8241
Beatos virtuvė

Pirmoje žvaigždžių laidoje bijojau kaip zuikis meškos

(1)

Oi, na, negaliu skųstis, kad mano gyvenimas yra nuobodus, kaip tik atvirkščiai, bet toookio emocijų pliūpsnio ir išgyvenimų skalės, kurią patyriau „Žvaigždžių duetuose“, tai tikrai nesitikėjau. Taigi, dar kartą primenu sau, kad labai sveika išeiti iš savo komforto zonos ir išbandyti kažką naujo, tai visiems to linkiu. Tik taip – nuolat save treniruodamas įvairiose situacijose gali tobulėti ir judėti pirmyn. O dar, kartu su dainomis į mano gyvenimą atėjo nauji žmonės ir iš arti galėjau pamatyti, kokie yra tie dainininkai, net ir po dešimtmečių scenoje jie vis tiek jaudinasi! O čia iš manęs žurnalistė paėmė interviu, tai įdedu, skaitykite, poryt jau vėl nauja duetų laida, o ryt dar, aišku mano virtuvėje 16 val. per LNK susitinkam, tai ten irgi pakviesiu jus į repeticijų užkulisius ir kelionę po žemaitiškų patiekalų pasaulį, kuris yra tikras vertas dėmesio.

Beata_du donatai_duetai

Repeticijos, „Žvaigždžių duetų“ filmavimai, dainuoji ir lavini balsą visur, kur būni. Ką apie dalyvavimą projekte ir dėl to kiek pasikeitusį šeimos gyvenimą sako tavo vyras Tomas ir vaikai?

Kai pradėjau ruoštis, dainavau visur! Geriausia vieta dainavimui man yra automobilis, nes tada turiu laiko, namie dainavau nedaug. Dar dainuoju pas puikią vokalo mokytoją Viktoriją Kalpokaitę, kuri man suteikė pasitikėjimo ir įkvėpimo. Namie dainuoju šiek tiek mažiau, nes mano vaikai ir vyras negiria manes už dainavimą. Vis tik aš jiems esu jų mama ir žmona, ir jie mane kasdien mato ne su makiažu ir suknelėm. Kai grįžau po filmavimų, vaikai kaip tik ėjo miegoti, staigiai įsmukau į pižamą ir ėjau skaityti su vaikais knygų, bet paskui susizgribau, kad makiažas tai nenuvalytas. Sakau vaikams, – palaukite, nusivalysiu veidą. Jie sako, – aha, gerai, eik nusivalyk, nes neatrodai kaip mamytė…Ha ha ha ha.

Esi pripratusi matyti save savo laidoje, o ką galvojai žvelgdama į save „Žvaigždžių duetų“ scenoje?

Galvojau: o Dieve mano, negi čia tikrai aš??? Ha ha ha, iš tiesų tai dar tik pradžia, mūsų ta prisistatymo daina- „Pro klevą, pro rugius” buvo gana intensyviai judama visaip kaip pirmyn, atgal ir šokio judesiukai visokie. Bet scenoje nieko nesimatė, kad jau taip judėtume! Tikra teisybė, kad scenoje turi visko daryti dvigubai daugiau ir veidu ir jausmu, kad matytųsi paskui per TV. O štai jaudulys mano, aišku, matėsi, nes tikrai jaudinausi. Tikiuosi, kad po truputį tą jaudulį man pavyks sutramdyti, bet pirmoje laidoje bijojau kaip zuikis meškos. O namuose pirmos laidos premjerą žiūrėjome visi, aš LABAI jaudinausi. Vaikai su malonumu žiūrėjo ir visi kartu juokėmės…

Beata_du donatai_duetai

Komisija tave išgyrė, o kaip pasirodymą pirmojoje laidoje įvertino Tomas ir vaikai?

Nesakysiu! Ha ha ha, Mes su Donatais esam rimta komanda. Aš galvoju taip – sėkmingiausia pasaulio dainininkė yra ne kokia nors džiūsna, o Adele. Taigi tai, kad mes su Donatais nesam peršviečiami, manau, yra privalumas!!! O Tomas sakė, kad pasirodžiau geriau, nei jis tikėjosi…

Esi sakiusi, kad į projektą eini „dėl smagumo dainuoti“. O ar tau svarbu laimėti? 

Net nebuvau apie tai pagalvojusi, tikrai, net nesusimąsčiau, kad einu skinti pergalių.  Stengiuosi gyvenime nepasiduoti tokiems dalykams ir žinau, kad svarbiausia gyvenime yra tai, kaip tu pats save vertini. Vis dėlto, kai prasidėjo pirmasis balsavimas, tikrai jaudinausi, kokia bus žiūrovų reakcija. Ir tikrai nemeluosiu –  buvo labai smagu girdėti gerus komisijos įvertinimus. Mes su Donatais žiurim į reikalą profesionaliai, stengiamės tikrai gerai pasiruošti ir sudainuoti,  bet tuo pačiu stengiamės visko pernelyg  nesureikšminti – nereikia į save žiūrėti labai rimtai ir susireikšminus. Man svarbiausia, kad pats procesas būtų smagus, o ir žiūrovams tai, ką mes paruošime, būtų įdomu.

Apie ką dabar dažniau galvoji – apie naujus patiekalus, ar „Žvaigždžių duetus“?

Duetai neatima tiek jau daug to laiko. Turiu daug veiklos ir sutikau dalyvauti tik žinodama, kad neturėsiu kiekvieną dieną zulinti parketo, kaip būtų buvę, jei dalyvaučiau šokių ar čiuožimo projekte. Tai tikrai daugiau laiko galvoju apie naujus patiekalus TV laidai, o ne apie dainas. Juolab, man šis šou formatas atrodo gana lengvas. Duetuose taip pat pasiruošti reikia, bet jau po pirmų filmavimų sakiau, kad palyginti su kulinarinės laidos filmavimu čia – pasivaikščiojimas…

Abu Donatai – žemaičiai, gal jau išmokai kokių žemaitiškų žodžių ar posakių?

Donatai yra profesionalūs daininkai, jiems viskas tinka, jie viską gali padainuoti. Svarbiausia, kad jie yra tokie, kokie yra, be jokių povandeninių srovių. Su manim jie kalba lietuviškai, bet tarpusavy pažemaičiuoja, man tai taip įdomu! Ir šiaip su jais tiesiog paprasta būti, tai yra labai svarbu….

Šiomis savaitėmis daug keliauji – Belgija, Meksika, Amerika – ar tose šalyse žmonės žino, kad dalyvauji „Žvaigždžių duetuose“?

Esu be galo nustebusi, kiek daug užsienyje gyvenantys lietuviai žino apie gyvenimą Lietuvoje ir jie tikrai visi žiūri lietuvišką televiziją. Aš buvau labai nustebus, kai per susitikimą Čikagoje daugiau nei šimtas atėjusių žmonių – visi buvo girdėję ir matę duetus! Mane tai labai maloniai nustebino – pas mus vykstantys TV projektai įdomūs ir žiūrimi visame pasaulyje… Galėtų leisti užsienio lietuviams balsuoti, ha ha ha ha ha, kokia nors interneto linija.

Beata_du donatai_duetai

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
  1. lina parašė:

    Beata, labai skanūs Jūsų receptai, bet duetuose pasirodėte labai prastai.. blaškėtės, nusidainavote, kvailokai ir nenatūraliai strikinėjote, atrodo, kad nebūtumėt repetavusi.. nors tikiu, kad repetavote daug! Sėkmės Jums ir atsipalaiduokit, Jūsų gerbėjų čia apsčiai!

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.