8241
Beatos virtuvė

Susitikimų savaitė

(10)

Gyvenimas mane myli, ir aš jį dar labiau. Savaitgalis buvo toks intensyvus, kad jau pradedu galvoti apie pensiją. Sūnėno krikštynose sudalyvauta, Labdaros vakare Blossom of Hope taip pat, apie tai kaip ten išsileidau pasipasakosiu kitą kartą. Nes tiesą sakant, turėčiau kažkaip užsidaryti ant kokio kalno ar bibliotekoje ir aprašyti visus tuos dalykus kuriuos reikia aprašyti, bet kol kas dar ne laikas, dabar laikas – pasileisti į Lietuvą – trumpam turne. Praėjusią savaitę pirmą kartą mano naujoji mamų knyga buvo pristatyta knygyne Vilniuje, o šią savaitę ketinu pralėkti su ja po Lietuvą.

Dar karta pasikartosiu, kad mano geriausias įkvėpimas yra žmonės ir kiekvienas susitikimas man atneša naujų gerų emocijų. Taigi trumpai kur galėsime pasimatyti šią savaitę.

Šiandien po pietų jau vairuosiu į Kauno „Akropolyje“ esantį knygyną „Pegasas“. Man taip patinka Kaunas. Tikrai – Kauno senamiestis nerealus. Nežinau ar spėsiu pasivaikščioti senamiesčio gatvėmis, bet „Pegase“ tikrai būsiu nuo 18 valandos. Šis knygynas labai gražus, visuomet susitikimai ten būna labai geri. Neprivaloma nieko pirkti, ateikite tiesiog pasimatyti, atsineškite savo senas kygas, jei norėtumėt kad pasirašyčiau.

susitikimas knygyne

Antradienį važiuoju į Radviliškį. Beje, aš gimiau Radviliškyje, nes ten po mokslų buvo išsiųsti pagal tuomet galiojusius paskyrimus mano tėvai. Radviliškio labai ryškiai neatsimenu, nes vos 3 metų išsikrausčiau gyventi į Kėdainių apylinkes, bet mano pase visada buvo parašyta „gimus Radviliškyje“ ir Tomas niekada nepraleidžia progos paminėti kad aš esu iš kaimo…ha ha ha ha…ir tai man labai patinka. Radviliškyje susitiksime dienos metu, 12 val. Radviliškio viešojoje bibliotekoje. Susitikimą man padėjo surengti nuostabi, aktyvi ir nuotaikos neprarandanti bibliotekos darbuotoja Laura.

Po Radviliškio dumsime į Šiaulius – kaip gi čia iki Šiaulių negalėjome nepalėkti. Šiauliečiams jau seniai jaučiuosi skolinga, vis tą miestą aplenkdama. Tad šį kartą jau būtinai atvažiuoju. Lauksiu jūsų knygyne „Vaga“ (PC „Saulės miestas“), 17.30 val. jau ryt, antradienį, 20 dieną.

Trečiadienio kryptis – Alytus, Jurgio Kunčino viešoji biblioteka. Susitikimą įkvėpė Alytaus miesto “Zonta” klubas, kurio moterys mane atkakliai kvietė jau daugiau nei metus ir net buvo atėjusios į knygų mugę dar kartą pakviesti, tai va štai dabar jau važiuojame į Alytų.

Ketvirtadienį laisvadienis, kurį skirsiu rašymui ir gaminimui naujų dalykų, o penktadienį ruošiuosi į susitikima parduotuvės „Maxima“ knygų skyriuje, Vilniaus „Akropolyje“. Tad jei penktadieni eisite apsipirkti, prašome būtinai užsukti. Aš ten būsiu ir gal net sausainiais kokiais pavaišinsiu.

Birželio pradžioje, 4 d.,  dumsiu į Klaipėdą. Gal dar ir pakeliui kur stabtelsiu.

Dar ketinu pasivažinėti po Lietuvą rudenį. Jei norite mane pakviesti – rašykite.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (10)
Komentarai
 1. raminta parašė:

  Miela Beata tikiuosi iki Londono taip pat atvyksit,gal jau apytiksliai zinote kada butinai atvaziuociau jai tik nebutu darbo diena o gal ta proga net atostogas pasiimciau 😉

 2. Janina parašė:

  Beata, kelintą valandą penktadienį Vilniuje?

 3. Raminta parašė:

  Beata, labai mielai lauktume ir Kedainiuose. Labai smagu butu susitikti, nes vis pasigendu Kedainiu miesto tarp susitikimu sarasu. Anksciau niekada nepalenkdavot. Tikimes sulaukti Kedainiuose! 🙂

 4. Simona parašė:

  vajetau kaip nepasisekė man!! o sakiau būsit Kaune – susitiksim, tik pirmadienio vakarą štai pamačiau, kad lankėtės…gaila…. kitą kartą iš anksčiau prašau labai praneškite:)

 5. Laura parašė:

  O ar is jusu knyga bus elektoriniame formate?

  • Simona parašė:

   Laura, taigi yra, šio puslapio dešiniajame šone viršuje net yra nuoroda 😀 😀

   • R.Babaušytė parašė:

    Oi, oi, kokios mes neatidžios 🙂 Nuoroda yra į el. parduotuvę, kur galima įsigyti popierinę knygą, o ne knygą elektroniniu formatu.

 6. Agnė parašė:

  Ačiū, labai smagus ir karštas buvo vakaras Alytuje. Judviejų su Laura laisvė ir harmonija tiesiog užburianti. Labai gerai, kad niekada nebuvau mačiusi Beatos laidų TV, turėjau progą iškart pamatyti gyvai ir įsitikinti, kad mano tėčio simpatijos ne iš piršto laužtos!

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.