8241
Beatos virtuvė

Atidarymo laukiu labai

(3)

Olimpiada yra žmonių šventė, taip? Aš šiandien, prieš išlėkdama į parką, į šaldytuvą įdėsiu butelį šampano, nes man tikrai vakare bus šventė. Manau, kad reginys bus nepakartojamas ir ašarą spaudžiantis bei jausmus sujudinantis… Vakar stebėjau (LTV biuras jaukus ir mažas, tai visi dirbam vienas šalia kito), o iš tikro, tai sėdėjau šalia, kai Saulius Nalivaika ruošėsi komentuoti atidarymą. Jis turėjo tokią super slapą medžiagą su trupučiu įrašo, kas ir kaip. Jis sėdėjo su ausinėmis, bet jo veido išraiška pasakė viską: susižavėjimas ir tiesiog žiburiai (tik ne Elektrėnų, o Londono) švietė iš jo akių, taigi, aš net neabejoju, kad reginys bus super duper nuostabus.

Saulius ruošiasi komentavimui šio vakaro

Aišku, viskas yra didelė paslaptis, kas kaip bus, juk nesinori sugadinti siurprizo… Tą paslaptį visi laiko gerai paslėpę. Ir lietuvių atidaryme tikrai netruks, bus ne tik olimpinė mūsų delegacija (koks ypatingas momentas, kai eina su Lietuvos vėliava, a?), jau vien tik aš žinau apie tris dalyvausiančius. „Londoniadoje“ bus reportažas apie Eveliną – septynmetę, kuri šoks su vietiniais vaikais. Kai jos mama Irina parodė repeticijų sąrašą… Jų buvo, sakyčiau, kokia 20…

Po to susipažinau su Radzvita, ji yra savanorė ir jau dešimt metų gyvena Londone. Ji taip pat šoks atidarymo ceremonijoje su kitais vietos gyventojais. Jos istoriją aš gerai įsidėmėjau, nes ji įkvepia svajoti visus… Kažkada ji su draugėm (daugiau nei  prieš trisdešimt metų) užrašė norą ant lapelio ir įdėjo į butelį, ir užkasė kažkur prie Marijampolės… Noras buvo: DALYVAUTI OLIMPIADOJE. Ir štai ji dalyvauja. Taip kad greitai greitai greitai svajokite, nes svajonės tikrai tikrai pildosi!

Tai va, tokia pakilia gaida ir norėčiau baigti įrašą, ir bėgti ruošti vaikų. Važiuosiu į olimpinį parką. Atidarymą žiūrėti rekomenduoju LABAI!

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (3)
Komentarai
  1. Kristina parašė:

    as tai butinai ziuresiu atidaryma 🙂 prisidarysim popcornu ir stebesim 🙂

  2. Natali parašė:

    žiūrėjau, nuostabu, puiki šventė 🙂 man labai labai patiko atidarymas, tiesiog puiku 🙂 Londonas padirbėjo iš širdies 🙂

  3. As parašė:

    ziurejau olimpiada, man labai patiko, ipac ponas Bynas:D

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/banner_300x250-01.jpg
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/banner_300x250-01.jpg
26104
Archyvas


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.