8241
Beatos virtuvė

Skanių vietų Londonas, II karolių dalis

(3)

Aišku kaip dieną, Londonas skirtas lankytis skaniose vietose. Štai, prašau, iš kelių tokių vietų suvėriau londonietiškų karolių antrą dalį.

Neals Yard sūrinė. Viena garsiausių ir geriausių sūrių parduotuvių

Neals Yard surine

Visai šalia pačiame Neals Yard Covent gardene yra Wild FOOD Cafe. Čia maistas yra laukinis, žalias, įdomus, vegetariškas, šiuolaikinis, na, dar galima būtų pavadinti ir reikia tokį maistą pavadinti tikrai sveiku. Šios, jau trečius metus veikiančios kavinės šeimininkai yra lietuvaitė Aistė ir Joelis. Aš čia prieš porą metų lankiau žaliavalgių maisto kursus, vienas jų receptas yra mano daržovių knygoje ir šiaip, tai gero maisto šventovė. Užsukti čia reikia ir verta. Apie Aistę ir Joelį daugiau parašysiu dar ateityje. Štai, koks pas juos maistas ir kokie laimingi  veidai!

IMG_8471

IMG_8459

Aš, kaip ledų gerbėja, net ir sausio mėnesį nepraleidau progos užsukti į kelias ledaines… Ledus ragauja ir sesė Odeta.

Odeta ragauja ledus

Gražiausias/įspūdingiausias naujas baras Londone yra Chiltern Fire House. Restoranas, į kurį visi nori patekti, ir dabar jau viešbutis, ir viešbučio lobby baras. Jei pateksite, būtinai užsukite, mes buvome tik kokteilių, bet senoje gaisrinėje įkurta vieta yra ypatinga, ir ten esantis vazoninių gėlių kiekis man visiškai apsuko galvą. Va, kokio gražumo baras. Vaikinai su baltais švarkais, merginos su raudonais super sexy kombinezonais.  Šis restoranas/baras/viešbutis šiuo metu neabejotinai yra  madingiausia Londono vieta, štai prašau, straipsnis „Vogue“, jei norėtumėt daugiau sužinoti, ir „Telegraph“….

IMG_8365

Aš taip pat galvojau, kas čia per nesąmonė, ko ten svaigti dėl to Chiltern Fire House? Bet užteko pabūti bare ir viską supratau, ten tokia atmosfera, – senų, gerų laikų su šiuolaikiniais, visai hipsteriškais atributais ir, aišku, tie augalai…Žodžiu, patiko, bent kokteilio išgerti užsukti verta (jei restorane vietos negausite, kokteiliai geri, bet nepigūs -15 svarų)

Chiltern Fire House Vilma

Ačiū draugei Dianai už Chiltern, o draugė Vilma nuvedė į kitą fantastišką vieta.

Vilma ir Odeta

Pachamama restoranas, kuriame susipina Peru virtuvė su britiškais ingredientais ir skoniu. Viskas mažose lėkštutėse, tai vienam žmogui jų reikia mažiausiai trijų. Kiekviena lėkštė buvo puiki, – skonių įvairovė, šviežumas ir tiesiog geras maistas (keturių rūšių seviche, žinoma).

IMG_8397

Aplankyti mėgstamiausią pubą taip pat reikia. Tai yra Paradise, apie jį jau rašiau. Ėjome su Vilma ir Arvidu.

Paradise_megstamas pubas

FullSizeRender

Ir štai, paskutiniai puikaus savaitgalio pietūs su drauge Ieva ir jos dukryte Martina. Vilniuje pasiilgstu tailandietiško maisto, tai papietavome tailandiečių restorane Wimbledone.

Beata_Ieva_Martina_Odeta

Štai toks, viso ko kupinas ir geras yra Londonas žiemą…

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
  1. Ingrida M. parašė:

    Net skaityti skanu 😉

  2. Kristina parašė:

    Jau uŽsisakiau į Pachamama nueit su vyru, o į Wild Food Cafe bėgsim su mergaitem 🙂 Ačiū už rekomendacijas 🙂

  3. Aiva parašė:

    Aciu uz rekomendacijas 🙂 Maloniai nustebinau savo kolegas (britus), pakvietusi i restorana Pachamama. Buvo siltas ir jaukus vakaras, o maistas nuostabus! Rekomenduoju 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.