8241
Beatos virtuvė

Porelė Kūčių ir Kalėdų stalui iš TV laidos

(5)

Štai ir praėjo turbūt šventiškiausia ir labiausiai laukta metų TV laida. Ir vis tiek – Kalėdos, Kūčios yra gražiausios ir brangiausios metų šventės, per kurias ir stalą norisi nudengti kažkiek tradiciškai, turputį naujai.

Dalinuosi dviem receptais iš laidos, vienas tradicinis ir paprastas – pati skaniausia ir paprasčiausia silkė Kūčių stalui – su pomidorų padažu, kruopščiai ištroškintais svogūnais ir grybais.

Silkė su pomidorų padažu_Beatos virtuvė

Kitas – visai neįprastas, bet ne perdėm įmantrus: skanus ir naminis. Desertui – visai kitoks aguonų vyniotinio variantas. Aguonomis gausiai pagardintas biskvitas ir maskarponės bei grietinėlės kremas, ir dar su šaldytomis uogomis…

Kitoks aguonų vyniotinis_Beatos virtuvė

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (5)
Komentarai
 1. Birute parašė:

  Miela Beata, labai Tu mums patinki. esi faina,sava,silta ir t.t. ir tas straipstis apie Tave „Moteris“ zurnale visiems patiko,tik… kodel sutikai,kad Tave tai nugludintu,nuslifuotu ir nudailintu,islygintu tavo, ir taip grazu veideli? ????
  tiesiog nesuvokiama…. juk pati esi zurnaliste. zinai,kad Tavo visi foto ten yra Fikcija…
  Miela Musu Beata, buk savimi ir daugiau nepasiduok tiems grazinimams. esi nuostabi moteris. todel,kad esi tokia,kokia esi. o kompiuterine grazinimo technologija, Tau tikrai nereikalinga.
  Supranti -\\;)
  Sincerely withe love Birute -:)

  • Beata Nicholson parašė:

   ha ha na Birute, ačiū labai už nuomone, žinote žmogus visoks gali būti….Aš aišku ten pagražinta labai, bet tik dėl to kad ryškiau padažyta (čia vidinėse foto) visi manau skirtingai mato…bet labai ačiū už nuomone :))

 2. Rama parašė:

  Tikrai labai grazi laida, ir virtuve klasikine klasikinems sventems, ir patiekalai, ir indai, bet… labai jau daug reklamuojamu produktu etikeciu. Suprantu, reklama maitintoja, bet kaip buvo faina ankstesnese laidose, po viena koki Vytauta ar pomidoru padaza ir saunu, bet kai per laida vis ziuri tai suris didziausias, dar negirdetas, kad ji kas per tokias sventes valgytu, tai dar kas. Kazkaip nebeskanu… Mylina Beata, nesusikomercinkit labai, ka? 🙂 Labai baisu, kad nepasidarytu mylima laida reklaminiu leidiniu. Su meile. R.

 3. Viktorija parašė:

  O man kaip tik, labai patiko pamatyti Beata įvairiai pagrimuotą 🙂 Kiekviena nuotrauka skirtingu stiliumi. Aš irgi vienaip atrodau natūrali, „rytinė“ ir visai kitaip, pasipuošus „vakarinė“. Man tai yra žavu, kai gali keistis priklausomai nuo nuotaikos, ar progos. Tikrai čia nieko blogo tame nematau. Mane kaip tik, labai stebina kitų žmonių nuomonė, išsakyta visai nepažįstamam žmogui, apie jo išvaizdą, elgesį, ar dar ką nors. 🙂 visai nepiktai sakau, na kam gi tai rūpi? Mano nuomonė ir yra mano, sakyčiau netinkamas tonas ją reikšti žmogui, ir dar su pretenzijom. Tai parašiau, ir prisiminiau savo pačios poelgį. Aš irgi esu ją išreiškus… oi… dabar taip nesmagiai pasijaučiau, ir susigėdau. Ačiū Birute. Suprantu tai dar aiškiau, kad kiekvienas sutiktas žmogus, tai mūsų pačių atspindys, dar viena gyvenimo pamoka. 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.