Ar kartais nesusimąstote, kaip dabar auga mūsų vaikai? Kaip princai ir princesės, gražiausiai išpuošti, kiekvienas žingsnis sužiūrėtas… O kaip augome mes? Lakstėm, siautėm, kambariu dalijomės be jokių skrupulų… Bet aš sakau – džiaukimės, kad gyvename taip puikiai ir kad galime tiek daug leisti savo vaikams.

Ko jau ko, bet internete netrūksta patarimų ir svetainių tėvams apie tai, ką leisti, ko neleisti, auklėti ar nurašyti viską genams, puošti ar nepersistengti… Tai štai visai neseniai aptikau labai malonų ir akiai, ir širdžiai puslapį, kuriame viskas sukasi apie vaiką. Bet idėjos tokios šviežios, tokios smagios, kad negaliu su jumis nepasidalinti. Tai vaikokambarys.lt. Šiandien vaikokambarys.lt dalijasi patarimais, kaip pačiam susikurti šventę iš visokių netikėtų dalykėlių.

O aš aišku nepraleidau progos Gustės – vaikokambarys.lt įkūrėjos – pasiteirauti, kaip kilo idėja sukurti vaikokambarys.lt, iš kur ji semiasi šiam savo projektui jėgų ir įkvėpimo…

Šventinė girlianda gali tapti pagrindiniu šventės akcentu, kuris pasitinka jubiliatą vos jam įžengus pro duris. Joje gali būti užrašytas gimtadienio šūkis, palinkėjimas. Dažnai girliandos naudojamos kaip erdvės puošimo elementas.

Pasidaryti šventinę girliandą galima naudojant beveik viską ką randate namuose!

Gustė: Tikriausiai viskas, kas susiję su vaikais prasideda tada, kai gimsta vaikai:) Taip ir  gimė gimus Jonui. Vaikokambarys.lt iš pradžių buvo asmeninis blogas apie dizainą vaikams. Taip ir vadinosi. Norėjau rašyti apie PAČIUS kokybiškiausius, originaliausius, ir verčiančius iš koto dizaino sprendimus. Buvau taip persisotinusi visomis infantiliomis/komerciškomis/bukomis prekėmis vaikams, kad norėjau kažko VISAI kito savo vaikui. Iki šiol siekiu to paties:)

Buvau labai įsitraukusi ir rašymas mane prablaškydavo nuo motinystės „atostogų“ kasdienybės:)  Vėliau pakviečiau prisidėti savo draugę Laurą ir ji labai praturtino vaikokambarys.lt nauju požiūriu, nauju žvilgsniu. Jos skonis labiau natūralistinis, toks bohemiškai hipiškas ir handmade. Ilgainiui išsiplėtė ir temų ratas, rašėme jau ne tik apie kambarį, bet ir apie drabužius, maistą, šventes. Labai džiaugiamės, kad turime tiek skaitytojų.

Vaikokambarys.lt mes vengiame strereotipų, banalybių ir sentimentų, rašome „iš patirties“ ir atvirai. Siekiu, kad vaikokambarys.lt taptų vieta, kur tėvai rastų vertingos informacijos apie viską, kas susiję su vaikais. Mada, kambarys, asmenybės formavimas, auklėjimas, šeimos santykiai, maistas ir pramogos – tai temos, kurios aktualios ir man asmeniškai, todėl nuolat ieškau žmonių, kurie žino daugiau už mane ir gali pasidalinti savo pairtimi. Taip rašytojų gretos vis plečiasi ir aš labai džiaugiuosi, kad randame vis daugiau bendraminčių. Čia daug informacijos kuri patogiai pateikta, todėl lengvai skaitoma, daug vizualios medžiagos ir asmeninio dėmesio.

Popierinės girliandos

Pačios paprasčiausios yra popierinės girliandos. Jas nesunku pasigaminti. Žinoma, jos nėra ilgalaikės, ypač jei netyčia aplyja kabant lauke. Tačiau jos tikrai padeda sukurti norimą šventinę nuotaiką.

2. Popierines girliandos

Keksiukų popierėlių girliandos

Nuotaikingą girliandą galima pasigaminti panaudojus keksiukų popierėlius. Maišykite spalvingus popierėlius, verkite juos ant siūlo ir puoškite kambarį nuostabiu akcentu.

3. Keksiuku popiereliu girlianda

Girliandos iš audinio skiaučių

Jei siuvant užuolaidą ar naują sijoną liko audinio galiukas, jokiu būdu jo nemeskite lauk. Tokios atraižos pravers artėjant šventei. Gaminant girliandas reikia nebijoti naudoti įvairias audinio atraižas, bei suteikti girliandai išsiskiriančią formą.

4. girliandos is audinio skaiuciu

Girliandos iš kutų

Kutų girliandą galima pasidaryti iš audinio ar popieriaus juostelių. Ši girliandai ypač gražiai atrodo ir raminančiai šiugžda lauke, pučiant švelniam vasaros vėjeliui.

5. Girliandos is kutu

Sentimentalios girliandos

Girliandos iš nuotraukų, vaiko rūbelių tinka krikštynoms, kūdikių gimtadieniams.

6. Sentimentalios girliandos

Girliandos iš netikėtų daiktų

Labai neįprastai ir originaliai atrodo girliandos pagamintos iš buityje naudojamų daiktų – pavyzdžiui iš skalbinių segtukų. Šventės metu šiai girliandai galima duoti svarbias pareigas – laikyti svečių vardų korteles, ar palinkėjimus.

7. girliandos is netiketu daiktu

Miniatiūrinės girliandos

Girliandos gali būti ir labai mažutės. Jos gali puošti net šventinį tortą!

8. miniatiurines girliandos

Šviečiančios girliandos

Vakare ypač romantiškai ir šventiškai atrodo šviečiančios girliandos, kurioms pagaminti jums reikės. kalėdinės lempučių girliandos, vienkartinių popierinių puodelių ir dekoratyvinio popieriaus. Kol šviesu, girlianda puoš aplinką savo spalvingais puodeliais, o vakare suteisk jaukumo šviesdama.

9. svieciancios girliandos

Girlianda-vienas iš šventės papuošimų

Reikia nepamiršti, jog stilistiškai girlianda turi tikti bendrai šventės nuotaikai. Girliandas gaminkite atsižvelgę į šventės temą, spalvą, derinkite prie metų laiko. Taip pat nepamirškite, jog girliandomis galima puošti ne tik namus, bet ir lauką. Jomis puoškite aplinką per šventes, tačiau nebijokite girliandomis pagyvinti interjerą, ypač jei esate pasiilgę subtilaus žaismingumo.

10. girlianda - vienas is sventes papuosimu

Idėjų autorius: vaikokambarys.lt

Komentarai

Rašyti komentarą