8241
Beatos virtuvė

Dar vienas pagalbininkas buityje – neatspėsit kas

(24)

Turiu pripažinti, kad Lietuvoje buitiniai rūpesčiai ant mano galvos pasipylė dar nė neatsikrausčius į gimtinę. Va štai, paprasčiausias pavyzdys – mes neleidžiam savo šuniui BonBon lipti į viršų, į miegamuosius, ta pati taisyklė galios ir Lietuvoje. Taigi vartelius reikia pastatyti, tik kas juos pastatys??? Kaip surasti, nuo ko pradėti? Aišku, per draugus ir pažįstamus, bet tas nuolatinis prašymas visų visko… Daug smagiau, kai gali pats pasirūpinti savim.

Taigi pradedu googlinti “medinių vartelių gamyba”, išmeta 1500 pasiūlymų – durų gamyba Marijampolėje, medinės tvoros, vartai, varteliai, mediena ir taip toliau…

Suprantu, kad kol kas to vieno vienintelio vartelių gamintojo paieškai visai neturiu nei laiko, nei įkvėpimo… Išjungiu paieškos rezultatus. Gal kažkada kitą kartą.

Bet tie darbai darbeliai vis tiek turi kažkaip pasidaryti… Todėl kai neseniai sužinojau apie tokią visiškai naują, labai naują paslaugą Lietuvoje  iškart sutikau šia naujiena pasidalinti su jumis. Ir ne tik todėl, kad šį dalyką sukūrė energinga moteris, kuri kažkada gyveno Švedijoje. Bet ir todėl, kad man nereikės pačiai skambinti dešimčiai vartelių gamintojų!!!! Jie patys man paskambins, o man tik reiks išsirinkti geriausią pasiūlymą. Kalbu apie ką tik užgimusį paslaugų paieškų portalą raskgreitai.lt. Jo esmė – aprašai ko tau reikia ir… gerdama kavą lauki pasiūlymų.

Kaip šis portalas taupo moterų nervus ir padeda buityje, kalbuosi su raskgreitai.lt įkūrėja Daiva Gerulyte. Paskaitykite, gal atrasite ir jūs gerų sprendimų sau, o gal net nebereiks bumbėt ant vyro dėl niekaip ant sienų nepasikabinančių nuotraukų ar jau pusmetį varvančio krano… (Iškart anonsuoju, kad pabaigoje dar ir geras konkursas laukia).

Man visada smagu, kai žmonės ima ir drąsiai įgyvendina savo idėjas. Kodėl, kaip, kur tau pačiai kilo idėja sukurti tokį paslaugų paieškų portalą kaip raskgreitai.lt?

Gyvenant Stokholme retkarčiais vis prireikdavo kokių nors buitinių paslaugų, o jas surasti būdavo nelengva, ypač pirmaisiais metais, kai nesupratau kalbos. Visai netyčia per Google užtikau puslapį, kuriame galima aprašyti, kokių paslaugų ieškai, nesvarbu, ar tai elektrikas, ar santechnikas, ar baldininkas ir gauti pasiūlymų. Išbandžiau, labai patiko. Ir nuo to laiko kitaip ir nebeieškodavau. Man patiko, kad nėra streso skambinant nepažįstamiems, nusivylimo, kad negaliu rasti, kas galėtų ir norėtų man padėti. Greitai atradau, kad Švedijoje (ir ne tik) tokie paslaugų paieškos portalai yra populiarūs (ar ir jie nemėgsta daug kalbėti??). Kai nusprendžiau grįžti atgal į Lietuvą ir čia pradėti ką nors savo, nesunku buvo sugalvoti, kad toks portalas gali būti reikalingas ir čia.

Gerai, Daiva, idėja gera, bet žmonės juk yra įpratę googlinti ar skambinti  118, kodėl jie turėtų pradėti eiti į jūsų portalą ir meistrą užsisakyti ten?

Tokį klausimą girdžiu dažnai. Bet juk šiais laikais mus užgriuvęs toks informacijos perteklius, kad turime sugaišti begales laiko ieškodami to, ko mums reikia. Situacijos nepalengvins net prieš akis atverstas penkiasdešimties įmonių sąrašas google paieškoje  Atvirkščiai, tai gali sukelti tik galvos skausmą ir klausimą – nuo ko gi pradėti? Kiek laiko sugaišite, kol visoms (ar bent dešimčiai) paskambinsite ar ieškosite atsiliepimų apie kiekvieną? Greičiausiai, kai kurios įmonės net neturės laiko, o kitoms jūsų užsakymas bus per menkas. Mūsų portalu naudotis turėtų būti daug smagiau ir paprasčiau.

