8241
Beatos virtuvė

Ką ir kodėl rekomenduoja „Beatos virtuvė“?

(0)

Ar pastebėjote, kaip mes prisirišame prie laiko patikrintų ir mūsų nenuvylusių daiktų? Aš taip pat, kaip ir jūs, priprantu prie savo namų pagalbininkų ir sunkiai įsivaizduoju savo kasdienybę be jų. Ir tikrai ne kiekvienas į mano namus ar šaldytuvą užsukęs naujas produktas, puodas, keptuvė ar elektrinis prietaisas lengvai įsilieja į laiko patikrintą mano pagalbininkų būrį. Kaip ir ne kiekvienas, kad ir labai dažnai reklamuojamas maisto produktas, apsigyvena mano šaldytuve.

Esu įsitikinusi, kad geriausias „Google” ir geriausia reklama yra mano ir jūsų aplinkos žmonės. Kodėl? Nes mes mėgstame tartis! Pasitikime tuo, ką esamę išbandę, ką žino ir rekomenduoja mūsų bičiuliai ar pažįstami. Nuolat sulaukiu jūsų klausimų, tad nutariau dalytis man patinkančių dalykų rekomendacijomis ir pamėgtus daiktus pažymėti ženklu „Beatos virtuvė“ rekomenduoja“. Labai tikiuosi, kad šios rekomendacijos Jums bus naudingos!

Labai tikiuosi kad, „Beatos virtuvės“ rekomendacija Jums padės išsirinkti tokius daiktus ir maisto produktus, kurių kokybė ar skonis Jūsų ilgai nenuvils.Tikrai rekomenduojame ne visus, o tik tuos, kurie įtinka man ir mano išrankiam „Beatos virtuvės“ moterų kolektyvui bei mano plačiai FB bendruomenei.

Brita      

Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad didžiausią paslaugą sau darome tada, kai pakankamai judame ir pakankamai geriame vandens. „Brita“ filtrai kartu su manimi atsikraustė iš Londono ir juose gyvena iki šiol. Man ir mano šeimai patinka ledinis vanduo, tad „Brita“ ąsotis dažniausiai laukia mūsų įsitaisęs šaldytuve. Jis nuolat mūsų šeimai primena – atsigerk daugiau vandens. „Brita“ filtrus ypač rekomenduoju tiems, kam neskanus vanduo iš krano – skonio pokytį pajusite iš karto. Prieš porą metų šis gamintojas pristatė ir 2 patogias gertuves, kurios man puikiausiai padeda taupyti keliaujant lėktuvu, nes kaip ir filtrai turi filtravimo elementus, todėl gertuves pasipildau bet kurioje vietoje.

„Brita“ filtrų ir gertuvių geriausiomis kainomis rasite e-parduotuvėje www.brita.lt.

Arvi kalakutai

Koks gi „Beatos virtuvė“ rekomenduoja klubas be skonio?! Kai išragavome „Arvi kalakutai“ produkciją, susipažinome su žmonėmis, kurie kuria šios produkcijos receptus, daugiau sužinojome apie kalakutienos pranašumus, neliko abejonių – reikia paskatinti lietuvius valgyti daugiau kalakutienos. Kalakutiena yra laikoma viena sveikiausių mėsos rūšių, tikrai gaila, kad Lietuvoje ji ilgokai buvo pamiršta. O juk ši mėsa rekomenduojama sveikai besimaitinantiems ar alergiškiems žmonėms. „Arvi kalakutai“ siūlo daugiau nei 100 kalakutienos gaminių: nuo šviežios kalakutienos iki marinuotų kepsnių, kurių receptus kuria puikūs maisto technologai. Svarbu ir tai, kad šios bendrovės paukščiai auginami Lietuvos ūkiuose, penimi specialiai jiems skirtais suderintais pašarais, o jų augimas neskatinamas hormonais!

www.arvikalakutai.lt

AUGA

Ko jau ko, o Lietuvoje tikrai trūko geros paruoštos sriubos, kurią tik pašildyti tereikėtų. Aš be sriubos nė dienos, bet kas sriubas verda, tas žino – gera, tiršta, skani sriuba yra ne dešimties minučių reikalas. Tad su entuziazmu sutikau lietuvių ekologiško ūkio AUGA naujieną – tirštas, skanias, kaip namie virtas sriubas, pagamintas iš AUGA ekologiškuose ūkiuose užaugintų daržovių. Gražiai ir patogiai supakuotos, o ir skonis – tikrai nesitikėjau, kad bus toks geras. Po degustacijų pakoregavome vos vienos morkų sriubos skonį, visos kitos buvo idealios. Todėl ilgai nesvarstydama sutikau – taip, aš galiu rekomenduoti šias sriubas, ir užklijavome ant pakuočių „Beatos virtuvė“ rekomenduoja“ ženkliuką. Reikšmingas faktas, jog šiose sriubose sugulė ekologinio žemės ūkio AUGA natūraliai, nealinant žemės ir be chemikalų Lietuvoje užaugintos daržovės.

www.auga.lt

 

Print Friendly
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/Beatos-virtuve-300x250.gif
26103
https://www.beatosvirtuve.lt/wp-content/uploads/2016/02/baneris-BV-rekomend-arvi-300x250.jpg
26104


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.