8241
Beatos virtuvė

Svečiuose – geriausia patiekalų testuotoja pasaulyje – Deimantė

(2)

Kažkada čia pamačiau ir iš karto pasigyriau, kad mano „Daržovių knyga“ užėmė garbingą antrą vieta perkamiausių „Vagos“ knygynų sudarytame negrožinių leidinių sąraše. Smagiausia, kad topuose yra lietuvių autorių knygos. Beatos knyga Mano „Daržovių knyga“ pasirodė rugpjūčio mėnesį ir tikiuosi, kad ji jau atrado arba dar atras kelią į jūsų namus ir virtuves. Dabar esu visiškai pasinėrusi į naujos knygos kūrimą, šis procesas man visada malonus. Na o kalbant apie šios dienos svečią, tai Deimantė jau trečią kartą (man rašant trečią knygą) vadovaus testavimo cechui. Na skamba iškilmingai, o jei iš tiesų, tai reiškia, kad viskas vyksta taip: aš pagaminu patiekalą, parašau receptą, tada jis keliauja pas Deimantę, ji perskaito ir pagamina naudodamasi tik aprašymu. Jei viskas pavyksta ir yra aišku, Deimantė patenkinta rezultatu – valio! Receptas tvirtinamas ir toliau važiuoja į kitus cechus. O jei kažkas užkliuvo (neiškilo, per tiršta, per skysta, skonis ne toks), receptas grįžtas pas mane ir aš ieškau, kas, kur ir kodėl pakišo koją. Deimantė sėkmingai ištestavo visą knygą ir tikrai esu labai laiminga, kad ji taip prisideda prie knygos kūrimo. Tiesa, „Daržovių knygoje“ net ir Deimantės nuotraukų yra. Džiaugiuosi, kad būtent ji dirba šį darbą, nes ji tiksli kaip kokia laborantė ar net branduolinės fizikos mokslininkė. zoleles

„Kepinių knygą“, beje, Deimantė taip pat visą „iškepė“ ir savo įspūdžius aprašė knygoje, o dabar paprašiau, kad ji papasakotų, kaip sekėsi su daržovėmis. Ar Deimantė, net neslėpdama, kad yra tikra mėsamėgė ir mėsavalgė, pamėgo daržoves??? Skaitom.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (2)
Komentarai
  1. Deimantės mama parašė:

    Labai didžiuojuosi savo dukra. Kuri visur yra labai kantriai pedantiška ir stropi.
    Esu dėkinga ir Betai ,kuri atrado mano dukrą , labai mėgstančią gaminti ,atrasti kažką naujo ir labai seniai išbandančią save fotografijoje. To dėka ir aš nugyvenusi pusę amžiaus pažinau daugybę naujų daržovių ir nuostabių receptų iš jų.
    Sėkmės visoms ir visiems gaminantiems. Gardžių patieklų…

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.