8241
Beatos virtuvė

Tegul maišus tampo kiti, kol aš rinksiu žibutes

(13)

Neseniai rašiau apie tai, kiek valandų dirba dirbanti mama, ir kaip pasvajoju, kad namuose gyventu fėja, kuri viską sutvarkytų. Dar svajoju žinote, apie ką? Apie savaime užsipildantį šaldytuvą. Net neabejoju, kad ateis tokia diena, kai prie šaldytuvo bus Ipad’as, kuris žinos, kas yra šaldytuve, kada baigiasi produkto galiojimas, kas kur padėta… Dar šaldytuvas žinos, ką labiausiai mėgstate ir vartojate: kokį pieną, kokį jogurtą, sviestą, kokius avokadus, kokią vištieną, kokią dešrą ir kokius burokėlius ar kitas daržoves.  Jis viską žinos ir stebės, ir kai tik ko nors atsargos išseks, jis išsiųs užsakymą, ir jums atveš visa tai į namus. Dabar tai kol kas padaro parduotuvė internete www.barbora.lt… Cha, cha, cha… Tik reikia truputį jai padėti ir pasėdėti prie kompiuterio.

Beatos virtuve_barbora

 

Maisto pirkimas internetu tapo mano įpročiu dar tada, kai gyvenau Londone. Ten parduotuvėse lankydavausi tik kai norėdavau papramogauti, kai norėdavau pasivaikščioti be jokio bėgimo, lėkimo ar maišų tampymo.  O dabar suskaičiuokime kartu – kiek kartų esate įgriuvę į parduotuvę, kai mašinose sėdi ir laukia vaikai ar šuo, kai reikia po parduotuvę lakstyti kaip po lenktynių trasą? O jei dar ir su vaikais, kurie pradeda zirzti ir reikalauti visokių prekių su daug cukraus ir mažai vertės? Tai tas apsipirkimas neretai yra toks varginantis užsiėmimas, kad tikrai prižadate sau ir vaikams: DAUGIAU AŠ JŪSŲ Į PARDUOTUVĘ NESIVESIU!!!

Anglijoje mes buvome pripratę prie Ocado ir prie Tesco parduotuvių internete. Tesco – visokiems buitiniams dalykams įsigyti: skalbimo milteliams, šiukšlių maišams, sauskelnėms (kai dar jų reikėjo), popieriniams rankšluosčiams ir, nepabijokime to žodžio, tualetiniam popieriui. Ocado – daržovėms, maistui ir viskam valgomam pirkti. Tai taip ir buvo sustyguotas tas mūsų gyvenimas Londone, visai nereikėdavo savo laiko leisti važinėjantis su vežimėliu po parduotuves… Nes žinote, mano darbo diena Londone visada būdavo tik tokio ilgumo, kiek mano vaikai būdavo mokykloje ar darželyje, t.y. nuo 8.30 iki 15.15. Tai jei ne laiko taupymas ir pirkinių organizavimas internetu, nebūčiau aš tų savo knygų parašiusi niekaip. Nes kaip benorėtum, rūpinimasis šeima ir buitimi, ir maistu atima laiko, daug laiko…

Kai jau grįžome gyventi į Lietuvą, reikėjo iš naujo sustyguoti savo buitį ir pirkinius, tai tikrai apsidžiaugiau, kai atsirado visa graži ir raudona Barbora.  Su savo mielais ir paslaugiais vairuotojais, tvarkingai surinktomis ir supakuotomis prekėmis, ir sugebėjimu atsiminti, ką aš pirkau praėjusį kartą (nebereikia gaišti laiko renkant naują pirkinių krepšelį, užtenka pakoreguoti buvusį).

Beata_Barbora

Nežinau, kaip čia taip atsitinka, bet visada man prekes atveža tas pats kurjeris Arūnas. Net kai Barbora manęs paprašė su jumis pasidalinti savo apsipirkimo internetu patirtimi, man prekes atvežė jis – man jau puikiai pažįstamas Arūnas. Tai aišku, ir selfiui buvo skirta minutėlė…

Taigi, vilniečiai, ateina pavasaris, leiskite jį parkuose ir miškuose rinkdami žibutes, o va tokius maišus už jus tegul tampo Barbora vyrukai.

