8241
Beatos virtuvė

Kinas kinas kinas ir kino teatras – radau mėgstamiausią

(31)

Pradėkime gal nuo to, kiek filmų žiūrite per savaitę? Aš – vieną per mėnesį, o kartais net ir tiek ne. Vakarais per TV filmus žiūrim retai. Kino teatre lankausi rečiau nei norėčiau. Apie tai, kad galėčiau vogti ir pūstis filmus ir juos paskui žiūrėti, tai didesnė tikimybė, kad pamėgsiu poledinę žūklę, o ne šitai… Aš iš principo, tiksliau, iš pagarbos kito darbui, niekada nepiratauju. Tiesa, turiu prisipažinti, Downton Abbey buvau gavusi keletą serijų  piratinių, bet nepažiūrėjau, kažkodėl man pasidarė nebeįdomu. Nepretenduoju į pasaulio teisuolės diplomą, bet negaliu ir viskas ir kitiems rekomenduoju rinktis dorus būdus ir remti kiną, o ypač kino teatrus. Ne visus, bet tuos, kuriems tos paramos reikia – labiausiai tuos, kurie yra ne masiniai ir be popkorno. (nesuklyskite tik aš LABAI mėgstu popcorną, kai darome seansus kino namie padarau nerealaus karamelizuoto su trupučiu jūros druskos)

Geri kino teatrai yra gerai, geras kinas yra puiki pramoga. Ir Ritos, mūsų apžvalgininkės, kino recenzijos visada sulaukia palaikymo. Manau, dabar yra labai geras laikas daugiau pasimėgauti kino teatru, taip ir ketinu padaryti. Bet pradžioje leiskite pagirti ir parekomenduoti man pačiai labiausiai patinkančius kino teatrus.

Londone, aišku, toks buvo Lexi: visai šalia namų, mažutis ir nepriklausomas. Iš tiesų jis – beveik socialinė iniciatyva, nes ten dirba savanoriai, o pelnas atitinka Pietų Afrikoje esančiai mokyklai. Argi nenorėtumėt, kad jūsų kinui išleisti pinigai būtų taip panaudojami? Ir aišku, sėdėti patogiose kėdėse su taure gero vyno kartu tik su saujele žiūrovų, o ne su šimtais, visada yra maloniau.

Kitas kino teatras Londone, kurį būtina paminėti, aišku, yra Electric. Jis atsinaujino dar kartą ir, anot Vilmos, mano draugės, dabar jau iš viso prašmatnybių prašmatnybė…

O dabar apie fantastišką kino teatrą Vilniuje, kurį aš aplankiau turbūt paskutinė – Pasaką. Su kruopščiais atrinktais filmais ir geru jausmu, ir dar galimybe, jei norisi, išgerti vyno. Ir jokių saldumynų perkrovos, dviejų litrų talpos gėrimų,(galėtų pvz kokia sulčių ar glotuniųjų kontora atsidaryti kioskelį kokiam kino teatre, mielai pirkčiau) . Su mažom salėm ir patogiom kėdėm. Štai ir puikaus vakaro scenarijus: kompanija, didelė ar maža, filmas ir po to jo aptarimas jei labai jo reikia, vietų aplink tai padaryti tikrai gausiai, nes kino teatras senamiestyje. Beje jis vienintelis, dar yra Skalvija, bet ten labai atsiprašau bet nebuvau šimtmetį, ir aišku visų (čia kalbu apie savo aplinkos žmones) širdies skausmas kino teatras Lietuva, kuris yra kaip koks zombis nei gyvas nei miręs…Tik liudesys. (bet gal kažkada įvyks atgimimas, reikės paklausti Ritos, ji viską žino)

 

Filmai, kuriuos artimiausiu metu norėčiau pamatyti:

Kaip pavogti žmoną? Nieko negaliu padaryt, esu Giedriaus gerbėja, privalau eiti. Bet jau nebežinau ar spėsiu, nes suprantu, kad jau beveik pasitraukė iš repertuarų, gal išleis DVD kūrėjai???

KaipPavogtiZmona

Secret Life of Walter Mitty – ir vėl nieko negaliu padaryti, mano vyras yra Beno Stilerio gerbėjas, privalau eiti. Žmonės sako – geras filmas.

mitty_

Redirected:  Vytautas sako – Vytautas žino. Jau daugiau nei du mėnesius Vytauto pakuotė man apie tą filmą kalbėjo. Nieko negaliu padaryti, turiu eiti. Nes visi eina, ir paskui savo FB paskyrose parašo ką galvoja. Aš tai eisiu nes filmas lietuviškas, o kalba daugiausiai angliškai, tai to dar nebuvo gyvenime, tai privalau nueiti, ir žiūrėsiu jį Pasakoje aišku. 

redirected

Nežinau, ar pamatysiu Captain Phillips – apie šį filmą pasakojo Vilma, kuri dar atsimena, kaip tikrai buvo įvykusi ši drama. Tik klausimas, ar spėsiu pagauti jį kino teatre? Jei ne, tai manau greitu metu pasirodys itunes vistiek.

phillips

Paskutinis naujas filmas, kurį mačiau: Lenktynės – nesitikėjau, bet labai patiko.

