8241
Beatos virtuvė

Kieno virtuvėje bus generalinė tvarka? Skelbiu laimėtojus

(11)

Taigi, mano mielosios ponios ir ponai (!), praėjusią savaitę kartu su Probiosanus skelbėme absoliučiai nerealų konkursą – tiksliau, jo prizas yra kiekvienos šeimininkės svajonė, garantuoju.

Oi, kiek puikių komentarų jūs surašėte ir, kaip kai kurios sakė, vieniems tai įkvėpimas, kitoms – išpažintis 🙂 Na bet svarbiausia, kad tema aktuali kiekvienai, nes nepaisant to, ar mėgstate gaminti, ar darote tai iš pareigos, bet gamyba vis tiek vyksta virtuvėje ir nori nenori, ją tikrai reikia tvarkyti. O kas iš jūsų parašė, kad mėgstamiausias darbas yra, pavyzdžiui, šveisti orkaitę ar riebalines dulkes nuo spintelių viršaus (ypač tų, kur virš viryklės kabo)? Niekas! Cha cha, tam ir reikalingas virtuvės generolas ar geroji Freken Bok, kuri vienai laimingajai ar laimingajam atliks totalinį virtuvės tvarkymą. Na o dar 5 komentatorės (taip jau išėjo, kad laimėjo moterys) gauna šaunius Probiosanus priemonių rinkinius, tai irgi tikiu, kad su jų pagalba tvarkymasis bus ir efektyvesnis, ir malonesnis. Bent jau mes su Bronele pastebėjom, kad jei naudoji geras priemones, tai ir lengviau, ir maloniau tvarkytis. Čia kaip ir visada gyvenime – maloniau važiuoti tvarkingu ir geru automobiliu ar autobusu, lengviau gaminti iš kokybiškų produktų ir su gerais įrankiais ir t. t.

Na, o kas šįkart jokių paslaugų ar daiktų negavo, tai tikiuosi, kad bent bendrumo jausmą su kitomis mielomis moterimis pajutote – bent jau man visada maloniau žinoti, kad aš ne viena tokia, kad visi panašiai galvoja, jaučia ir jaučiasi. Nenusiminkite, labai ačiū, kad dalyvavote, šitame bloge dar bus konkursų ne vienas, todėl lauksiu jūsų sugrįžtant 🙂

Tiesa, jei jau labai susigundėte gerosiomis bakterijomis iš gerųjų valiklių, tai kreipkitės į Bronelę, su ja suderėsit ir kainą, ir ko reikia. Nors ji jau turi nuolatinių klienčių, kurios ar su mažais vaikais, tai nenori chemijos, ar kokia kanalizacija vietinė, kur negalima agresyvių valiklių pilti, bet tikrai ir jus priims į savo ratą.

Probiosanus svariu namu rinkinys

Na o čia – konkurso nugalėtojos, kurios buvo išrinktos ir iš blogo, ir iš FB, ir jų komentarai.

Generalinis virtuvės sutvarkymas įvyks pas Ritą, kurios pomėgis tikrai iš retesnių ir yra kruopštus bei reikalaujantis kantrybės. Ritai patinka rūšiuoti nuotraukas ir receptus. Pasakykite, kas tvarko nuotraukas šiais laikais? O gal vertėtų? Juk ir prisiminimai turi būti tvarkingi, nekalbant jau apie receptus, kurie turi būti kasdienis ir patogus naudotis įrankis. Taigi, miela Rita, kol jūsų virtuvėje švaros fėja darbuosis iš peties, galėsite sau ramiai sėdėdama, „koją ant kojos“, žiūrėti malonias foto ir taip sau smagiai dirbti 🙂

Rita rašė:

Jau kai pradedu „tvarkyti“ nuotraukų albumus, o ypač receptus, tai galiu prapulti iš gyvenimo valandų valandas. Receptų surūšiavimas, perrūšiavimas, perdėliojimas iš naujo, senų išmetimas, naujų iškėlimas į matomą vietą ir t.t. – tai žiauriai sudėtingas, bet pats mieliausias darbas                         