Beata_Barbora

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. Renata parašė:

  Tikrai patogi paslauga, tik mes užsakinėjame iš Fresh market parduotuvės. 🙂

 2. 333 parašė:

  Barbora galėtų būti ir KAUNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Ieva parašė:

  Ir Klaipėdoje taip trūksta!!!

 4. T parašė:

  Super paslauga ir kokybė. Ledai atvežami neaptirpę, kurjeriai mandagūs ir dar vyną pradėjo vežti. Gražių švenčių visiems.

 5. Margos paraštės parašė:

  Kaip tik apie tai rašiau. Jų el. parduotuvėje pirkau dar tada, kai vietoje Barboros buvo pati mama Maxima. Trūkumai (kurių visada bus, kaip ir galimybių tobulėti) yra smulkmenos, palyginus su patogumu ir sutaupytu laiku.

 6. renata parašė:

  pas mus irgi vezioja tas pats mielas kurjeris. Super vyrukai visad mandagus paslaugus. kas geriausia visad ispeja kad jau tuoj tuoj privaziuos. prekes usirenku greit ir patogiai. labai vertinu Barbora. nuolat taip apsipirkineju:)

 7. Ramune parašė:

  Cha, cia ir musu kurjeris:) tikrai labai malonus, islaikytas, tiesiog reklaminis:) o paslauga superine, laikau kumscius, kad tik nesugestu, nes Lt yra ta verslu savybe – kol viskas isivaziuoja tai stengiasi, tempiasi, o kai pasiekia savo uzsibreztas ribas, staiga sustoja, o po to jau ir down, mazdaug kam cia stengtis. Tikiuosi, mano pesimizmas neuzkreciamas:)

  • Jolita parašė:

   O pas mus du skirtingi atvažiuoja, bet irgi ne ką menkiau žavūs 😉 po Beatos straipsnio sakiau ir aš nusifotografuosiu su jais 🙂 🙂 o šiaip Barboros paslauga nuo praeitos vasaros naudojuosi – ir man atrodo, kad tik gerėja! Lyg ir akcijų daugiau, ir vis ant dovanų užtaikau.. ir šokolado atvežę buvo, ir kavos va neseniai.. Tikiuosi ir aš, kad nesuges, bet jeigu jau per metus nesugedo, galgi viskas gerai bus.. 🙂 🙂 šaunuoliai Barbora! Sėkmės!

 8. inga parašė:

  is kokios parduotuves prekes renkamos? nezinau kaip atlikti pirma procedura, ( uzsisakyti)

 9. Aušra parašė:

  Aš taip pat esu labai patenkinta Barbora prekėmis ir paslaugomis. Man tai buvo didžiulis atradimas. Galėčiau jiems medalį užkabinti. Naudojuosi jau ilgiau nei pusmetį ir tikrai kokybė nė kiek nesuprastėjo, produktai visuomet kuo šviežiausi. Labiausiai nustebino kurjerių profesionalumas ir paslaugumas – nepalyginsi su smulkių siuntų tarnybų vairuotojais 🙂 Kai atradau Barbora, nuo to laiko praktiškai nebeapsipirkinėju prekybos centruose 🙂 sutaupau galybę laiko. Man tai ypač svarbu, turint namuose mažą klecką 🙂

 10. Silvija parašė:

  O šitas kurjeris tikrai labai šaunus. 🙂 Tarp kitko dar nei vieno kurjerio paslaugos manęs lyg šiol nei karto nenuvylė.

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Beatos-Virtuve-Banner-Misiniai-300x250-3B-NEW.gif
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Beatos-Virtuve-Banner-Misiniai-300x250-3B-NEW.gif
26104
Naujausias receptas
Archyvas


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.