 

O jūs? Kokį filmą turite pamatyti, į kokį kino teatrą einate?

Na, o kalbant apie receptus, tai ar girdėjote, kiek minuso prognozuoja savaitgalį? Kai taip šalta, nieko nėra smagiau už gerą karštą gėrimą.

Štai jums keletas variantų iš blogo repertuaro: karštas sidras

Karštas sidras

Tikrasis karštas šokoladas

Beatos virtuvės karštas šokoladas

Na ir be abejo karštas vynas.

 

(Fotonuotraukos iš imdb.com ir obuolys.lt)
Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (31)
Komentarai
 1. Inga parašė:

  Mes paskutini ziurejom “ Kaip pavogti zmona“ nu mums su vru buvo nerealus filmas,dar kai lietuviu kuryba,vitamino c paskrovem siai ziemai pakankamai 🙂

 2. Ernesta parašė:

  Beata, dėkoju Jums už rekomendaciją dėl Downton Abbey – jau kaip patiko 🙂 labai laukiu naujų serijų 🙂

 3. Vilma parašė:

  Mes su vyru paskutinį kartą ėjome į „Redirected“. Pilnos salės įvairiausio plauko publikos su pilnais maišais čipsų ir popkornų 🙂 Verta pamatyti tiek tokią publikos gausą, tiek filmą, bet išėjom abu kažkokie nusivylę, nuliūdę, blogos nuotaikos… Filmas pasirodė kažkoks tuščias, be koncepcijos… Net nežinau, truputėlį pasigailėjom, bet juk šiuolaikinis išskirtinis Lietuviškas kinas – kaip galima nenueiti?? 🙂

 4. Daifule parašė:

  Mes ziurejom filmus Redirected, Kaip pavogti zmona, dabar laukiam Valentino 2. Ir visi super, juokemes uz pilvu susieme.

 5. Jurga parašė:

  Paskutinis ziuretas buvo apie princese Diana su Naomi Wats.Jau geriau buciau neziurejus! Buvau daug geresnes nuomones apie Diana.Jei istikruju ji tokia buvo tai suprantama kad karaliska seima jos nemego.Lakstyti paskui babajus tikrai ne princeses darbas:)Kazkokia sliundra.

  • IRMA parašė:

   tokio komentaro rašymas naudojant žodžius „šliundra“, „babajai“ rodo Jūsų intelekto stoką…

   • Jurga parašė:

    Zodis „babajus“ kai kuriems musu lietuviams labiau suprantamas kai norima pasakyti tai KA NORIMA PASAKYTI.O antrasis zodis tai atsakas I musu intelektualiuju lietuviu supratima kad net ir eilinei baltajai merginai tokie rysiai garbes nekelia.O dabar galite mane uzgrausti uz intelekto stoka nes filma as ziurejau filmix.net kur visi filmai UZ DYka ir pasirinkimas didziulis, tiesa rusiskai.

  • Agne parašė:

   Tik nemate pasaulio zmones gali spresti pagal tautybe, rase ar kitaip diskriminuoti.

 6. Smagu matyti, kad ir tarp lietuvių pamažu, palengva ir nedrąsiai pradeda plisti nepiratavimo idėjos. Nepiratauju jau seniai, dar nuo tada, kai gyvenau Lietuvoj. Jei negaliu sau leisti įsigyti, vadinasi, nesusipelniau. Kai taip pamąstau, iškart lengviau susivokiu, kam, ką noriu pažiūrėti / paklausyti / pažaisti esu pasiruošusi skirti savo nuosavų lygiai taip pat sunkiai uždirbtų pinigėlių ar ne. Tiems, kurie vis dar mano, kad žvengti iš tokių kaip aš kvailumo galiu atsikirsti – tai viena iš nuostatų, kuri labai sustiprina pasitikėjimą savimi. Tai jausmas, kad ir aš galiu. O kur dar žinojimas, kad aš remiu man patinkančias meno kryptis ar pasireiškimus pirkdama bilietus į parodas, legalias elektronines knygas ir t.t. ir pan.