Man visada patinka, kai galiu rinktis ir lyginti, ar raskgreitai.lt užsisakiusi paslaugą, pvz. langų valymą, galėsiu iškart palyginti kainas ir išsirinkti geriausią pasiūlymą?

Taip, tokiam užsakymui tik išmatuokite savo langų plotą, užpildykite užsakymą portale raskgreitai.lt, po kelių valandų jums jau skambins ar rašys langų valytojai (daugiausiai sulauksite 5 pasiūlymų) ir raportuos savo paslaugų kainą. Jums tereiks išsirinkti.

Bet štai jei reikia pagaminti specialiai jums pritaikytą knygų lentyną, tai čia palyginimas darosi sudėtingesnis, nes ne tik naudojamos skirtingos medžiagos, bet skiriasi darbų atlikimo kokybė, meistras gali duoti papildomų vertingų patarimų. Taigi čia teks daugiau pabendrauti telefonu su jums skambinančiais baldininkais, peržiūrėti jų darbų pavyzdžius.

Kaip žinoti, kad galiu į savo namus įsileisti meistrą pasamdytą per jūsų portalą??? Kaip atsirinkote paslaugų tiekėjus? Pagal kainą, patirtį, o gal reikėjo atsiųsti rekomendacijas, kad patektum į jūsų duomenų bazę?

Skiriamės nuo daugelio kitų tuo, kad nenuėjom lengviausiu keliu – nusiperki duomenų bazę, įkeli į savo portalą ir sakai, štai kiek daug mes turime kontaktų. Pirmiausiai orientavomės į nedidelius paslaugų tiekėjus – tokius, kurie neturi sąlygų reklamuotis ir nors paslaugą atlieka kokybiškai ir gal net pigiau, sunku juos surasti, nes “sėdi” kokiam penkioliktam Google puslapyje. Kitas dalykas daug bendravome su paslaugų teikėjais, nes norėjome dirbti tik su tokiais, kurie gerbia klientą ir nori jam padėti.

Mielosios mano skaitytojos, žinau, kad esate protingos moterys, galinčios tikrai gerai patarti. Gal galime ir šįkart padėti raskgreitai.lt įkūrėjai Daivai sužinoti, kokių paslaugų labiausiai reikia Lietuvos moterims? Užsukite į www.raskgreitai.lt ir pasidalinkite savo nuomone:

kokios pagalbos jums dažniausiai trūksta namuose, ką užsisakytumėte iš pateiktų paslaugų???

Lauksiu jūsų nuomonių  iki antradienio, balandžio 9 dienos, o tada trijų įdomiausių įžvalgų autorėms raskgreitai.lt kūrėjai dovanos po 100 Lt bet kuriai paslaugai užsakytai šiame portale įgyvendinti.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (24)
Komentarai
 1. […] atseit nesusitars su visokiais meistriukais ir lietuviškomis sąskaitomis… Taigi šiandien rubrikoje “Man patinka” skaitykite apie mano naujausią atradimą, kuris tikiuos man neleis nugrimzti į visus šituos buitinius […]

 2. zivile parašė:

  As jau vien sakaitydama straipsni kita smegenu pusele pagalvojau, kad reiketu man uzsisakyti namu tvarkytoja vienam kartui! 🙂 Kad man langus nublizgintu pavasariniam tvarkymuisi…oj kaip as nemegstu/nemoku langu valyti, jie tokie dideli, vitrininiai tai kad kuriam nors kampe vistiek numozuoti lieka uhhh…. ir siaip juk taip smagu kad kasnors kitas kartais tas namu kerteles pasveistu, duso stiklus nugramdytu, o ne vien as kaip kokia pelene sokiociausi… Juk tie vyrai prie darbo irgi pirmi nepuola, kai paprasai padeti tai is darbu kruveles issirenka pati lengviausia – isplauti indus kuriu krieukleje vos trys lekstes 🙂

  • Beata Nicholson parašė:

   ha ha ha ha labai patiko Zivile jūsų toks elegantiškas, „juk tie vyrai prie darbo irgi pirmi nepuola“ ha ha ha ha aš ir apie save tą patį galėčiau pasakyti nes vis kas nors atsitoja tarp manęs ir langų valymo…Bet tikiuosi ir manau kad yra gerų meistrų ir įmonių kurios padės įveikti šituos reikalus:)))

