8241
Beatos virtuvė

Valio valio – Velykų Bobutė skelbia laimėtojas!

(8)

Velykos praūžė,  pradundėjo, tikiuosi, kad jūsiškės buvo smagios, gražios, šiltos, šventiškos – koks nuostabus oras, tikra pavasario šventė šitos Velykos. Aš apie savasias būtinai parašysiu, bet vėliau, nes vos spėjau atsikvėpti, ir vėl įsukta esu į bėgimo varžybas..

O dabar apie tai, kas palaukti negali. Pirmiausia, tai esu labai patenkinta taip gerai pavykusiu pirmuoju Velykų Bobutės konkursu! Ačiū visiems – ir dayviams, ir balsuotojams už aktyvų dalyvavimą – puikiai dalyvavot, puikiai balsavot ir puikiai komentavot! Ir dar labiau esu patenkinta, kad visos finalistės susilaukė jūsų pagyrų ir padėkų, ir kad savo Velykų stalą ir visą šventę galėjot praturtinti naujomis idėjomis.

Kadangi balsavimą visi gali matyti,  tai vietų pasiskirstymas aiškus: daugiausia pagyrų susilaukė Jovita už nuostabius margučius ir detalią jų marginimo instrukciją. Aplodismentai, valiooooo! Jai dovanoju prijuostę ir pirštines bei naują knygą su linkėjimais – prašom nešioti, naudoti, kad įkvėpimo virtuvėje niekada nepritrūktų!

Ne ką mažiau balsų ir susižavėjimo šūksnių gavo ir Aušra už savo tikrai smagų šventės aprašymą. Manau, kad ne vienas jūsų pasisėmėt įkvėpimo ir idėjų iš Aušros. Jai dovanoju prijuostę ir pirštines. Valiavimai ir aplodismentai Aušrai!!!!

Ir trečioji vieta atitenka Kristinai. Valio, valio ir jai! Paplojam paplojam!!! Net neabejoju, kad jos pasiūlyti patiekalai per šias Velykas tikrai puikavosi ant vieno kito stalo. Kristinai taip pat dovanoju prijuostę ir pirštines.

Mielos laimėtojos, prašau parašykite man tikslų adresą, kad Bronė galėtų supakuoti ir išsiųsti dovanas kuo greičiau. O kitiems primenu, kad Velykų Bobutė parduotuvėje dar siaus beveik iki savaitės galo – kas nori, skuba ir naudojasi nuolaidom beigi pasiūlymais.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (8)
Komentarai
 1. Jovita parašė:

  Kaip smagu, ačiū labai už dovanas, nors dar jų neturiu, bet vistiek labai džiaugiuosi ir ačiū visiems mane palaikiusiems!!!!!

 2. Kristina parašė:

  Aciu uz dovanas Beata 😉 Kaip smagu 🙂 Sveikinu Jovita ir Ausra! Labiausiai norejau padekoti visiems kas mane palaike ir uz mane balsavo! Aciu aciu aciu 🙂

 3. Laima parašė:

  Sveikiname entuziazmu ir išradingumu trykštančias konkurso nugalėtojas!

 4. Violeta parašė:

  Sveikinu nugalėtojas 🙂

 5. Ausra parašė:

  Didelis ACIU!!!

 6. geltonsnapis parašė:

  tikra bobutė.. :))

 7. Jurgita Daukantiene parašė:

  Prisidedu prie sveikinimu ir as :))) Valio! Valio! Valio! Dovanos isties nuostabios! Aciu musu Beatai!!! 🙂

 8. […] pamenat, kad vis raginau ir raginau, kiek tik galėjau, balsuoti už mane Beatos Nicholson Velykų Bobutės konkurse ir vat, jūsų visų dėka laimėjau 3 […]

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.