 7. Ieva parašė:

  O aš tai nesivaikau madų. Jei daug kas žiūri ir facebook’e aptarinėja, nereiškia kad ir man būtina pamatyti tą filmą. Nemėgstu tuščių ir man neskanių filmų. Pvz.: kažkada daug kas žiūrėjo tuos Zero, o aš nemačiau, ir pagal atsiliepimus suprantu, kad niekad ir nežiūrėčiau tokio (ir jokio nepilnavertiškumo dėl to nejaučiu :D). Na, man paprasčiausiai gaila savo laiko, kurį galima skirti geresniam filmui, ar kokiai kitai veiklai. Paskutinį filmą žiūrėjau „Pasakoje“ „Didį grožį“. Man tai vienas iš labiausiai patikusių filmų apskritai 🙂

 8. Rasa parašė:

  Pamatyti su vaikais „Ledo šalį“ – būtina! Tai neabejotinai pats nuostabiausias filmukas (gal net per pastaruosius kelis metus). Mitis nepalieka abejingų, net skeptiškai nusiteikę po peržiūros keičia nuomonę 🙂 Kapitonas Phillipsas – puiki, įtempta drama, nors man „Kaliniai“, kaip veiksmo filmas, daug stipresni 🙂

 9. Aneta parašė:

  Per pastarasias keletą savaičių matyti filmai: „Kaip pavogti žmoną“ – tikrai patiko, hera juoko dozė. Ir kitas, tikrai vertas dėmesio filmas dramų ir gyvenimiškų istorijų megėjams: „Lūžęs gyvenimo ratas“ (The Broken Circle Breakdown) .

 10. Vytenė parašė:

  The secret life of Walter Mitty – įkvepiantis filmas! Puikus scenarijus, garso takelus, vaizdai, spalvos! Išėjome iš kino salės pakylėti!

 11. eglaite parašė:

  Rekomenduoju „Didis grožis“, puikus italų filmas, beje dar rodomas Pasakoje …

 12. Viltė parašė:

  Rekomenduoju – AMOUR (MEILĖ) – apie meilę.
  Reikėtų pamatyti visiems pasaulio vyrams…

 13. Laura parašė:

  Paskutini karta buvome kine ziureti ‘The secret life of Walter Mitty’- tikrai nuosirdus filmas

 14. Ieva Jtl parašė:

  sveiki, aš žiūriu per tv kanalus, nes kino teatro dar neturime.. žiūriu įvairius.. per XXI – europiečių, įgarsintus rusiškai (rekomenduoju, pvz., Maža didelė aš su Sofi Marso), per Naše kino žiūriu senus rusų, pvz., Volga Volga su Liubove Orlova.. rusų 80-ųjų metų, pvz., Moterys juokauja rimtai su Leonidu Filatovu.. Mes to nesimokėme (apie pedagogų pirmąsias praktikas).. žiūriu daug ką.. labiausiai man turbūt ir patinka mokyklos tema, pedagogų problemos, arba romantika, retro.. Karališkos vedybos su Fredu Asteru (šokiai) ir Ar kada nors mylėjote?. (taip pat šokiai ir dainos), – esu miuziklų fanatikė..

 15. Jurga parašė:

  labai patiko kaip pavogti zmona nepatiko moterys meluoja geriau.KRISTINA,,o savaitgaly ziurejau Redirected pradzia nepatiko o veliau iki asaru juokemes.laukiu Santa dar filmo

 16. Zivile parašė:

  o aš laukiu Volstreeto vilko, nes be galo patinka filmai kuriuose vaidina DI Caprio, nieko negaliu padaryti , turiu eiti!:D o dar kai nominuota buvo gaubliams ir oskarams:)apskritai- šis mėnuo užderėjo filmų- ir lietuviškų ir ne, dar taip nebuvo tikriausiai, kad atėjus į kino teatrą norėtusi pamatyti tiek daug filmų iš vieno repertuaro…

 17. Vaiva parašė:

  Paskutinis kuriame buvom su vyru buvo 47 roninai, toks visai nieko pasirodė, o su dukra buvom Ledo šaly 🙂 toks fainas mergaitiškas filmukas

 18. Lina parašė:

  paskutinis ziuretas mano REDIRECTED.Patiko bet Lietuva per daug protarpiais negraziai pavazduota.Maciau it Kaip pavogti zmona.Patiko labiau ir rekomenduoju si labiau .Labai didele rekomendacija turiu paziureti filma – KLASE.Tad laikui esant paziuresiu:)

 19. Raimonda parašė:

  Beata, labai norėčiau sužinoti karamelizuotų popkornų receptą. Gal galite pasidalinti?

