8241
Beatos virtuvė

Natūralios švaros priemonės PROBIOTIC

(0)

Man labai patinka, kaip naujausi mokslo išradimai keičia mūsų buitį. Štai, pavyzdžiui, namų švara – anksčiau įsivaizduodavom, kad namus reikia išsišveisti kuo stipresnėm cheminėm priemonėm ir būsim sveiki bei laimingi. O bet tačiau! Ne taip seniai susivokta, kad pasitelkdami nuožmią chemiją teršiame namus chemikalais ir nužudom ne tik blogąsias, bet ir gerąsias bakterijas, kurios mums, žmonėms, yra būtinos, ir tokie iššveisti namai mums visai nebetinkami gyventi, daugėja alergijų, silpsta imunitetas. Ką daryt, jūs klausiat, nebešveisti namų?? Namus šveiskime, bet rinkimės moderniausias namų valymo priemones, kurios yra palankios mums ir mūsų vaikams. Toli žvalgytis nereikia – viena lietuvių kompanija kartu su Lietuvos mokslininkais po ilgų bandymų, eksperimentų ėmė ir išrado nerealų produktą – namų švarinimo produktus su gerosiomis bakterijomis. Jų pavadinimas PROBIOTIC  ir šias priemones galima rasti kiekvienoje didesnėje parduotuvėje. PROBIOTIC buteliukuose gerosios bakterijos sau ramiai laukia, kol paleisite jas darban.

Štai, pavyzdžiui, grindų ploviklis PROBIOTIC ne tik maloniai plauna, bet ir 8 dienas po to gerosios bakterijos tas grindis saugo ir neleidžia blogosioms daugintis. Taigi, kas turit šliaužiojančių kūdikių, vaikų mėgstančių valgyti nuo žemės – tobulas išradimas. Kita mano pamėgta linija yra skystieji skalbikliai – jei esat alergiški, išsirinkit be kvapo, be dažiklių, mėgstantys švaros kvapą – su maloniu alijošiaus ar levandų ekstraktu. Šie skalbikliai ypač gerai pašalina kvapus iš audinių, bet ne užgoždami stipriu skalbiklio kvapu, kaip įprasta, o išvarydami kvapą visiems laikams lauk.

O dar smagiau, kad visas PROBIOTIC valymo priemones galite naudoti be pirštinių, plikomis rankomis, ir vaikai su jomis gali drąsiai namus švarinti, niekas nenugriauš, ir išvalys taip pat gerai, kaip įprastos valymo priemonės.

Natūralių valymo priemonių PROBIOTIC ieškokite visuose didžiuosiuose prekybos centruose ir e-parduotuvėje www.probiosanus.com

Daugiau apie gerąsias bakterijas šiuose valikliuose ir visus mūsų tyrimus šioje srityje skaitykite:

 

Print Friendly
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/01/BV-rekomenduoja-probiotic-300x250.jpg
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Auga.jpg
26104


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.