8241
Beatos virtuvė

Šio šeštadienio TV laida ir receptai iš produktų, visada budinčių virtuvės spintelėje

(3)

Kas nematėte laidos, bet jums nutinka, kad namuose badas, nėra ką valgyti ir iš ko gaminti ar netikėtai užgriuvo alkani svečiai, tai kviečiu nepasididžiuoti ir išbandyti šiuos „budinčius“ receptus. Produktai ir ingredientai – patys paprasčiausi, o rezultatas – puikus. Net jei jums atrodo, kad namuose visai nieko nėra ir šaldytuve, kaip sakoma, ir pelė pasikartų – nekiškite nosies į tą šaldytuvą. Verčiau gerai išpurtykite spinteles. Tikrai rasite produktų šiam pyragui išsikepti  ir tokiai sriubai išsivirti..

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (3)
Komentarai
  1. paprasti Lapės-bado-vyrų žirniai ;) parašė:

    išvirti žirnius su druska, lauro lapu ir pipirais, įdėti sviesto.. žirniai turi būti ne vandenyje, t.y. ne šlapi.. 🙂 vyrai deda čirškinukų.. o sviestas – merginoms.. tai taip paprasta, kad tiktų visiems vienuolynams, katalikiškoms bendruomenėms ir kunigams..

  2. Raminta parašė:

    Man reikejo staigiai iskepi kazka kaip as vadinu „skanaus“, t.y. saldaus, bet neturejau jokio sviesto ar net margarino. Pavarciau pirmaji Beatos kalendoriu, is kurio padariau keksiuku receptu knygele 🙂 , nupjovus apatine kalendoriaus dali, ir radau labai faina keksiuku su dziovintais abrikosais receptuka, kuriam beveik nieko nereikejo, o rezultatas puikus!

  3. […] gyventojai, dar kadaise deklaravę gyvenamąją vietą ir visada čia būna. Beata juos vadina spintelės patiekalais. Bet aš atradau dar vieną patiekalą, kuris yra ir bus NUMERIS VIENAS. Tai baltojo […]

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.