8241
Beatos virtuvė

Tai kaip su tom vakarienėm po šešių?

(4)

Tęsiant vakar pradėtą temą apie riebalų tirpdymą ir šiaip užmojį gyventi sveikiau bei gi nepamirštant to pažado neprisivalgyti vakare, šiandien svečiuose „Stimulus“ merginos, kurios viską papasakos iš profesinės pusės, kaip čia tą amžiną galvos skausmą panaikinti dėl tų vakarienių. Valgyti ar nevalgyti, iki kelių valgyti, nuo kelių nevalgyti, arba ką valgyti?

Čia skaitykite, ką mūsų dvi draugės iš harmoningų treniruočių studijos sako. Jos abi po du vaikus auginančios, saldumynams neabejingos, bet vis tiek lieknos it gazelės Aistė ir Renata.

Aistė yra kalanetikos pradininkė Lietuvoje, Renata – trenerė ir dietistė.

O štai dar čia puikios pankolių, mangų ir avokado salotos vakarienei ar pietums. Žinau, kad pankolis nėra populiariausia daržovė Lietuvoje ir jos ne visose parduotuvėse laisvai rasi, bet va mano daržovių dėžėje, kurią gaunu penktadieniais, visada jis yra, tai kas man belieka? Tik jį graužti ir visur kviesti.

Bet žinokite, jis yra labai naudingas ir italai jį kramsnoja po vakarienės, kad pagerintų virškinimą, taigi daržovė gera, verta su ja susipažinti, tik supjaustykite labai plonai, nes jis gana kietas. Avokado pristatyti atskirai nereikia – sotus ir maistingas supermaistas supervaisius, kaloringas, bet teisingos ten kalorijos ir naudingos mums nuo a iki z. Mangas čia suteikia balanso ir pusiausvyros bei greitų angliavandenių – kad nesijaustumėt nuskriausti, kad lėkštėje tik žalia.

Jei pankolio nėra, tai jį pakeiskite ridikėliais arba plonai supjaustytais baltaisiais ridikais, arba salierais, arba tiesiog salotų lapais. Gardžios ir gražios salotos – ir maistingos, ir lengva vakarienė.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (4)
Komentarai
  1. zivile parašė:

    Beata, o kada paskelbsite uzrasu knyguciu laimetojas? :)))))

  2. Dalia M. parašė:

    Beata, ačiū už pankolio prezentaciją. Iš jo gamindavau tik sriubytę. Puiki. O šias salotas artimiausiu metu tikrai ruošiu. Labai patiko ši daržovytė. Gal būtų galima daugiau idėjų su pankoliu?

  3. Vaida parašė:

    Reikes paieskoti kur nusipirkti pankoliu ir isbandyti sias salotas 🙂

  4. […] proga, STIMULUS trenerės Aistė Gustė ir Renata Malinauskienė svečiuojasi žaviosios Beatos Nicholson kulinarinėje svetainėje ir atsako į karščiausius moterų […]

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.