8241
Beatos virtuvė

Salotos – tegul bus pavasarinės ir konkurso laimėtojai

(0)

Nežinau, kaip jums, bet kai oras šyla, man visada norisi lengvinti maistą. Ir tada būtinai užsinoriu daržovių, salotų, bet ne tų, kur tik salotų lapai, agurkėlis ir ridikėlis, vis dar norisi ir sočiau, ir skalsiau, bet būtinai salotų.

Tai štai čia vienos tokių salotų, kur ir daržovės nesimaivo dėl netinkamo sezono (kokybiškų šviežių morkų jau yra parduotuvėse, o brokoliai visada žaliuoja lentynose), ir skonis turtingas.

Šis receptas yra iš mano knygos „Daugiau daržovių“ – galbūt kai kas jau išbandėte ne kartą? Čia mano vadinamos supermorkų salotos: morkelės, brokoliai ir traškios, saldžios kriaušės bei su prieskoniais kepintos moliūgų sėklos skonio pusiausvyrai. Skonių įvairove žavinti ir labai maistinga mišrainė.

Na, o kaip kiekvienas konkursas nebūna be nugalėtojų, taip ir šią savaitę skelbtas konkursas apie žuvį mūsų mityboje kasdieninėje nebus išimtis. „Möller’s“ žuvų taukai iškeliauja pas Gintarę už įdomias ir naudingas įžvalgas apie žuvį ir Omega3 ir  pas Rasą už prabangų žuvies receptą. Ačiū visiems, pasidalinusiems savo nuomone.

Gintarė rašė: Jurine zuvi valgyti tik 200gr per savaite tiems, kurie dar ruosiasi tureti vaiku. Tie, kurie vaiku nebelaukia, galima 400gr jurines zuvies. Nepamirskite, kad jurine zuvis prikaupia daug sunkiuju metalu, svino, gyvsidabrio. Jei laukiates ir jusu svoris mazas, iki 60kg, su jurine zuvimi reiktu buti itin atsargiai del gyvsidabrio kaupimo rizikos. Geriausia valgyti ezerine zuvyte. O omega 3 gauname ne tik su zuvimi, bet ir kanapiu seklomis, chia seklomis.

Rasa rašė: Nesu zuvomane, bet esu atradusi ypatingai skanu prancuziska recepta Cabillaud au cidre – Menke kepta obuoliu sidre su garstyciomis ir su keptais obuoliais – nerealiai skanu! REKOMENDUOJU! o citrinu skonio skystus zuvu taukus mano 2.5 m dukryte su malonumu nuryja kiekviena ryta!   beje, viena pazystama minejo, kad duodant rytais „ant tuscio skrandzio“ ju, nepucia vaikams pilvo ( o gal ir suaugusiesiems) 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.