8241
Beatos virtuvė

Velykinis zuikis iš sniego

(3)

Na jau tikrai visiems atsibodusi tema tas sniegas velykinis ir aš jos negvildensiu, nes matau tik pliusus šito pavasarinio oro „kontuzo“. Kada gi daugiau gali iš sniego nulipdyti velykini zuikį? Mes velykausime Vilniuje. Ryte knaisiodamasi tai prie arbatos, tai prie kavos, tai prie pusryčių vaikams vis galvojau, ką jums parašyti? Mano antroje knygoje sudėta daug velykinių dalykų (vyniotiniai, šaltiena (NORIU), šokoladinis tortas ir t. t.), tai ką gi čia dabar galėčiau aprašyti, gal brioche? Arba, kitaip tariant, mielinį pyragą, kuriame yra beveik tiek pat sviesto, kiek miltų – na beveik tiek pat. Aš visai neseniai tokį kepiau, bet aišku nuotraukos neturiu. Tas sviesto įminkymas yra pramoga savaime. Žinoma, visada yra agregatai, bet aš kažkodėl mieliau renkuosi rankinį metodą… Arba gal užeitų noras išsikepti tradicinių angliškų velykinių bandų? Hot cross buns jos vadinasi… Bet vėlgi, kai buvo keptos, nebuvo nufotografuotos, o be nuotraukos nupasakoti tiems, kas nežino, tai kaip čia pasakius….

Aš tikiuosi, kad ne visiems svarbiausias dalykas yra nauji receptai, ir tikrai žinote, kur jų gauti… Aš po keturių metų prenumeratos atsisakau vieno maisto žurnalo, nes pastebėjau, kad paskutinių dviejų numerių net neišpakavau… Žinau, neatleistina, bet tiesiog tas pats per tą patį, negali laikytis visko visada įsikibęs, turi paleisti ir neauginti aplink save daiktų. Kartais gera yra patylėti. Tai jums leidus aš Velykas sutiksiu taip.

Bet būtinai atkreipkite dėmesį į praėjusių metų konkursą Velykų Bobutė Siautėja, kur sulaukėm labai puikių receptų ir aprašų, o štai šitas Jovitos įrašas bus aktualus vėl ir vėl. Kūrybingi ir dailūs kiaušiniai. Tokių ir linkiu jums Velykų. Dailių ir kūrybingų…

O aš per tą laiką tikiuosi sukaupti įspūdžių kokiam naujam reportažui.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (3)
Komentarai
 1. Kristina parašė:

  O as Cross Buns ka tik isWaitrose parsinesiau 🙂 Nes nelabai zinau kaip jas kepti 🙂
  Linksmu Velyku!!! 🙂

 2. Ieva Ja parašė:

  dėl žurnalų.. pamąsčiau, kad užtenka juos krūvomis guldyti į spintų apačią… ten jau nebetelpa daugiau.. neturiu, kur dėti paskutinių 3-4 metų Stilių ir Žmonių.. ir nuo šių metų jau nebeperku… manija žurnalams sutramdyta.. (…) šiemet kaiušinius dažau ne dešimtimis, o vienetais.. (…)… nieko ypatingo nedarau.. bet su vašku išeina visai kūrybingi…. beveik tobuli.. sau parašyčiau 8-9 balus.. o gal ir 10… žinoma, jie ne tokie, kaip televizoriuje, bet kažkas juose yra itin gražaus.. :)…..

 3. tadx parašė:

  foto atrodo juokingai 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.