8241
Beatos virtuvė

Apie vasaros darbus

(3)

Vasara jau nubarstė lauko gėlėm tavo plaukus… Vis sukasi galvoje man ši sena melodija…Negaliu patikėti, kad jau vasara ir kad aš ją praleisiu Lietuvoje! Su alinančiu karščiu, stipriu lietumi, žaibais ar vėsiais vakarais. Man tinka viskas!

Visgi vasarą mano mintys sukasi ne tik apie orą ir atostogas, vis išlenda vienas kitas trečias buities darbelis, kurio niekaip negaliu atidėt rudeniui. Reikia imtis čia ir dabar. Dabar va toks ramybės neduodantis dalykas yra mobili virtuvė. Kažkaip taip jau atsitiko, kad mane tai šen tai ten pakviečia ir kai jau pristatinėsiu savo naująją knygą, tai norėčiau ne tik sėdėt rankas sudėjus kaip ponia ir kalbėti apie patiekalus ir maistą, o kažką parodyti. Tai sugalvojau, kad noriu mobilios virtuvės. Na nereikia man gartraukio ir aštuoniolikos spintelių… Elementariai kažkokio stalo (dujinę viryklę jau numačiau kur gausiu). Noriu važinėti po visą Lietuvą ir gaminti gaminti gaminti. Vidury lauko, pamiškėj ar ant ežero liepto… Reikia man tokio patogaus vežiotis, lengvo, sulankstomo stalo komplektėlio…

Beatos svajoniu mobili virtuve

Kreipiaus į vienus, į kitus, nelabai susidomėjo. Galvoju matyt reikia vėl prisiminti savo draugus – paslaugų portalą raskgreitai.lt ir jiems nusiųsti užklausą. Pamenat rašiau kažkada pavasarį, kai iš Švedijos grįžusi Daiva nusprendė įkurti ir Lietuvoje paslaugų portalą, kurio esmė – aprašai, ko tau reikia ir lauki pasiūlymų.

Tada netgi ir nugalėtojas išrinkom – jos galėjo pačios išbandyti, kaip veikia šis portalas. Tai gal pirmiausiai jų ir pasiteiraukim, kaip joms sekėsi savo problemas spręsti su raskgreitai.lt

 Va koks ilgas laiškas atskriejo iš vienos laimėtojų – Aurelijos: Maždaug prieš 1,5 metų mūsų namie atsirado labai mobilus, smalsus, landus grožis, t.y. rusų mėlynoji katytė Tiša.. Jos gebėjimas visur įlįsti tiesiog stebėtinas.

Tad greit supratau, kad dėl šventos ramybės reikia uždengti tinkliukais mūsų penkto aukšto buto langus ir balkono duris. Jokių problemų dėl stiklo paketų ir veliux’inių langų nebuvo.

O štai su balkono durimis ir užstrigom. Norėjau paprasčiausių lengvų metalinių durų su vieliniu tinkliuku (to, ką amerikiečiai vadina „screen door“). Beveik du mėnesius beviltiškai kuičiausi internete. Radau kokių tik nori pasiūlymų. Galėjau įsidėti vos ne prieštankines šarvuotas duris, tik ne tokias lengvutes, paprastutes išorines balkono dureles su tinkleliu.

Ir štai vieną gražią dieną, beieškodama mano mėgstamoje www.beatosvirtuve.lt eilinio neeilinio recepto savo valgiai šeimynai (o šią svetainę tikrai mėgstu, nes joje randu visko: ir lengvai padaromą kasdienį patiekalą ar skanėstą, ir „išieškotą“ ekstravagantišką receptą svečiui nustebinti ir pamaloninti), užtikau straipsnelį apie portalą www.raskgreitai.lt

Mečiau visas recepto paieškas, ir dar nepabaigusi straipsnio „Beatos virtuvėje“, puoliau pildyti užsakymo www.raskgreita.lt. Po kelių valandų atsiliepė meistras, už kelių dienų atėjo pamatuoti balkono durų, o dar už savaitės mūsų katė laiminga sėdėjo prie atvirų balkono durų (kurios anksčiau buvo visiškas tabu), žiūrėjo pro tinklines duris į pasaulį, o man nebesisapnuodavo košmarai apie ant grindinio išsitėškusią mūsų mylimukę.

Aurelijos katinas ir balkono tinklelis

Dar norisi pasakyti porą žodžių apie patį meistrą iš UAB „Lazerio projektai“: tvarkingas, mandagus, paslaugus ir  punktualus žmogus. Viską padarė greitai ir nepaliko šiukšlyno (nors teko kiek pakapoti išorinę balkono sieną ). Ir netgi padarė nedidelį papildomą darbelį. Taip sau, už ačiū, iš geros širdies. J

Jau ir antrą kartą pasinaudojau portalo www.raskgreitai.lt paslauga, kurios kokybe ir atlikimo profesionalumu likau užganėdinta (meistras buvo iš UAB „Tikri meistrai“). Turiu mintyje dar vieną „naminį projektuką“, kurį, nesukdama galvos, įgyvendinsiu pasinaudojusi šio portalo paslaugomis. Rekomenduoju ir dalinuosi šia gera naujiena, nes žinau, kad žmonės vargsta, ieškodami meistrų smulkiems darbams namų ūkyje.

