8241
Beatos virtuvė

Savaitė Lietuvoje

(15)

Žinote, dalykas yra toks, kad kai aš gyvenu tarp tų dviejų šalių, tai neretai jaučiuosi kaip iš pirties į šalto vandens kubilą – ir taip pirmyn atgal, pirmyn atgal, tik spėk orą gaudyt. Bet koks smagumas ta pirtis ir tas kubilas, patys žinot – vienas negali gyventi be kito. Štai čia trumpas mano praėjusios savaitės koliažas.

Svogūnai_Beatos virtuvė

Svogūnų pynės. Iš daržo Kėdainiuose, mano tėčio namuose, kabo pakeliui į taip vadinamą sklepą arba lietuviškai būtų rūsį. Kokios gražios…

Sniego kalnas Kėdainiuose_Beatos virtuvė

Sniego kalnas

Vis dar Kėdainiai. Prie namų va štai tokį kalną sukaupė mano tėtis, vis nusikasdamas kiemą. Jurgiui tai buvo viršukalnė. Mano vaikams sniegas – stebuklas. Išskrendant iš LT šį kartą Izabelė sako: „Man Lietuvoj patinka labiau negu Londone, nes čia yra sniego“.

Dienos centras

Kėdainių policija ir Dienos centras

Į Kėdainių policijos vaikų dienos centrą Skaistės  pakviesta buvau dar prieš naujuosius (Skaistė yra mano puseserės Rositos puseserė) , bet atvažiavau tik dabar. Man priminė, kaip svarbu yra keletas aktyvių ir iniciatyvių žmonių. Ir kaip svarbu yra negalvoti, kad kažkas kitas padarys už tave. Pats tiesk ranką ir veik. Labai malonus pasibuvimas. Susirinko dienos centro vaikai ir policijoje dirbančios moterys. Buvo malonus rytmetis, kalbėjom apie paprastus dalykus ir sulaukiau trijų gerų klausimų: Kiek jūs uždirbate? Kokias įžymybes pažįstate? Ir ar rūkau. 🙂

Auga žurnalistai…

Knygos pristatyme

VMG pristatymas

Virtuvės mitų vaikinai pristatė savo antrą knygą. Su malonumu apsilankiau. Visada malonu pasidžiaugti kitais. Knyga draugams, o ir šiaip jie šaunūs. Mes su Domu iš Chocolate Naive ėjom jų pasveikinti ir parašų gauti. Aš, kaip kokia klasės auklėtoja, išsišiepus su oranžine bliuze sėdžiu pirmoje eilėje.

Su Almos Adamkienės fondo atstove

Taip pat maloniai papietavome su Almos Adamkienės paramos fondo atstove nepailstančia Sigute, kuri kartu su Laura, „Coca Colos“ atstove, pasidžiaugė gerais Kalėdinio karavano rezultatais, surinkta daugiau nei 60 tūkstančių litų, kurie atiteks kaimo mokykloms paremti. Aš pati ketinu pavasario pabaigoje apsilankyti vienoje mokykloje ir pasižiūrėti, kur ir kaip ta parama panaudota.

Beatos virtuvės užršinė

O dar – susipažinau su mūsų nuostabiąja, pačia gražiausia pasaulyje užrašine, kurią nešiojausi terbelėje ir visiems ją rodžiau. Ant didžiulės jų stirtos teko pasirašyti ir knygų mugėje. Jau šią savaitę atvyksta ir į mūsų el. parduotuvę pas Bronę.

Knygų mugė

Visada įsigyju Algimanto Čekuolio knygą ir užsitikrinu jo parašą. Algimantas Čekuolis, kiekvienais metais išleidžiantis po bestselerį, mums visiems yra pavyzdys. Kažkada aš paklausiau jo: „Algimantai, kaip jūs taip sugebate?“. O jis man atsakė: „Aš jums pasakysiu: ar sunku kas dieną parašyti po puslapį? Ne.“ Tai va, aš parašau po puslapį kas dieną…

Kas bus jūsų puslapyje?

Aš tai gaminu ir rašau ketvirtą knygą… Ne kasdien man pavyksta po puslapį, bet gal blogas užsiskaito 🙂

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (15)
Komentarai
 1. Aušra parašė:

  …kaip gera matyti vietas, kur kažkada gyvenai… Kėdainiai jėga 🙂

 2. Rima iš Čekiškės parašė:

  Beata,kodėl vis sakote Kėdainiai,o ne Josvainiai…

 3. Renata parašė:

  Kėdainiai – aišku, jėga 😉 O po puslapį per dieną laaaaabai sunku parašyt 😀

 4. Almama parašė:

  Idemiai apziurejau visas Jusu nuotraukas, bet nei vienoje is ju nesimate sparnu. Tad klausimas: Kaip viska spejate? :)))))))

 5. Aušra Už parašė:

  labai gerai sugalvota, kiekviena diena po puslapį, tokia kaip ir kiekviena diena maza pareiga del tikslo 🙂 smagu Lietuva aplankyti, visgi sava gimtinė.

 6. Milena parašė:

  kiekvienas įrašas – tarsi mažas įkvėpimo pūstelėjimas. sunku nesižavėt tokiais veikliais žmonėmis… 🙂

 7. Sandra parašė:

  Super, Beata, Jūs „paturbinta“ moteris 🙂 Labai džiaugiuosi kiekviena Jūsų knyga ir visomis naujovėmis el. parduotuvėje. Noriu palinkėti, kad ta ugnelė neužgestų, ir sulauktume dar daug įvairių naujienų :))))

 8. dovile parašė:

  kaip faina man ir save matyt, kad buvau susitikime su Beata….neveltui sakoma, tik reikia labai noret ir išsipildys norai…šiuo atveju taip ir atsitiko….o vis galvojau kaip cia butu galima pasimatyt su Beata….

 9. Liūtas parašė:

  Ketvirta knyga? 🙂 Tai linkiu kulinarinio įkvėpimo. (:

 10. ieva parašė:

  miela Beata, nuoširdžiai žaviuosi Jumis, Jūs tokia tikra 🙂

  o mano dukra mugėje mirė dėl Jūsų sofos pagalvėlių su Londonu. KUR TOKIŲ GAUT??? 🙂

 11. Eglė parašė:

  Aš vyrui laikas nuo laiko pakartoju standartinę frazę “ kaip Beata viską suspėja?“ Buvęs maršrutas Londonas – Vilnius, mugės, susitikimai su gerbėjais, pristatymai, blogas, nauja knyga , neskaitant to,kad reikia pasirūpinti šeima, skirti laiko sau. Man netelpa galvoje 🙂 Nepaliauju žavėtis tavim! Šaunuolė

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.