5 ProBiosanus priemonių rinkinius gauna:

1. Agnė Danielė (komentaras iš FB), kuriai labiausiai patinka tvarkyti vaikų žaislus. Kai perskaičiau, tai mano veidą papuošė tokia maloni šypsena, nes aš iškart pradėjau įsivaizduoti, kaip Agnė dėlioja žaisliukus ir turbūt pati šiek tiek pažaidžia tuo pačiu. Taigi, kas daugelį moterų varo iš proto – Agnei teikia džiaugsmą. Nepraraskime vaiko savyje!

2. Justė Songailienė (komentaras iš FB), kurios mėgstamas darbas – blizginimas. Sutikite, juk ne kiekvienuose namuose dažnai prie blizginimo prieinama. Kai perskaičiau Justės komentarą, tai man net akyse blykstelėjo 🙂 Justė rašė:

Blizginimas – didžiausia mano aistra  Blizginu veidrodzius, kranus, spintelių fasadus. Nėra nieko nuostabiau už švarius ir blizgančius namus!

3. Asta už abipusį ryšį ir harmoniją. Asta dalina savo dėmesį ir rūpestį gėlėms, o gėlės – jai. Asta rašė:

kadangi gyvenu kaime, turiu nemažai vietos gėlėms, medžiams, ir t.t. tai labiausiai atpalaiduoja gėlynų ravėjimas, tvarkymas, augalų persodinimas iš vienos vietos į kitą … Tam, žinokit, ribų nėra jaučiuosi kaip kitame pasaulyje, užsimirštu, galva „prasivalo“ nuo darbinių rūpesčių, akys pailsi, tiesiog nuostabu!!! Be galo myliu augalus, jie mane džiugina savo gražiais žiedais, o aš jiems atsilyginu savo rūpesčiu.

4. Justė už pragmatišką jaunystę, už organizuotumą ir už patarimus (labai vertus dėmesio, beje) mums visoms. Ir žinoma, už tai, kad pasidalino 🙂 Justė rašė:

Sveika Beata ir visos darbsciosios moterys,

nors dar esu jauna (25m.), bet megstu tvarka, kad viskas blizgetu. Kaip sakoma, jei kasdien prisiziuresi, lengviau bus atlikti generaline tvarka. Stengiuos kasdien po truputi bendra tvarka prilaikyti. jei aptaskomas kranas – nuvalau, jei stalvirsis/kaitlente/baras/aplink kriaukle… nesvarumai- nuvalau tuoj pat. Kasdien malonu buti svariuose namuose. Galiu drasiai teigti, maloniai jauties, jei i diena skiri bent 30min tvarkos. O jei generaline, tai viska praeinu net su dantu krapstuku, kad nebutu jokiu uzsikisimu. Nuo sviestuvu, sienu, baldu odos, langu, plintusu, geliu lapu, uzuolaidu, rozeciu, arbatinio, drabuziu, spintu, po virtuves komplektu (kur apacioj uzdengta prie grindu) ir dar daug ka vardinti… Valau visur, net kur nematoma, bet dulkes gi kaupiasi visur, kur tik gali nusesti                          Tik viena patarima turiu Jums mielosios moterys – mylekit minimalistini stiliu – tada dvigubai palengves tvarkymasis. Neapsikraunu daiktais, jei kas nereikalinga ar nejudama tikrai geriau negaileti ismesti ar isvezti ar padovanoti. Tuomet gera kai siurbliuojant grintis tenka patraukti tik pufus ir koki geles vazona, o vonioj keleta daiktu pakelti, kad butu nuvalytos dulkes.