 20. Jurgita parašė:

  O mes ziurejom Didis grozis . Nerealus, uzburiantis ir su gilia prasme… O muzika ir Romos vaizdai uzburia…..Vienas geriausiu mano paskutiniais metais matytu fiilmu. Buvau beje du kartus…..

 21. nena parašė:

  I kinoteatra nueinu i filmus, kuriuos namuose ziureti nera techniniu galimybiu, t.y 3D. Paskutinieji matyti ir palike dideli ispudi tai „Gravitacija“ (ji vis dar rodo) ir „Life of Pi“. Pastarasis man labai patiko, ziurejau uzgniauziusi kvapa. Filmas, kurio baisiai laukiu, tai Serloko Holmso tesinys su Downey Jr ( is tikruju, tai net nezinau, ar toks filmas bus;), esu sio filmo fane, he he, o gal labiau to puikiojo vyrisko dueto, ech;) Nors tiesa pasakius, sovietinis Serlokas Holmsas, man yra pats tikriausias ir artimiausias sirdziai ( taip ir girdziu ta filmo muzika).
  Su vyru esame tos nuomones, kad reikia lietuviska kino pramone palaikyti, ir laaabai dziaugiuosi, kad musu filmai pagaliau atsikrato to niurumo, pilkumo ir pesimestiskumo, kuriu lietuviskieji filmai buvo pilni pries kokius 10 metu ir anksciau (apie turini, ar menine verte nekalbu). Tai vien del palaikymo, grizus i Lietuva, butinai paziuresiu „Redirected“,o jei liks laiko, tai ir „Kaip pavogti zmona“.

 22. Vita parašė:

  Kaip pavogti zmona -tikrai smagi komedija, bet kaip geri aktoriai galejo ibut ir humoriskiau 🙂 Caiptan Philips – labai patiko, Lenktynes – einant i ta filma buvau labai skeptiska, nes apie lenktynes nemegstu filmu… bet pasizadejau vyrui kompanija palaikyti, nes ir jis su manim eina kur nelabai noretu (pvz. moterys meluoja geriau, Kristina – deja nusivyliau) Tad isejus likau suzaveta, kokia gilia minti turejo filmas apie musu zmonijos konkurencija . Redirected – ejom kaip ir daugelis del to, kad leituviskas ir gerai pasistengta reklamos tikslais. Zinoma paskata buvo mums ne uzsienio aktoriai, o a.a. V.Sapranauskas, kurio vaidyba visada megom, tad ir siame filme jam tik pasirodzius buvo tikrai nemazai juoko. bet seip pats filmas, kaip bebutu atspindi musu liudnas aktualijas, kurios vyksta aplink mus, tik mes gyvendami „dangoraiziu aukstyje“ nenorim matyti ir pripazinti realybes.. ir be dideliu scenariju galima greit toki filma susikti lietuvos uzkampiuose… tad pasigilinus i filma, pasimate lietuviskasis „siukslynas“ , bet pati filmo mintis buvo lengva ir leksta kaip ir holividinio tipo tokie filmai.. o filmus visad su vyru ziurim tik kine, nes jau isaugom is to laiko kai taupydami filmus ziuredavom piratiskus ir blogos kokybes… o ir iseiti i kina auginant vaikus yra puiki proga atsipalaiduoti ir prasiblaskyti nuo kasdienines rutinos 🙂

 23. Rasa parašė:

  Nėjau niekas nežiūrėjo ‘Ekskursantės’??? šiais metais labiausiai sujaudinęs filmas, net vyras paslapčia šalia ašaras braukė

 24. Agni parašė:

  Is drauges girdejau, kad ‘Eskursante’ labai geras! Gaila, kad esu ne Lietuvoje, bet gal bus kada DVD..

 25. Agni parašė:

  o ‘Didis grozis’ tikrai vienas neblogesniu filmu.

 26. Monika parašė:

  Man papuolė atsitiktinai filmas About Time. Tai nuoširdus, pilnas tikėjimo gyvenimu, santykių šeimoje, santykių tarp mylimųjų, gyvenimo džiaugsmo, jumoro filmas! Nežinau, kaip geriau žodžiais aprašyti šį filmą – jį tiesiog būtina pamatyti, nes tai,kas lieka po jo yra neįkainojama..

  http://www.imdb.com/title/tt2194499/

 27. Man tai labai patiko „In to the wild“ . Siūlau tikrai pasižiūrėti, šiaip nėra jis labai populiarus, bet tikrai pamokantis toks.

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/01/BV_kakava_banner.gif
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Koldunai-300x250px.gif
26104
Archyvas


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.