8241
Beatos virtuvė

Rogės paruoštos ir dar dvi didelės naujienos

(3)

Ar man būna kaip nors kitaip? Ne, manau, kad ne, visada man viskas būna supuola greitai ir daug. Štai va, kaip dainuoja Dido, still have sand in my shoes ir lagaminai mano dar neišpakuoti, bet jau nebegaliu susiturėti, ir užteks tylėti.

Jau visi susiskaičiavote ir žinote, kiek liko vasaros savaitgalių, aš žinau puikiai kiek (penki ir gimtadienis tada jau mano, ha ha ha). Kaip čia man taip pasisekė gimti, ant tos naujų mokslo metų ir TV sezonų pradžios.

Turiu gerų naujienų apie artėjantį mano TV laidos sezoną, jau nufilmuotas anonsas ir pirmieji bandymai ir apšilimai naujoje mano virtuvėje, studijoje, kur och, kaip smagu buvo filmuotis!.. Ir dūkti, ir gaminti, ir švęsti. Tai va, rogės paruoštos, tuoj dardėsim į naują sezoną.

Beata filmuojasi_studija

Jis bus didesnis visomis prasmėmis: nauja Virtuvė ir nauji svečiai, aš pati, tiesą sakant, po pirmųjų mūsų filmavimų anonsams ir vinjetei, buvau tokia susijaudinus ir laiminga, kad supratau, – tikrai man yra dabar laimė ir likimo dovana, daryti tokią laidą, kokią noriu, ir dirbti su tokia spinduliuojančia komanda, kad kiekvienam norėčiau palinkėti taip būti savo rogėse, kaip aš dabar jose jaučiuosi. Tai va, laida bus didesnė ir joje būsiu ne tik aš. Bet tegul tai kol kas lieka maža intriga…

Dar viena didelė naujiena yra ta, kad mano laida nuo rudens bus rodoma LNK kanale.

Kaip žinote, iki šiol keturis sezonus džiaugiausi TV3 eteriu, bet šiais metais taip susiklostė viskas, kad laida bus rodoma per LNK. Esu dėkinga TV3, kuri suteikė eterį mano laidai visus ketverius metus, o dabar su smagumu grįžtu į LNK, kur jau dirbau prieš daugiau nei 10 metų.

Nauja virtuvė, nauja televizija – nauja pradžia. Bus tikrai gerai!

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
  1. Justina parašė:

    Laukiam naujų sezonų pradžios! Pamenu tuos „prieš 10 metų“ :))

    Beata, kur pirkti tie puikūs foteliai, taip puošiantys jūsų interjerą?

  2. Ingrida M. parašė:

    Valio su nekantrumu laukiame naujojo sezono……

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.