8241
Beatos virtuvė

Pravaikštos ir nauja sriuba

(1)

Daugiau nei dvi savaitės nebuvau kojos (tiksliau, pirštų) čia įkėlusi. Ir baisingai, žinoma, graužiuosi dėl to, nes tikrai labai labai norėjau, bet jau nebesakysiu, kodėl neparašiau, nes net pačiai nuobodus tas žodžių junginys… (Neturiu laiko). Taip jau išeina, kad kai ilgesnį laiką neparašai, vis atrodo, kad va, dabar tai jau tik šiaip įrašas netiks, reikia būtinai samdyti dūdų orkestrą ir fejerverkus, ir jau kaip trinktelėti kokį įrašą/receptą prabangų. Supratau, kad anksčiau pagaminti ir nufotografuoti dalykai netiks, nes kažkaip neišeina su įkvėpimu jų aprašyti. Tad dedu kai ką visai šviežio, šiandien išvirto ir, atleiskite, telefonu nufotografuoto. Įdomumas ir kitoniškumas bus toks: pirmiausia apie sriubą, o apie gyvenimą vėliau.

Na, o dabar atsiprašymai ir šiaip pastebėjimai. Velykų atvažiuoju į Lietuvą ir kadangi vis sulaukiu užklausimų dėl susitikimų akis į akį, tai tokių bus du. Balandžio pirmąją prekybos centre „Panorama“ knygyne „Pegasas“, ir balandžio antrąją „Europos“ prekybos centre. Kelintą tiksliai valandą pranešiu dar Facebook puslapyje ir čia, blog‘e.

Taip pat, tikiuosi, kad gal kažkada pavasarį, kai jau bus šilta, bus atidarytas normalus puslapis www.beatosvirtuve.lt. Kaip manote, kokių dalykų ten labiausiai reikėtų? Kaip ir žadėjau, ketinu ten įrengti pokalbių kambarį ir šiaip visokių skyrelių, kokie jus labiausiai domintų?

Ir šiaip šį savaitgalį švęsime Kovo 11-ąją. Virsime cepelinus. Kaip švęsite Jūs?

Tikiuosi, kad dabar nedingsiu iš eterio taip ilgai, kaip prieš tai…

P.S. Kaip jums ta petražolė sriuboje? Greitai nuskabiau ir užmečiau, kad sriubelė neatrodytų tokia vienišai raudona…

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (1)
Komentarai
  1. Ieva Slavia parašė:

    raudonųjų lęšių neradau, yra tik rudieji (lietuviški) ir atsirado geltonieji ir oranžiniai (rusiški, dar nebandžiau).. šį receptą bandau.. bet su cukinija nepavyko – kaip agurkinė sriuba, skonis pomidorų tiesiog dingsta.. o su lęšiais lyg ir gerai..

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.