8241
Beatos virtuvė

Kepti obuoliai su vaniline varške ir duonos drožlėmis

(2)
Reikės:
 • 2 riekių juodos duonos su sėklomis „Beatos virtuvė“
 • 4 obuolių
 • 5-6 šaukštelių desertinės/vanilinės varškės
 • žiupsnio cinamono
 • aliejaus

Beveik obuolių-varškės pyragas! Švelnus, mažas ir lengvas desertas, kuris įtiks ir dideliems, ir mažiems. Šis desertas gražus pažiūrėti ir gardus paragauti. Kad obuoliai ir varškė yra nenugalimas duetas – žinome visi, o štai jiems į draugiją atskubantys juodos „Beatos virtuvė“ duonos trupiniai viską sujungs į tiesiog tobulą desertą.

Įkaitinkite orkaitę iki 190C. Duoną supjaustykite kubeliais ir suberkite ant kepimo skardos, ištiestos kepimo popieriumi. Pašlakstykite aliejumi, sumaišykite ir kepkite apie 15-20 minučių, kol paruduos ir sukietės.

Kai duona apskrus, išimkite iš orkaitės, leiskite pravėsti ir tada suberkite ją į maisto kombainą. Sutrinkite iki drožlių ar mažesnių dalelių. Jei neturite kombaino, galite naudoti ir smulkintuvą.

Obuolius nuplaukite ir atsargiai išskobkite jų centrą – taip, kad nepažeistumėte dugno ir galėtumėte saugiai ten įtupdyti varškės įdarą. Varškę sumaišykite su cinamonu ir dėkite šaukšteliu į obuolio viduriuką (jei naudosite ne desertinę varškę, tai pasaldinę išplakite).

Šaukite obuolius į orkaitę ir kepkite apie 30-40 minučių – obuoliai turi būti iškepę ir jau bepradedą leistis. Prieš patiekdami, gausiai apibarstykite pasiruoštais duonos trupiniais.

Beatos virtuve_kepti obuoliai su duonos drozlemis

 

 

Print Friendly, PDF & Email

ĮVERTINKITE
1 riestainis2 riestainiai3 riestainiai4 riestainiai5 riestainiai (Nėra vertinimų)
Loading...
Komentarai
 1. Jolanta parašė:

  Laba diena,
  vakar dariau vakarienei, buvo tikrai gardu, bet varškė gavosi net labai kietoka… Vaikai obuolius sušveitė, o varškė liko lėkštėse 🙁 Dėjau tą su juodu katinu, tryniau blenderiu su cukrumi. Gal reiktų ko riebesnio įmašyti? pvz grietinės, ar ir ji neišgelbės? Kepiau 190 laipsniu 40 min.

 2. Sima parašė:

  Mes si patiekala apsipilame kondensuotu pienu. Labai skanu.

Palikite komentarą

26097
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/banner-300x250-01.jpg
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/BV_banner_maggi.gif
26104


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.