 3. Gitana parašė:

  sveika Beata,
  dėkoju už šį straipsnį, iš karto peržiūrėjau Jūsų nurodytą tinklapį ir atradau firmą, kuri manau bus man reikalinga ir išsiunčiau užklausimą.
  beje, straipsnyje paminėjot, kad turit rūpesčių dėl vartelių, kuriuos planuojate užsisakyti, kad Jūsų BonBon nepatektų į antrą aukštą. Galiu pasiūlyti/padovanoti savo, kurie yra tikrai dailūs, juos buvom pasidarę dėl mažojo mūsų „piliečio“, kad jis nenusiridentų iš antro aukšto bei kad neliptų iš pirmo į antrą aukštą, pirmame aukšte yra tiesiog pastatomi (šonuose prisikabina), antrame aukšte – tikri varteliai, tvirtinami į sieną ir užsidaro. nuoširdžiai padovanočiau, nes jie jau nuimti ir tiesiog nereikalingi…

  • Beata Nicholson parašė:

   Gitana!!! ačiū už nuostabų pasiūlymą, tikrai esu sujaudinta, vartelius jau užsakėm ir pastatė, žiūrėsim kaip veiks, bet labai ačiū už pasiūlymą, aš manau kad mėnėsiui bėgant pereisiu per daiktus tai tikrai bus tokių kuriuos taip pat norėsiu padovanot, tai padarysim daiktų antro gyvenimo kokį vajų….ir būtinai praneškite kaip seksis su meisttrais ir firmom, nes labai norėsim žinot

 4. Ruta parašė:

  Na kodel apie si reikala as nezinojau pries metus .. Ach.. Kuomet metus teko gyventi be vyro ( kuris liko UK ) , o as su mazaisiais Lietuvoje. Kiek vargo turejau del visokiu smulkiu remonto darbeliu. Tais tas paluzo tai anas..Vyro ner, o kaimyno tai neisi prasyt kaskart suluzus , baugu ka kaimyne pagalvos. Taip pat itin sudetinga budavo rasti laikina auklyte, nes man nereikejo nuolat, o tik kartais.. Zodziu nuotykiu galeciau aibes pripasakoti kaip sekesi ieskoti vienkartines paslaugos tiekojo 🙂

 5. Lina parašė:

  Živile, mano mama Jums tada būtent tas žmogus – darbšti, sąžininga. Jei sugalvosite, parašykite man lina.gruslyte@gmail.com, duosiu kontakta.

  Beata, raskgreitai.lt – puiki mintis, ačiū, kad pasidalinote!:)

 6. Aurelija parašė:

  Ilgai ieškau vienos atrodytų nesudėtingos paslaugos, bet nerandu pagalbos. Beskaitydama Jūsų straipsnį, užpildžiau užklausą raskgreitai.lt. Jei atsilieps meistras, būsiu laiminga ir pasakaosiu apie nuostabią „būrtų lazdelę“ buitinėms problemoms spręsti..

 7. Julija parašė:

  Koks šaunus puslapis – būtinai išsaugosiu prie favoritų! Nes panašiais klausimais tikrai dažnai tenka googlint 🙂
  O dėl idėjų tai bent jau mums labai sudėtinga buvo rasti dizainerį, kuris padėtų/patartų kuriantis naujuose namuose (darant remontus manau irgi daug kam būtų aktualu), būtų super jei atsirastų galimybė aprašius savo lūkesčius – gauti kelis pasiūlymus su kainom.

 8. Ieva parašė:

  Labai gera ideja! Esu apie tai jau girdejusi. Labai gerai butu sodininko paslaugos, ypac pavasari. Juk pats kartais prisiperki ne tokiu augalu, susodini juos ne ten. Su gerais patarimais sutaupytum ir laiko ir pinigo. Manau, kad dazhnas uzsisakytu pavasari sutvarkyti aplinka ir pasitarti del nauju augalu, medziu ir gelyciu.
  Man asmeniskai dar butu reikalingas kas nors, kad padetu sutvarkyti rusi, isvezti visus nereikalingus daiktus.
  Kokios dar paslaugos butu idomios?
  – sienu dazymas atskiruose kambariuose ( va susigalvoji kokia gera ideja ir kol vyras prisiruosia, kol atbumba, kad per sudetinga, kad galima paprasciau, ta ideja kartais ir nunyksta..:)
  – langu isvalymas
  – jei vyras neauksarankis, tai gera paslauga butu karnizu pakabinimas, lentynu pritvirtinimas
  – kas nejaucia malonumo lyginti, manau irgi su malonumu perleistu sita darba
  – vireja, stalo dekoruotoja i namus ( pavyzdziui ruosi didele svente ir niekaip, nu niekaip nebespeji, o nori padaryt viska pati, graziai, su meile ir jauti, kad tai dienai truksta antru ranku. Idealus variantas pasvajoti: Beata pati atvaziuoja ir padeda:)

  Sekmes!

