8241
Beatos virtuvė

Darbo vieta: kas ir kaip

(3)

Programuotojai – tai kaip kokios primadonos dabar…, -sako mano vyro brolis Benas, kuris turi kaip ant mielių augančią IT sistemas kuriančia įmonę. Taip sparčiai auga, kad didžiausia problema yra ne ta kaip apstatyti gražiai ofisą, bet iš kur gauti tų programuotojų. Reikia juos medžioti, o jei negali sumedžioti vietiniuose plotuose, turi jų ieškoti toli nuo namų, pvz Indijoje. Va štai taip…

Aš gerai nesuprantu ką daro programuotojai, bet pati, jei ir nesu primadona, bet be kompiuterio neįsivaizduoju savo darbo vietos. Mano darbo vieta ir yra ten, kur yra mano kompiuteris.

Untitled

Iš viso savo darbo net negaliu pavadinti darbu, tai ne darbas, tai tiesiog mano gyvenimas ir nėra nieko ką norėčiau daryti labiau…

Taigi tą darbą, kurio negaliu pavadinti darbu, skirstau į dvi dalis: stebėti gaminti ir apibendrinti, aprašyti. Tiesa, dar vienas blokas yra susitikimai ir šiaip bendravimas, kuriuos pagal pobūdį galima priskirti prie vieno ar kito priklausomai nuo aplinkybių. Svarbiausias mano darbo įrankis yra mano kompiuteris ir virtuvė. O žinote, kur man rašyti sekasi geriausiai??? LĖKTUVE. Ten aš prirašau tonas, kaip koks automatas varau. Mane įkvepia dangus ir netrikdo… internetas.

Bet aš lygiai taip pat sėkmingai galiu rašyti ir savo lofte ar ant sofos namie, ar ant sėdmaišio prie lango.

namai

Taip pat kartais man patinka užsukti į kokias kavines ar viešas vietas, bet tai retokai pasitaiko. Galiu pasakyti jums vieną – kai atsitrenkiu į sieną ar taip vadinamą kūrybinį bloką, man visada padeda aplinkos pakeitimas. Žinote, aš visas savo knygas parašiau namie, aš praktiškai viską padariau ir toliau darau namų aplinkoje ir tai yra didžiausia mano gyvenimo sėkmė. Nors kiek esu dirbusi ofisuose, man jie lygiai taip pat patinka, tai gal toji sėkmė ir yra viską vertinti iš palankios pusės?

dubajus1

O kokia yra jūsų darbo vieta? Aš pastebėjau ir net neabejoju, kad jau du tuzinai mokslininkų savo tyrimais taip pat spėjo įrodyti, kad darbo vieta atspindi jūsų asmenybę. Taip iš karto atskirsi griežtus asketus programuotojus nuo pašėlusių bei užmaršių žurnalisčių. Bet kaip ten bebūtų visi norime dirbti/būti /svajoti aplinkoje, kuri mūsų netrikdytų, o kaip tik palaikytų.

photo 1 (2)

O kaip atrodo jūsų darbo vieta? Kur jus aplanko geriausias įkvėpimas ir visos mintys nušvinta? Siųskite savo darbo vietos, kokia ji bebūtų – kūrybiška, sterili, įkvepianti, nuobodoka, originali ir visokia kitokia nuotraukas man el. paštu beatai@beatosvirtuve.lt iki balandžio 2 dienos. Visas jas įkelsiu į Beatos virtuvė puslapį Facebook ir tada kviesiu balsuoti iki balandžio 8 dienos. O balandžio 9 skelbsiu prizų laimėtojus!

photo 13

Beje šįkart prizai bus kaip niekad taiklūs. Ar žinojote, kad ant mūsų darbo stalo bakterijų būna 400 kartų daugiau nei…ant klozeto dangčio ir 100 kartų daugiau nei ant virtuvės stalo!!! Įsivaizduojate???

Apie tai mane informavo mūsų nuolatiniai švaros draugai Probiosanus šįkart sukūrę specialų gerųjų bakterijų valiklį kompiuteriui ir darbo stalui.

Dar Kalėdų proga visos mūsų merginos – ir Bronė, ir Vilma, ir aš, gavom dovanų Probiosanus specialius darbo vietos purškiklius su probiotikais ir tokius minkštus skudurėlius darbo vietai prižiūrėti. Labai patogus išradimas… Jei anksčiau mano kompas visada būdavo lengvai apmusijęs, tai dabar taip malonu jį išsišveisti ir dar draugui ekraną pavalyti. Ir visą stalą, įvertinus aukščiau paminėtą blogųjų bakterijų statistiką, pavalyti atsirado noras begalinis. Bronė net rankinėje tą valiklį nešiojasi ir vis tai vaikų nutepentą telefoną, tai savo akinius pavalo…

prizas

Būtinai noriu ir jums tokių Probiosanus valiklių darbo vietai padovanoti. Ir ne tik valiklių, bet ir jiems misiją padedančių vykdyti mikropluošto šluosčių. Visus 5 komplektus. Jums tereikia atsiųsti savo darbo vietos nuotrauką ir sudalyvauti konkurse.

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (3)
Komentarai
  1. Beata Nicholson parašė:

    ha ha ha ha ha fantazija jūsų Tomai akivaizdžiai perkaitusi…čia ProBiosanus valiklis darbo vietos su probiotikais…HA HA HA HA HA gal laikas regėjimą pasitikrinti??

  2. […] šio darbo vietos konkurso, kurį sumanėme kartu su draugais Probiotic ir kuriuos turiu būtinai pagirti kaip Metų gaminio […]

  3. Ugnė parašė:

    Norejau paklaust is kur gavote saldytuva „SMEG“?

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/BV_banner_maggi.gif
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/BV_kosmetika.gif
26104
Archyvas


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.