Kad ir kaip musu nosies plaukeliai apsaugo mus nuo dulkiu, neapsunkinkim nosiai darbo!   )

5. Milda, vos spėjusi įšokti į konkurso „rėmus“. Už radikalų požiūrio pakeitimą ir gebėjimą rasti vidinę ramybę ir laimę ten, kur anksčiau pati Milda nebūtų ieškojus niekada niekada 🙂 Ir, aišku, aš visada esu už švytintį veidą, nes jei jau susiraukęs, tai patys žinote, koks jau ten mėgstamas užsiėmimas… Milda rašė:

Anksčiau, jei kas būtų paklausęs kuris buities darbas suteikia daugiausiai vidinės laimės, pasitenkinimo ir ramybės, būčiau atsakiusi JOKS,
nes tai darbas ir dar buities. Na, kas gi gali tame būti ramaus ir susijusio su laime? Tačiau dabar, kai turiu du mažai didelius namų darkytojus, bet kurią dieną galiu drąsiai sakyti – tik pabūkit su jais kas nors bent valandėlę, ir aš su tokia laime, ir vidine ramybe tvarkysiuosi namuose, kad švies ne tik sienos ir grindys, bet ir mano veidas:)

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (11)
Komentarai
 1. Sonata parašė:

  Aš taip pat tvarkau ir rūšiuoju nuotraukas bei receptus. Receptus karpau iš laikraščių ir žurnalų, segu į segtuvą, kur surūšiuota pagal kategorijas, tai darau jau daug metų ir jis labai jau pilnas, reiks naujo ir vienas taps mėsiškiems patiekalams, kitas saldiems. Nuotraukas taip pat nuolat tvarkau, į vaikų albumus net savo poezijos pridedu, miela malonu net pačiai paimti, ir kitam parodyti. Niekada nepagalvočiau, kad tai buities darbas, tai laisvalaikio užsiėmimas, vos ne hobis, kurį darau kai jau viską namie susitvarkau. Toks Beatos sprendimas truputį nustebino, bet tikrai nuoširdžiai sveikinu laimėjusią Ritą 🙂

  • Beata Nicholson parašė:

   Miela Sonata, tikrai buvo daug įdomių atsakymų ir nebuvo lengva išsirinkti iš tiesų tai su malonumu kiekvienai atsakiusiai užsakyčiau po generalinę tvarką:) Laimėtoja kuri parašė, kad jos virtuvė labai švari nes nauja, visai gali pasirinkti ir pati perdovanoti tą dovaną tam kam labiau reikia virtuvės generalinės…O dėl pasirinkimo, tai galbūt nulėmė tai, kad aš pati labai retai randu laiko prisėsti nuotraukas ar receptus surušiuoti…IŠ tiesų tai mano blogas yra truputi receptų ir nuotraukų rūšiavimo aparatas….Tiesiog, man visi atsakymai buvo vienodai įdomus, ir net neabejoju, kad juos skaitant tvarkytis įkvėpimas pats ateina…Štai man tai tikrai atėjo. Šiandien sau gražiausiai sutvarkiau virtuvę po vakarienės, nors paprastai tai daro Tomas, o aš vaidinu pavargusią:) bet sutvarkiau lengvai labai ir taaaaaipp malonu dabar va sėdžių komentarus tikrinu…ha ha ačiū už nuomonę….ir kad skaitot 🙂

 2. Rita parašė:

  Wau! Maloniai nustebinot! Vis dar sėdžiu susiėmusi už galvos 😀
  Pasakysiu gerą naujieną – neseniai pakeitėm gyvenamą vietą, tai mano virtuvė kol kas tikrai labai švari, nes nauja 😀 😀 😀 Tad darbo joje nebus daug, galėsim kartu pasėdėt „koja ant kojos“ 😉

 3. to sonata parašė:

