8241
Beatos virtuvė

Penktadienio receptas: pyragėliai su moliūgais ir ačiū visiems prisidėjusiems prie Kviečiu į svečius

(4)

Sveiki mielieji, vakar vakare grįžau į Londoną…O dar prieš skrydį, porą valandų pasirašinėjau naujas knygas, kurias Maisto Bankas išsius jums dovanų, visiem kurie prisidėjo ir padėjo mums šiais metais Kviečiu į svečius padaryti beveik dvigubai sėkmingesnį nei praėjusiais metais. Kadangi žmonės dar aukoja, tai tikimės, kad suma priartės prie 30tūkstančių, bet jau ir dabar yra daugiau nei 24 000. Ačiū visiems svetingiems, man atrodo svarbiausia, ne tik tai, kad savo vaišėmis, jūs padėdate Maisto bankui pamaitinti nepritekliuje gyvenančius, bet svarbiausia, jūs patys patyrėte pačias geriausias emocijas dalindamiesi su savo draugais ir bendruomene.  Iš viso buvo surengta daugiau nei 70 pobūvių. Ačiū visiems.

Penktadienio recepto nepraleidžiam ir štai moliūgų pyragėlių receptas, kuris yra tiesiog moliūginiai „scones“, kitaip tariant toks tarpinis variantas tarp sausainio ir bandelės. Jei norite iš viso gyventi moliūgų pasaulyje, tai virkite sriubą, (aišku moliūgų), o šalia šių pyragėlių. Tiesa, aš dabar gal dėl to, kad truputi esu pavargus po maratono Londone, labiausiai noriu švelnios moliūgų sriubos su manų kruopom, jos receptas yra šių metų kalendoriuje, jau metai į pabaigą, tai pradėsiu juos traukti iš kalendoriaus. Taip pat turiu pranešti, kad naujų metų šeimos kalendorius jau paruoštas ir važiuoja į spaustuvę….Šiais metais jis bus truputi kitoks…

Greiti moliūgų pyragėliai a la Scones 

Gamybos trukmė – 30 min. O visas receptas yra čia.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (4)
Komentarai
  1. Knygos laimėtojas parašė:

    Beatut, laukiam, nesulaukiam knygos laimetojo!!!! :))))

  2. ingrida parašė:

    labas rytas! man sis rytras tikrai labas… is pat ryto spejau uzsisakyti tavo naujaji sokolada tikiuosi jis greit pasieks mane ir pradziugins skleisdamas nuostabu aromata.
    tiesa norejau paklausti ar zadi dar pardavineti nauju maisto produktu? gal galetu, ka nors is prieskoniu? o ideja paie dezute, o ne kazkoki paprasta popeieriuka nereali.
    aciu tau kad tu tokia esi!

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.