveikas ir įvairus maistas taps jos profesija, Ievutė sugalvojo studijuodama Prancūzijoje, todėl įstojo į žinomą Ecole supérieure d’Angers universitetą, į maisto identiteto magistrą ir dabar yra vienintelė Baltijos šalyse turinti šios profesijos magistro laipsnį. Dar Ievutė mokėsi įvairiose kulinarijos studijose apie duonos ar sausainių gamybą, salų patiekalus, tai tikrai yra labai profesionali ir žino daug svarbių dalykų. Labai geras jos bruožas, kad ji – sveiko maisto mylėtoja, vegetarė ir visus moka sumotyvuoti valgyti namie gamintą, kokybišką maistą ir svarbiausia – daugiau daržovių.

Beatos virtuve_Ieva_vaikai

Patys žinote, jei tik galėtų, mažieji galėtų virtuvėje būti visą dieną: liesti, čiupinėti, maišyti ir minkyti. Ir kuris gi tėvelis nenorėtų, kad jo vaikas būtų tikras mažasis šefas?  Tai Ievutė mažuosius pamokys visko – kaip sverti, mušti kiaušinius, pjaustyti, kepti. Dalį pamokos vaikai keps prancūziškus sumuštinius, plaks skaniausią uogų kokteilį, išmoks padaryti mamytei šeštadienio kavutę, svers sėklas ir avižas, keps gardžiąją granolą arba keksiukus su uogomis sezoninėmis. Smagu, kad viską darys patys ant savo darbastalio ir, Ievutės prižiūrimi, galės improvizuoti. Bus ir mokslų ir linksmybių (dūksime 130 kvadratinių metrų Beatos studijoje) – niekas neliks alkanas ir dar namo išsineš lauknešėlį. Užtruks apie 2 valandas su pažaidimais. Pamatysite, kartą ateisite ir dar norėsite sugrįžti.

Laukiami vaikai nuo 6 iki 12 metų, grupėje bus iki 12 vaikų, kad visi gautų dėmesio ir sau malonią erdvę turėtų. Kada vyks Ievutės pamokos „Kaip užauginti mažąjį šefą“ – rasite mano bloge, vasaros mėnesių kalendoriuje.

 

Print Friendly, PDF & Email

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.