  Sonata. Nemanau,kad cia yra ko pavydeti,nes is tamstos komentaro labai jauciasi toks nelabai grazus pavydas. Beata si konkursa paskelbe ir tik ji pati vadovaudamasi savais kriterijais nutare paskelbti laimetoja ta,kuris jai pasirode tinkamas. Jei jau cia taip zarstotes pasipiktinimais tai galejote pati sudalyvauti ir parasyti savo „hobi“,kas trugde? Jug gyvenime dar pilna progu bus kazkur sudalyvauti ir galbut net laimeti. Zinokite kad visokie pykciai,pagiezos ir pavydas visada bumerangu gryzta pas ju savininka ir deda is peties kaip reikiant. Taip,kad su tokiais zodziais reiketu labai atsargiai elgtis ir ypac tokiose situacijose kaip si tikrai nevertetu naudotis. Geriau ir toliau uzsiiminekite jums miela veikla ir dziaugkites tuo ka turite,o susitvarkyti virtuve ir pati manau ne ka blogiau galetumete,nebent tingite arba visa jusu laika „suvalgo“ nuotrauku ir receptu rusiavimas.

 4. Sonata parašė:

  Anonimui

  Pirma išsiaiškinkite, ar yra tas pavydas, tada kaltinkite. Parašiau ne jo stumiama, o tikslumo sumetimais. Jokio pykčio aš neturiu šioje situacijoje niekam, net jums. Jei net ir norėčiau piktintis, nerašyčiau tikro vardo, ne taip, kaip jus, likote anonimas. Jei jau nustebimą priskiriate pykčiui, tada turiu atsiprašyti, kad kažko nesupratau. Sutinku, kad Beata čia nustato kriterijus, bet tikriausiai kaip nėra svetimo skausmo, taip neegzistuoja ir internetinis nuoširdumas. O aš būtent taip pasveikinau nugalėtoją, kuri turi tiek bendro su manimi, kaip Beata savo nuosprendyje aprašė. Aš neturiu jokio pralaimėjimo kartėlio, konkurse dalyvavau, jį sekiau, todėl ir nustebau, kad laimėjo toks lengvas, mano nuomone, darbas. Pykčio čia „primėtėte“ jūs kur kas daugiau mano atžvilgiu, jūs tai padarėte net 5 kartus.
  ————————–
  Kas tave supykdė, tave nugalėjo. Kiniečių patarlė

 5. to Sonata parašė:

  Jei jusu galva tik teisnesa tiek,kad net neatskiriate konstruktyviu pastebejimu nuo svaidymosi pykciais,tai cia deja tik jusu pacios beda,neverta kitiems primetineti savo negaliu. Tikrai negrazu ir neprotinga is visu jegu,tiesiog desperatiskai puldineti kitus zmones vien tik todel,kad jie jums pasake tiesa. Galbut ji uzkabino jusu jautrias vietas,bet deja tai tiesa. O Jus savo paskutiniu komentaru tik tesugebejote pasinaudoti saviapgauke ir smeizimu kitu zmoniu atzvilgiu. Geda turetu buti. Nesuprantu is kur tokie zmones randasi. Gal Jus kas vaikystgeje nuskriaude ar vyras paliko? Tada dar galima butu pateisinti tokius pykcius kitu zmoniu atzvilgiu. Geros dienos.

 6. to Sonata parašė:

  P.S O su visokiausiais „prisistatymais“ ir vardu rasymais tai zmogus bet koki varda gali forumuose pasirasyti (istatymai to nedraudzia). Net neabejoju,kad ir jus pati gal visai ne jokia Sonata. Jug asmens dok.kopijos nuotraukos cia nera ideta,kad galetumete savo tariama tapatybe patvirtinti. Todel neverta del to puldineti kaip buldogui kitu zmoniu. Geriau apsikuopkite savo vidini pasauli pries pradedama generaline tvarka savo virtuveje. Ne matosi,kad stipriai uzleistas.

 7. laima parašė:

  Labai skanu

 8. laima parašė:

  Labai teisinga as laiminga

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Beatos-Virtuve-Banner-Misiniai-300x250-3B-NEW.gif
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Koldunai-300x250px.gif
26104
Archyvas


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.