  Ieva

 9. Brigita parašė:

  Manau, kad naudinga butu informacija apie siuveju, mezgeju, liaudies amatininku (pvz ziedzianciu is molio ar pinanciu krepsius) paslaugas.

 10. Viktoria parašė:

  Aciu,aciu Beata uz nuostabia nuoroda i toki saunu puslapi! Mes su seima kraustomes is Airijos i LT . Lietuvoje isirenginesime nama ir tas puslapiukas mums bus „auksines“ vertes. Siuo metu mano vyras skambina i nnn firmu ,ir galva jau tokio didumo,kaip biciu avilys:))))))) O deka tokio saunaus puslapiuko – bus 100 kart lengviau surasti mums reikiamus meistrus:)
  Darkarteli aciu ir sekmes visokiariopos linkiu sio nuostabaus puslapiuko kurejai,Daivai:)
  Viktorija

 11. Aurelija parašė:

  Fantastika 🙂 Stebūklas 🙂 Praėjo gal dvi ar trys valandos, po to kai įdėjau prašymą, paskambino žmogus iš įmonės ir siūlo paslaugą. Ačiū Beatai ir ačių raskgreitai.lt

 12. Laura parašė:

  Vat cia tai geras! Vasara virtuves remontas nusimato, tai butinai pasinaudosiu siuo puslapiuku 🙂 O man reiktu gero meistriuko smulkiems apdailos darbams, pvz.:keitem senas kambariu duris i naujas, nuimant senas, keliose vietose su duru apvadais ir dalis tinko nusieme, naujieji apvadai truputi siauresni, tad visi defektai matosi. Reiktu pasveist, patinkuot ir padazyt. Dauguma meistru net kojos i namus nekelia, jei nedarai remonto visame bute (per maza darbu apimtis, vadinas nedidelis uzdarbis ir t.t.). Tai taip jau pusmeti ir gyvenu, ramindama save kad pas kitus dar ir ne taip buna 🙂

 13. Skaitytoja parašė:

  Sveiki.
  Tikrai puiki iniciatyva. O aš labai norėčiau užsisakyti paslaugą, kad kas nors iškuoptų paliktą bute netvarką po netvarkingo ir apsileidusio nuomininko… 🙁 Kas buvo su tuo susidūręs, supras, apie ką kalbu… 🙁 Ech…

 14. Egidija parašė:

  prie laisvalaikio ir pramogų galėtų būti pvz. vaikų gimtadienio šventimo paslaugos. tiesiog tą skyrelį reikėtų labiau išplėsti.

  o šiaip fainas puslapis 🙂 tik įdomu, visoje Lietuvoje ieškote, ar tik Vilniuje?

  • Daiva parašė:

   Vilniuje kol kas lengviausia sulaukti pagalbos, nes nuo „namų“ pradėjom. Bet po truputį plečiamės ir į kitus miestus. Pasiūlymų kituose miestuose gali tekti palaukti po keletą dienų. Bet mes pajungėm visus pažstamus, kad jie mums parekomentuotų iš savo miestų gerų specialistų. Ir jie jau pakeliui į portalą. Svajonė – padengti su siūlomomis paslaugomis visą Lietuvą kaip koks Omnitelis ar Tele2. Ar Bitė 🙂

 15. […] ir patarimų, kurių Beatos virtuvės skaitytojos nepagailėjo jai.  Praeitą savaitę pasirodžius interviu su ja ir pasipylus komentarams, Daiva man parašė – šiandien jaučiuosi kaip […]

 16. Tomas parašė:

  Asmeniskai man tai geriausias sprendimas yra imoniu katalogas 118. Ten gali sudedi varnytes ant norimu imoniu ir visoms pazymetoms gali parasyti viena uzklausa iskarto. Imones irgi savo nuoziura gali rinktis kam kada ir ka atsakyti, plius reklamos dar gauna, nes yra atvirai matomos. O su tuo raskgreitai.lt tai mes gaunam tik 5 pirmus ir nezinom ar tai yra gerai rinkos kontekste ar galima rasti kur kas geriau. Kita vertus pirmi 5 atsake nereiskia, kad jie man bus tinkamiausi. Pvz. uzsakant virtuves baldu gamyba, juk gamintoju yra kibirais semk ir juo lab vis dar yra nenukonkuruojama Lenkija. Tai ka as zinau, kad viso to kontekste yra tie 5 pasiulymai? Tai imi 118 sudedi 100 vaneliu ir darbas baigtas. Gauni tarkim 50 atsakymu o 5. 🙂 Sekmes. Beja, tokiu nelabai vykusiu projektu yra siulykkaina.lt / oferta.lt ir .t.t.

