8241
Beatos virtuvė

Pasidaryk pats: šventinės girliandos

(2)

Autorius: vaikokambarys.lt

Šventinė girlianda gali tapti pagrindiniu šventės akcentu, kuris pasitinka jubiliatą vos jam įžengus pro duris. Joje gali būti užrašytas gimtadienio šūkis, palinkėjimas. Dažnai girliandos naudojamos kaip erdvės puošimo elementas.

Pasidaryti šventinę girliandą galima naudojant beveik viską ką randate namuose!

Popierinės girliandos

Pačios paprasčiausios yra popierinės girliandos. Jas nesunku pasigaminti. Žinoma, jos nėra ilgalaikės, ypač jei netyčia aplyja kabant lauke. Tačiau jos tikrai padeda sukurti norimą šventinę nuotaiką.

2. Popierines girliandos

Keksiukų popierėlių girliandos

Nuotaikingą girliandą galima pasigaminti panaudojus keksiukų popierėlius. Maišykite spalvingus popierėlius, verkite juos ant siūlo ir puoškite kambarį nuostabiu akcentu.

3. Keksiuku popiereliu girlianda

Girliandos iš audinio skiaučių

Jei siuvant užuolaidą ar naują sijoną liko audinio galiukas, jokiu būdu jo nemeskite lauk. Tokios atraižos pravers artėjant šventei. Gaminant girliandas reikia nebijoti naudoti įvairias audinio atraižas, bei suteikti girliandai išsiskiriančią formą.

4. girliandos is audinio skaiuciu

Girliandos iš kutų

Kutų girliandą galima pasidaryti iš audinio ar popieriaus juostelių. Ši girliandai ypač gražiai atrodo ir raminančiai šiugžda lauke, pučiant švelniam vasaros vėjeliui.

5. Girliandos is kutu

Sentimentalios girliandos

Girliandos iš nuotraukų, vaiko rūbelių tinka krikštynoms, kūdikių gimtadieniams.

6. Sentimentalios girliandos

Girliandos iš netikėtų daiktų

Labai neįprastai ir originaliai atrodo girliandos pagamintos iš buityje naudojamų daiktų – pavyzdžiui iš skalbinių segtukų. Šventės metu šiai girliandai galima duoti svarbias pareigas – laikyti svečių vardų korteles, ar palinkėjimus.

7. girliandos is netiketu daiktu

Miniatiūrinės girliandos

Girliandos gali būti ir labai mažutės. Jos gali puošti net šventinį tortą!

8. miniatiurines girliandos

Šviečiančios girliandos

Vakare ypač romantiškai ir šventiškai atrodo šviečiančios girliandos, kurioms pagaminti jums reikės. kalėdinės lempučių girliandos, vienkartinių popierinių puodelių ir dekoratyvinio popieriaus. Kol šviesu, girlianda puoš aplinką savo spalvingais puodeliais, o vakare suteisk jaukumo šviesdama.

9. svieciancios girliandos

Girlianda-vienas iš šventės papuošimų

Reikia nepamiršti, jog stilistiškai girlianda turi tikti bendrai šventės nuotaikai. Girliandas gaminkite atsižvelgę į šventės temą, spalvą, derinkite prie metų laiko. Taip pat nepamirškite, jog girliandomis galima puošti ne tik namus, bet ir lauką. Jomis puoškite aplinką per šventes, tačiau nebijokite girliandomis pagyvinti interjerą, ypač jei esate pasiilgę subtilaus žaismingumo.

10. girlianda - vienas is sventes papuosimu

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (2)
Komentarai
  1. […] šviežios, tokios smagios, kad negaliu su jumis nepasidalinti. Tai vaikokambarys.lt. Šiandien rubrikoje „Man patinka“ vaikokambarys.lt dalijasi patarimais, kaip pačiam susikurti šventę iš visokių netikėtų […]

  2. Saulė parašė:

    Kaip tik arteja mano mazylio pirmasis gimtadienis, puikios idejos.

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Beatos-Virtuve-Banner-Misiniai-300x250-3B-NEW.gif
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Beatos-Virtuve-Banner-Misiniai-300x250-3B-NEW.gif
26104
Archyvas


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.