8241
Beatos virtuvė

Pirkinių krepšeliai – suskaičiuoti ir sudėlioti

(0)

Rašydama knygą „Lengva kasdienybė: viskas suskaičiuota“, norėjau, kad ji būtų praktiška ir lengvai naudojama. Kad keisti ar įgyti naujų mitybos įpročių būtų galima iškart, neatidėliojant kitam pirmadieniui, mėnesio pradžiai ar dar kokiai šventai dienai. Tam, norintiems laikytis dviejų savaičių mitybos plano, ir pirkinių krepšelius sudėliojom bei suskaičiavom. Pirmos ir antros savaitės atskirai. Juos galima tiesiog atsivertus knygą nusifotografuoti telefonu ar pasidaryti kopiją bei neštis į parduotuvę. Žinoma, vilniečiams pasisekė dar labiau, o kauniečiams pasiseks jau netrukus  – kiekvienos savaitės atskiri pirkinių krepšeliai jau sudėti parduotuvėje internete BARBORA – tik spust nuorodą ir viskas.

 

Pirmosios savaitės pirkinių krepšelis, perkantiesiems interneto parduotuvėje BARBORA.

Antrosios savaitės pirkinių krepšelis, perkantiesiems interneto parduotuvėje BARBORA.

Bendrosios pastabos:

  • Į pirkinių krepšelį įtrauktos mitybos plane nurodytos pusryčių, pietų ir vakarienės patiekalų sudedamosios dalys. Užkandžius planuokite savarankiškai.
  • Prieš planuodami kiekvienos savaitės pirkinius patikrinkite spintelių ir šaldytuvo turinį. Tikėtina, kad krepšelio sąrašas gerokai sutrumpės.
  • Pirkinių krepšelis skaičiuotas vienai porcijai, tik cukinijų apkepas ir abu keksiukų receptai apskaičiuoti dviem. Jei maitinsite daugiau asmenų – kiekį padauginkite.
  •   Į pirkinių sąrašą neįtrauktos granolos sudedamosios dalys. Pasirinkite mėgstamiausią ir sąrašą papildykite

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/01/BV_kakava_banner.gif
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Beatos-Virtuve-Banner-Misiniai-300x250-3B-NEW.gif
26104


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.