8241
Beatos virtuvė

Raskgreitai.lt skelbia 3 laimėtojas

(3)

Štai pavyzdžiui, Daiva – paslaugų portalo raskgreitai.lt įkūrėja – paprašė jūsų patarimo ir iki šiol negali atsigauti nuo visų gerų įspūdžių, puikių atsiliepimų ir patarimų, kurių Beatos virtuvės skaitytojos nepagailėjo jai.  Praeitą savaitę pasirodžius interviu su ja ir pasipylus komentarams, Daiva man parašė – šiandien jaučiuosi kaip žvaigždė!

Va kiek nedaug reikia – tik nepagailėti gero žodžio viens kitam!

Daiva man pasakojo, kad moterys ne tik patarimus dalijo, bet ir asmeniškai išbandė raskgreitai.lt. („Mes labai pergyvenam, kai ne iš karto atsiliepiama į kai kuriuos Jūsų užsakymus. Tada skambiname pačios paslaugų teikėjams paklausti, ar matė jie Jūsų užsakymus. Jie irgi dar tik mokosi dirbti naujoviškai, ir mokosi stropiai. Tad netrukus darbas vyks sklandžiai, ir nebereikės Jums kelias dienas laukti nežinioje“ ).

Dar Daivą sužavėjo viena moteris, kuri per raskgreitai.lt portalą bando surasti pagalbininkų savo verslo idėjų įgyvendinimui. („Aš jau įsivaizduoju tuos aprašytuosius baldus ir norėčiau būti viena pirmųjų klienčių. Įdomu būtų pamatyti tą sodininko stalą“)

Aišku, pasiteiravau jos ir apie tai, ar atsiras kokių naujų paslaugų portale raskgreitai.lt iš tų idėjų, kurias pasiūlė Beatos virtuvės skaitytojos.

Paklausimas dėl kaimo sodybos ne baliui, o poilsiui, arba mikroautobuso nuomos paskatino daugiau dėmesio atkreipti į šias paslaugas. Tuoj tuoj turėsim nebe po vieną tokių paslaugų teikėją. Ir dar vieną tokią paslaugą pasiūlė, apie kurią net nepagalvotum žmogus – langų sureguliavimas. Ir tie patarimai duoti buvo nebūtinai tiesiai mums. Keli vyriškiai užsiregistravo raskgreitai.lt kaip paslaugų teikėjai. Vienam draugė patarė, kitam – sesuo , ačiū šioms sumanioms moterims!

Kai kurių paslaugų, deja, mes nematome galimybės įtraukti į savo sąrašą. Pavyzdžiui, auklės. Čia toooookia svarbi paslauga, kad tėvai bus pasiryžę susitikti su daugybe kandidačių, atliks ne vieną testą, kol išsirinks tą, kuriai galima patikėti savo brangiausią turtą. Pas mus kiek paprasčiau. Jei meistras Jonas nėra kalbus, tai sienų dažymui didelio skirtumo nėra, ar ne?“.

Ir laimėtojos yra…

Na ką palinkėkime Daivai sėkmės užkūrinėjant savo naująjį portalą, o dabar jau laikas išrinkti tas 3 laimingąsias, kurioms raskgreitai.lt dovanos po 100 Lt bet kokiai paslaugai šiame portale užsisakyti.

Taigi pačius nemaloniausius buities rūpesčius nemokamai susitvarkyti su raskgreitai.lt pagalba galės:

Ieva, kuri prisiūlė daugiausiai šaunių idėjų-naujų paslaugų: nuo sodininko konsultacijų iki iškviečiamos virėjos į namus…

Paulė, kuri patarė, kad „paslaugą būtų galima užsakyti kaip dovaną – kad ir tą langų išvalymą vyresniam žmogui ar ligoniui, ar užimtam žmogui. Manau, tai būtų puiki dovana“

Aurelija, nes labai įdomu bus iš jos išgirsti, ar raskgreitai.lt taps ta burtų lazdele neišsprendžiamai jos buitinei problemai išspręsti.

raskgreitai

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (3)
Komentarai
 1. […] Moterys, bet jūs nuostabios! Žinau, sakau tai jums ne pirmą kartą, bet niekada nepaliausiu džiaugtis jūsų geranoriškumu ir nuoširdumu. Ir tai džiugina ne tik mane, bet daug kitų žmonių, kurie vienaip ar kitaip yra susiję su mano internetiniu dienoraščiu. Kas kaip kodėl – skaitykite rubrikoje „Man patinka“. […]

 2. Aurelija parašė:

  Jau rašiau besidžiaugdama greitai gautu pasiūlymu suteikti paslaugą, dėl kurios prieš metus praleidau marias laiko beieškodama pagalbos internete. Kol galiausiai nuleidau rankas. Ir štai Beatos tinklapyje radau informaciją apie raskgrietai.lt Pametusi Beatą ir visus kulinarinius ieškojimus, puoliau rašyti Jums – raskgreitai.lt.
  Meistriukas atsiliepė balandžio 4 dieną, o 6 dieną atėjo pas mus meistras, sutarėme dėl darbų. Ir … vu a la – šiandien, balandižio 17 dieną misija, kuri jau pradėjo rodytis neįvykdoma, atlikta.
  Atėjo tvarkingas, mandagus, paslaugus ir PUNKTUALUS žmogus. Viską padarė greitai ir netgi nepaliko šiukšlyno (nes teko kiek pakapoti sieną 🙂 ). Ir netgi padarė nedidelį papildomą darbelį 🙂
  Fantastika!!! Stebuklas!!! Esu be galo Jums dėkinga. Dabar pasakosiu apie Jus visiems.
  Nes tokia pagalba be galo reikalinga. Lengva rasti brigadą pastatyti namą, bet kai tau reikia padaryti smulkų buitinį darbelį, beveik neimanoma surasti mesitriuką, kuris apsiimtų. Vien tik moterys žino, kiek yra smulkių darbų namuose, kurių mes nemokame padaryti, o mūsų vyrai/draugai/broliai/tėvai nemoka/negali/neturi laiko.
  AČIŪ 🙂

 3. […] netgi ir nugalėtojas išrinkom – jos galėjo pačios išbandyti, kaip veikia šis portalas. Tai gal pirmiausiai jų ir […]

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Beatos-Virtuve-Banner-Misiniai-300x250-3B-NEW.gif
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Beatos-Virtuve-Banner-Misiniai-300x250-3B-NEW.gif
26104
Archyvas


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.