8241
Beatos virtuvė

Pasižadėjimų TOP’ai – įkvėpimas visiems

(1)

Ar skaitėte, kiek yra fantastinių, taurių, garbingų, griežtų ir nuostabių pažadų po mano kvietimu viešai pasižadėti? Tikrai galima visus atsispausdinti ir išsitraukti paskaityti, jei pasaulis nusidažo niūriom spalvom – kiek gerų intencijų žmonių galvose ir širdyse.

Kiek daug moterų, kaip ir visada, nori sulieknėti, ir kiek gražių pažadų būti geresne mama, drauge, žmona. Net jei ne viskas pavyks, bet juk kaip gražu, kai jūs, mielos moterys (aš taip pat tarp jūsų), norite būti geresnės kitiems, tiesa? Aš manau, kad tokie geri norai jau yra garantuotas pozityvumo užtaisas.

Tiesa, visoms, kurios planuoja šeimos pagausėjimą ar labai jo laukia, linkiu, kad šis noras išsipildytų su kaupu. Gražu, kai žmonės nepaskendę darbuose, lėkime ir taip tvirtai nori susilaukti vaikų.

O žinote, kai kurios mergelės ir damos kaip kokios burtininkės ar paslaptingos raganaitės tarsi stebuklingas mantras kartojo: būsiu laiminga, laimingesnė. Mielosios, BŪKITE! Tikrai būkite. Nusiteikimas ir tikėjimas yra visko pradžia.

Laimingas BonBon

Ir nors žadėjau, kad padovanosiu vieną planuotę, bet tikrai tikrai nebuvo įmanoma išrinkti vieno pažado… Todėl užsibrėžiau padovanoti tris, nors iš tiesų, tai reikėtų apdovanoti kiekvieną.

Aš labai palaikau ir tuos, kurie surašo 20 pažadų, nors gal jau iškart akivaizdu, kad visų nepavyks įgyvendinti, bet ta intencija ir noras būti geresniu, siekti daugiau, norėti labiau, manau, irgi yra geras, svarbus bei sveikintinas dalykas. Juk čia kaip derybos su savimi – niekas nepradeda derėtis nuo žemiausios pozicijos, visi žino klasikinę derybų taisyklę, kad kuo daugiau užsišauksi, tuo daugiau gausi. Tai jei iš visų 20 pažadų ir nepavyks pusės įgyvendinti, tai 10 teigiamų pokyčių ir pasiekimų per metus vis tiek yra nuostabiau nei nuostabu.

Bet tuo pačiu palaikau ir tuos, kurie tvirtai užsibrėžia vieną, bet realų ir labai svarbų dalyką. Tai irgi rodo žmogaus susikaupimą bei pasiryžimą. O kai noro, energijos ir nusiteikimo netrūksta, tai viskas, ką sumanai, tikrai išsipildo.

Vienas pažadas mano FB, manau, įsiminė ne man vienai. Bent jau sprendžiant iš jūsų reakcijos, kurią atspindi komentaro „Patinka“ skaičius. Aš manau, kad tikrai reikia drąsos ir tokio bekompromisio pasiryžimo viešai pasižadėti kažką nuveikti, kur turėsi dėti pastangų ne tik pats, kur neužteks tiesiog nustatyti anksčiau žadintuvą ar kasdien užlipti laiptais vietoj lifto. Tai štai vieną planuotę labai noriu padovanoti Jurgitai Burlingytei-Gasiūnienei. Žinokite, kad jus palaiko ir dabar jau už jus serga tikrai daug žmonių, todėl tikiu, kad jums tikrai tikrai pavyks. O į planuotę gal galėsite rašyti vis naujus išmoktus žodžius? Iš tiesų, labai noriu, kad jums pavyktų, gal net kad visi žodžiai netilptų į planuotę

Jurgita mano FB rašė: Aš norėčiau savo vaiką autistą išmokinti kalbėti. Toks būtų mano 2014 metų planas. Jam 3 metai ir tikiu, kad mums pavyks.

Dar viena planuotė FB komentatoriui keliaus pas Joną. Jis iš tų, kurie labai konkrečiai ir aiškiai pasižada. Jonai, bus nesunku Jūsų damos paklausti, ar pažadus įgyvendinote. Pažadai labai paprasti, bet tikrai pravers buityje kasdien 🙂

Jonas Lukošius rašė: pažadu padėti išplaut indus savo damai:) ir bent du kartus pervaryt su šluota per kambarius:)

Ir trečioji planuotė važiuos pas vieną blogo skaitytoją, kurią taip pat labai noriu palaikyti, nes vienas iš jos pažadų yra labai labai sunkus ir berods niekas daugiau to net nežadėjo – sakyti tiesą. Eglę sveikinu ir už drąsą prisipažinti, nes juk ne kiekvienas ir sau pasakome, kad meluojame, gal net dažnai meluojame ir norėtume to daryti mažiau.

Eglė rašė: Aš sau pasižadėjau: nuolat įveikinėti kliūtis, kurias pati sau statau (oi per sunku, čia ne man ir pan.); naujas darbas; galbūt naujas miestas; sakyti tiesą.

Dar kartą ačiū visoms ir visiems. Sklandaus pažadų įgyvendinimo.

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (1)
Komentarai
  1. Eglė parašė:

    Kokia maloni žinia, ačiū ačiū ačiū :).
    Visiems ir visoms pasižadėjusioms – sėkmės ir kantrybės.

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/01/BV_kakava_banner.gif
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/banner-300x250-01.jpg
26104
Archyvas


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.