8241
Beatos virtuvė

Kai yra proga, arba kai ją susikuri pats – suflė užuomina

(2)

Suflė – tai kremas, išmaišytas su kiaušinio baltymais ir iškeptas. Nepaprastai lengvas ir labai įspūdingas desertas. Gerai paruošta suflė, jus pasiekusi dar nesuglebusi, yra tikras malonumas.

Nesibaiminkite, kad šis desertas gali būti kulinarinio diplomo reikalaujantis dalykas. Mano septynerių metų dukra gali jį laisvai pagaminti, nors… per vieną iš kulinarijos mokyklos egzaminų aš pati kaip reikiant drebėjau: ar pavyks jį iškepti kaip reikia, ar vis dėlto ne.

Yra daug suflė supančių taisyklių, bet šis receptas tikrai visiems ranka pasiekiamas ir dėl to ne mažiau ypatingas. Tai – suflė užuomina. Kitaip tariant, ištirpdytas šokoladas, permaišytas su brendyje išmirkytomis slyvomis ir pastiprintas aitriaisiais pipirais, kad išjudintų visus jūsų skonio receptorius. Tegul svečiai, kurie bus vaišinami, negalvoja, kad jie čia pamiegoti susirinko.

Aš naudojau Beatos virtuvės juodąjį tikrąjį šokoladą ir riešutinį, bet galima ir vieną rūšį pasirinkti. Vien tik su juoduoju šokoladu bus… hmm, na labiau į suaugusius orientuota ir to juodo šokolado kartumo mėgėjus, o vien tik su riešutiniu skonis bus švelnesnis.

Beatos suflė su šokoladu

Taigi, receptas – čia. Išmėginkite dar prieš Valentino dieną, o per ją – būtinai pakartosite. O gal šis desertas jus įkvėps visai kitiems dalykams. Štai, pavyzdžiui, viena mano jaunoji skaitytoja, šokolado užburta, užsimojo piešti, o savo piešiniu pasidalino su manimi.

Marijos piešinys

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (2)
Komentarai
  1. jurate parašė:

    Sveiki. Ar sufle galima daryti stikliniuose indeliuose ar geriau keramikiniuose? ar jokio skirtumo, kaip manote? Aciu

  2. Rasuolis parašė:

    Aš ir pagalvojau ar nieko tokio įdėt į silikoninę keksiukų formelę, nes naujuose namuose indų turiu ne per daugiausiai 😀

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/01/BV-banner_300x250-01.jpg
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/BV_kosmetika.gif
26104
Archyvas


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.