8241
Beatos virtuvė

Šokoladas…

(1)

Ar važiavote naktį speigui spaudžiant medžiu apkabintu keliu, baltom pakelėm, ar matėt kiek pribarstyta blizgučių, kaip šaltis blizga, kaip kokia disco stiliaus bliuzelė…Šią ir praėjusią savaitę pas mus svečiavosi mano anyta Paddy ir pataikė ant tikro speigo. It’s magic, it’s magic – vis kartojo ji. Ir iš tiesų, tos pilkai žydros padangės su rožiniais pakraščiais kai švinta prieš aštuonias, ir jas vis rodau vaikams veždama į mokykla.

Aš laukiau tokios žiemos. Na kaip tikra senė pabumbėsiu, kad ai galėjo taip būt per Kalėdas…Bet tai nebuvo tai tiek jau to, bet dabar yra….Ir tokiai tikrai žiemai atsėlinus, tikrai nekviečiu susiplakti vaisių punšo. Šalčiui patinka sodrumas ir saldumas – tai prisiminimui apie šventes ir žiemos papildomam paglostymui – gal karšto šokolado????? Ta žiemos proga mes su Bronele, impulso pagautos, karšto šokolado mūsų su nuolaida siūlom ir dar filmuką priedo su visu vaikišku apetitu rodom ir dar kartą primenam kaip šokoladą išsivirti, kad nekiltų klausimų….Ir noro daugiau būtų.

O šaip tik priminimas, kad Lietuvoje Chocolate Naive manufaktūros meistrų rankomis pagamintas šokoladas yra dviejų rušių: šimtaprocentinis  ir riešutinis.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (1)
Komentarai
  1. Ona parašė:

    Ačiū už šokolado receptą gavosi super. Labai tinka šaltam orui. Nuostabūs vaikučiai virėjai, pagalbininkai. Linkėjimai jiems. 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.