8241
Beatos virtuvė

Pasimatykime išskirtiniame „Beatos virtuvės“ draugų kino seanse!

(0)

Šią savaitę gavau du pakvietimus į grožio salonų atidarymus… Ar jau man reikia susirūpinti ir pradėti jauninimosi procedūras? Ir iš tiesų, ar svarbu visada išlikti jaunai? Ir ar tikrai visada norėčiau atrodyti taip, kaip dvidešimt trejų? Tikrai, kai vartau prieš dešimtmetį darytas nuotraukas, atrodo, kad kažkaip lyg ta pati, bet lyg ryškesnė. Laikas po truputį lyg blankina, bet nebūtinai daro mus mažiau žavingas. Aš, pavyzdžiui, dabar sau esu gražiausia. Ir tikiuosi, kad taip bus visuomet. Lyg tyčia visą savaitę iki tol galvojau apie jaunystę ir jauninimąsi, ir gal tokiomis mintimis prišaukiau šį filmą, apie kurį noriu papasakoti, nes jame kalbama apie amžinai jauną gražuolę. Apie amžinai jaunus vyrus jau matėme ne vieną filmą: nuo Duncan’o MacLeod’o iki Dracula’os ir dar bent dešimties nemiO moterys? Kaip gi jos? Jos lyg ir kitokios prigimties, ar norėtumėte matyti kaip pasensta ir miršta jūsų vaikai??? Štai ko savęs paklausiau pažiūrėjusi romantinės dramos „Adelainos amžius“ treilerį. Apie amžiną jaunystę ir moters gyvenimą. Meilę ir nemirtingumą. Apie tai, kad nereikia bijoti pasenti ir kad kiekvienas amžiaus tarpsnis turi savo prasmę. Pagrindinį vaidmenį filme atliko iš serialo „Liežuvautoja“ („Gossip girl“ – aš tikrai buvau į tą serialą įnikusi, žiūrėdavau visada sekmadieniais) pažįstama, nuostabaus grožio aktorė Blake Lively.  Tai štai, Blake ne tik graži, bet ir talentinga, nes neužsibuvo tik TV serialuose ir pakliuvo į kino ekraną… Na, labai jau ji graži, beje ji, žinokite, dabar man rodos, kūdikio susilaukė ir labai mėgsta gaminti, ir tai daro puikiai. O kadangi yra tokia neapsakomai graži, tai jos gaminimo laida yra skirta Vogue…Tai va, grįžtant prie filmo, kalbama, kad Adelaina – vienas geriausių jos vaidmenų. Ir dar ten Harrison’as Ford’as vaidina, ir atsiliepimai tikrai geri…

Adelainos amzius_kino seansas

Adelainos amzius_kino seansas

Tai ką aš noriu pasakyti? Pamenate, rudenį žiurėjome gerų emocijų istoriją su nepakartojama Helen Mirren – „Šimto žingsnių kelionė“? Man tas filmas ir tas buvimas salėje, pilnoje draugų tikrai sukėlė daugybę emocijų…Ir dar ilgai tas filmas kartu su manimi vaikščiojo… Tai štai, atėjo tinkamas metas dar sykį man pakviesti visas savo ištikimiausias gerbėjas, virtualiąją „Beatos virtuvė“ bendruomenę susitikti išskirtiniame – tik mums skirtame kino seanse, balandžio 27 dieną, 19. 00 val. kino teatre „Multikino“, PPC „Ozas“, Vilniuje, ir kartu pažiūrėti filmą „Adelainos amžius“. Aš gi ir pati jo dar nemačiau. Ateikite bus smagu ir beje, Adelaina bus amžinai jauna dvidešimt devynerių, bet nebijokite, įleis ir vyresnes…Cha, cha, cha, man jau visi 35.

Adelainos amzius_kino seansas

Ką ir kaip daryti, kad susitiktume kine?

1. Atsiverskite savo mėgstamiausią pavasarinio žurnalo „Beatos virtuvė” puslapį. Gal tai receptas? Gal koks straipsnis daugiausiai simpatijų ir džiaugsmo sukėlė? O gal vaikų mankštą kuri išbandėte? Žodžiu, atsiverčiate tą puslapį ir su juo nusifotografuojate, kad ir jūs ir žurnalas matytumėtės.

2. Tą nuotrauką siunčiate adresu: beatai@beatosvirtuve.lt  iki pirmadienio 19 valandos. Prie nuotraukos būtinai parašykite savo vardą, pavardę, elektroninį paštą, telefono numerį ir miestą, kuriame gyvenate.

3. Pirmųjų 50 nuotraukų autorius apdovanosime kvietimais dviems į išskirtinį filmo „Adelainos amžius“ seansą, kuris vyks Vilniuje, balandžio 27 dienos vakare.

4. Patekusieji į kino seansą gaus registraciją patvirtinančius el. laiškus, o kitiems atsiųsime netilpimo į salę žinutę ir palinkėjimą.

5. Visi, gavę kvietimą, bus įleidžiami į kino salę pagal pavardes, kurias nurodys laiške su nuotrauka.

 

Pasimatykime kine!

 

Print Friendly, PDF & Email

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.