  • Daiva parašė:

   Gerbiamas p. Tomai,

   pasaulyje gyvena labai įvairių žmonių. Vieniems patinka viena, kitiems – kita. Mes šį portalą kūrėme žmonėms, panašiems į mus.

   Kai kurie Jūsų minimi 118 dalykai taip pat yra ir raskgreitai.lt portale, tuo mes skiriamės nuo kitų, Jūsų minėtų „nelabai vykusių“. Portale raskgreitai.lt skaidriai matosi ne tik paslaugų teikėjų informacija, bet ir užsakymai. Tai padeda naujiems klientams jaustis ne vienišiems su savo problemomis, be to yra pavyzdys, padedantis aprašyti savo poreikius. Beje, klientui nebūtina išsirinkti iš tų pirmų penkių, nors greitas atsiliepimas yra signalas, kad jie bus paslaugesni. Klientas gali dar kartą pateikti savo užsakymą ir gauti dar iki penkių, ir greičiausiai tai bus kiti pasiūlymai. Ir čia jau skonio reikalas, kiek pasiūlymų Jūs norite gauti. O dėl skonio nesiginčijama, sako liaudies išmintis.

   Man asmeniškai iš 50-ties išsirinkti būtų sunku, nes tiek jau yra per daug… Kitiems – nesunku. Tai gerai, kai žmonės turi pasirinkimą ir KAIP ieškoti, ar ne?

 17. Aurelija parašė:

  Čia aš, Aurelija 
  Kuri balandžio 4 dieną džiūgavo apie stebuklą. Tą diena įvyko, jei taip galima sakyti stebuklo „verbalizacija“, t.y. paskambino meistriukas ir su juo buvo aptarta problema/norima paslauga.

  O šiandien burtų lazdelė – raskgreitai.lt – suveikė: darbas atliktas. Aš laiminga 

  Dėl šios paslaugos prieš metus praleidau marias laiko beieškodama pagalbos internete. Kol galiausiai nuleidau rankas. Ir štai Beatos tinklapyje radau informaciją apie raskgrietai.lt
  Pametusi Beatą ir visus kulinarinius ieškojimus, puoliau rašyti raskgreitai.lt.
  Meistriukas atsiliepė tą pačią dieną (balandžio 4 d.), po kelių valandų. Balandžio 6 dieną jis atėjo pas mus, aptarėme paslaugą, terminus, kainą.

  Ir … vu a la – šiandien, balandžio 17 dieną, misija, kuri jau pradėjo rodytis neįvykdoma, atlikta 

  Atėjo tvarkingas, mandagus, paslaugus ir PUNKTUALUS žmogus. Viską padarė greitai ir netgi nepaliko šiukšlyno (nors teko kiek pakapoti sieną ). Ir netgi padarė nedidelį papildomą darbelį.

  Fantastika!!! Stebuklas!!! Esu be galo Jums dėkinga. Dabar pasakosiu apie Jus visiems.
  Nes tokia pagalba be galo reikalinga. Lengva rasti brigadą pastatyti namą, bet kai tau reikia padaryti smulkų buitinį darbelį, beveik neįmanoma surasti meistriuką, kuris apsiimtų. Vien tik moterys žino, kiek yra smulkių darbų namuose, kurių mes nemokame padaryti, o mūsų vyrai/draugai/broliai/tėvai nemoka/negali/neturi laiko.
  AČIŪ Beatai ir AČIŪ http://www.raskgreitai.lt

  • Daiva parašė:

   Aurelija, malonu girdėti, kad viskas taip gerai pavyko. Mes džiaugiamės, kai pasidalinate gerais įspūdžiais. Tuo pačiu mes labai norėtume paprašyti, kad ir visi kiti, kas išbando mūsų portalą, parašytų atsiliepimus. Arba praneštų, jei kas negerai (turim tokį ryškiai žalią mygtuką vietoj „Skundų knygos“ 🙂 ). Be atgalinio ryšio mes niekaip negalėsim tobulėti. Ir ačiū Beatai, kad leido savo virtuvėje paplepėti su jumis visomis

 18. […] savo draugus – paslaugų portalą raskgreitai.lt ir jiems nusiųsti užklausą. Pamenat rašiau kažkada pavasarį, kai iš Švedijos grįžusi Daiva nusprendė įkurti ir Lietuvoje paslaugų portalą, kurio esmė […]

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/01/BV_kakava_banner.gif
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Koldunai-300x250px.gif
26104
Archyvas


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.