Tikrai nuoširdžiai noriu padėkoti portalui www.raskgreitai.lt, „Beatos virtuvės“ internetinei svetainei, meistriukams, idėjų kupiniems žmonėms, ir visiems ten išvardintiesiems. Už tai, kad jie daro gerą darbą žmonėms/visuomenei, gerai darydami savo darbą, kuris (labai tikiuosi ir linkiu) jiems patinka. Aurelija

O štai Eglė – laimėtojos Ievos sesė – užsisakė fotosesiją pas šeimos fotografę, cituoju jos laišką žemiau:

Dėkui už galimybę išbandyti šią sistemą ir pasinaudoti reikiama paslauga! Raskgreitai ideja puiki, tik turbūt ji dar labai jauna ir ją reikėtų gerokai patobulinti bei išplėtoti. Pradžioje išsirinkus norimą paslaugą – interjero dizainerio konsultaciją – kurį laiką pasiūlymų nesulaukiau, tada atsirado vienas nelabai tinkamas ir tik po poros savaičių, kai jau dėl paslaugos apsigalvojau, antras. Tad pasirinkimo gal kiek mažoka. 

Pasirinkus kitą – fotosesijos paslaugą, iškart gavau pasiūlymą. Deja, tik vieną, bet, mūsų laimei, – sėkmingą 🙂  Už tai ir dėkui Jums ir fotografei Aušrai! O taip pat ir tinklalapio raskgreitai.lt administratorėms – lengvai pasiekiamoms, konkrečioms, lanksčioms, geranoriškoms! Sėkmės darbuose, Eglė

Trečioji laimėtoja Paulė, deja,taip ir neatsiliepė ir savo laimėjimo neišnaudojo…

Pati Daiva – raskgreitai.lt įkūrėja sako, kad gegužės mėnesį dažniausiai buvo užsakinėjami langų valymo darbai ir buitinių prietaisų remontas, toliau apdailos darbai ir aplinkos tvarkymas bei generalinė namų ruoša.

Raskgreitai.lt paslaugų tiekėjų gretos vis pildosi ir pildosi, nes žmonės ieško ir mikroautobusų vaikų šventėms, ir didžėjų, ir šeimininkių dideliems giminių baliams.. Atšilus orams ir pasipylus užklausimams dėl aplinkos tvarkymo, raskgreitai.lt surado kraštovaizdžio dizainerę Astą Grabauskienę.

Ji dabar kaip tik rengia pasiūlymą vienam iš raskgreitai.lt klientų, kaip apželdinti Vilniaus vartų stogo terasą, kaip išnaudoti erdvę, kokias medžiagas parinkti, kokius augalus ir kaip juos sodinti, kad šie galėtų augti šioje vėjų perpučiamoje ir saulės kaitinamoje vietoje. Įdomus darbas, nieko čia nebepridursi… Va žemiau ir Astos ruoštos stogo terasos apželdinimo vizualizacijos.

 Astos stogo projektas

 

Astos stogo terasos projektas

Daiva sako: Esu nusiteikusi optimistiškai – nors ne visiems užsakymams galime pateikti pasiūlymų, bet tie nesulaukę paslugų dėmesio (nors mes ir ieškom, skambinam, siūlom, tik ne visada tie rezultatai akivaizdūs) padeda mums tobulėti, taisyti klaidas.

Energinga moteris ta Daiva, tad jei turite problemą – kreipkitės į ją!!!

Beata ir DaivaMes čia su Daiva Login apdovanojimuose susitikę.

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (3)
Komentarai
 1. Natali parašė:

  Beata, jums reikia isigyti traveling caravan(kadangi daug keliaujate, o ir priedo norite gaminti… gaminti… gaminti…), isivaizduojate kaip smagu butu tada keliauti visiems kartu su vaikais 🙂 tenais yra ir virtuvele, ir saldytuvas, ir poilsio kampelis, ir tualetas, ir 2-6 vietos miegoti(ziurint kokio dydzio perkate)
  http://moveoff.net/wp-content/uploads/2012/08/Camper-Padre-Island.jpg
  🙂
  Mano draugai turi tai dziaugiasi neatsidziaugia jau keleri metai kaip patogu ir faina keliauti … 🙂

 2. Rasa parašė:

  Aš irgi pasinaudojau http://www.raskgreitai.lt , esu labai patenkinta, radau, ko ieškojau.
  Tačiau labiausiai patiko, kad po kurio laiko sulaukiau Daivos skambučio – ji norėjo pasitikslinti, ar viskas gerai, ar esu patenkinta paslaugos teikėjais. Va čia tai rimtas požiūris 🙂 Linkiu sėkmės, tikrai naudosiuosi ir toliau

 3. Ramunė parašė:

  Tinklelis nuo vabzdžių kaina tikrai nesikandžioja. Tad manau tikrai puikus sprendimas turint katiną.

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/01/BV_kakava_banner.gif
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Koldunai-300x250px.gif
26104
Naujausias receptas
Archyvas


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.