8241
Beatos virtuvė

Parduotuvė atidaryta!!!!

(13)

Parduotuvė atidaryta, galų gale po ilgo laukimo, ir visokių mažų ir didelių darbų kuriuos reikėjo padaryti. Kaip atsimenate sakiau, kad parduotuvė atsidarys dar prieš mėnesį, bet visi žinom, kaip ten būna su tais gerai norais. Noriu labai padėkoti visiems kas padėjo prisidėjo, konsultavo ir visaip kaip padėjo. taigi sienos nudažytos, prekystaliai sukalti, grindys nušlifuotos (oho kiek triukšmo ir dulkių buvo) Parduotuvėje prijuostės, pirštinės ir knyga https://www.beatosvirtuve.lt/shop/.  O dabar leiskite dar kartą pasiaiškinti kodėl prijuostės ir kaip gi ten buvo.

Viskas prasidėjo nuo Kalėdinės sumaišties… Nori ar nenori, bet Kalėdos yra visomis prasmėmis labai įtemptas laikas, ypač kai užsibrėži viską suspėti  – ir dovanų pripirkti, ir didžiausią balių dvidešimčiai žmonių iškelti ir dar tarpuose kažkaip įterpti visus kitus dalykus, kaip, pavyzdžiui, pasirūpinti vaikais ir namais ar bent pora sakiniu persimesti su gerbiamu vyru. Tai va prieš praėjusias Kalėdas ir aš kaip dauguma mūsų planetos gyventojų buvau tokioje centrifugoje.

Ir vieną kartą, kai jau visai nenorėjau eiti į virtuvę ir prasidėti su cukruotais elniukais, kalėdiniais papuošimais, aš supratau, kad kažkas pasikeitė, vos tik man užsirišus prijuostę. Kaip ir toks pusiau stebuklas įvyko – su prijuoste ir pasiryžimo daugiau, ir viskas smagiau. Beminkydama tešlą ir atidarynėdama orkaitę, pagalvojau – negi aš negalėčiau sukurti savo prijuosčių linijos, na tokių prijuosčių, kurios mane įkvėptų, tiktų bei patiktų ne tik man, bet ir kitiems. Žinot, kaip būna, kai pagauna tokia eureka mintis, tai kaip ragana ant šluotos skrendi, sparnai išauga, prisigalvoji ir prisisvajoji. Dar parako mano gerbiamas vyras įpylė suabejodamas mano prijuostiniais planais. Tai ir buvo paskutinis lašas. Nusprendžiau – geriau pabandyti ir išmokti tuose bandymuose kažko naujo, sutikti naujų žmonių ir sukurti daiktą, kuris suteiktų džiaugsmo ne tik man, bet ir kitiems, negu tik svajoti, galvoti, bet piršto nejudinti, baiminantis, kad bus sunku. O be to, aš iš tikrųjų jaučiu ir žinau, koks reikalingas ir svarbus dalykas yra prijuostė, tai man ir padėjo priimti galutinį sprendimą.

Apie pačias prijuostes

Ir va žiūrėk beveik po metų jau jas pasimatuos ne tik mano šeima ir draugai, bet ir kiti… Pirmojoje mano  prijuosčių kolekcijoje keturi suaugusiems skirti modeliai – „Vilma Niujorkas“, „Vilma Londonas“,  „Vilma Vilnius“, „Odeta vasara“, „Odeta pavasaris“, „Martynas“, „Milda“ ir „Marius“- ir du vaikiškų prijuosčių modeliai – „Mažas Martynas“ ir „Maža Odeta“.

Prijuostės „Vilma“ iš Lietuvoje austo natūralaus lino. „Martynas“, „Odeta“, „Milda“ ir „Marius“ – prijuostės iš medvilnės ir lino mišinio. Linas yra mėgstamiausia mano medžiaga, nes tai medžiaga, kuri gyvena savo gyvenimą kartu su jumis, po kiekvieno skalbimo minkštėja, švelnėja ir truputi keičia spalvą.

Viskas pagaminta Lietuvoje, pradedant medžiaga, baigiant siuvimu. Manau, kad Lietuvoje mes turime nuostabaus lino ir puikių žmonių, kurie viską padaro geriausiai. Ir esu įsitikinusi, kad Lietuvoje pagamintas daiktas – turi visai kitą jausmą. Jis bent jau man tikrai daug daug mielesnis…

Prijuostės į mano namus atkeliavo dar šių metų kovą, tad jas jau spėjau daug kartų užsirišti ir sutepti, ir išplauti, todėl galiu jums pasakyti, ką jos mėgsta ir kaip su jomis elgtis. Tikiuosi, kad skirtingi prijuosčių modeliai ir spalvos įkvėps jus naujiems iššūkiams virtuvėje ir ne tik…

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (13)
Komentarai
 1. Beatos parduotuvė parašė:

  Miela Beata-kaip smagu girdėti,kad parduotuvė jau atidaryta.Tik truputį gaila,kad yra prijuostės“Vilma Niujorkas,“Vilma Londonas“,“Vilma Vilnius“.o „Vilma Kėdainiai“-taip ir pasigedau.Aš juokauju…Tikrai džiaugiuosi kartu su tavimi.Sėkmės!
  Vilma-Kėdainiai

 2. POP parašė:

  Sveikinu ir sėkmės!

 3. lina parašė:

  Didziausi sveikinimai!!!! Kuo geriausios sekmes, ir parako!!!

 4. Egle parašė:

  Kur kaip kada galima įsigyti ?!

 5. VitKa parašė:

  Dideliausieji sveikinimai su keliais žingsniais į priekį 🙂

 6. Parduotuve parašė:

  Labux, bandziau uzsisakyti 3 prijuostes bet neisejo . Esu Londone . 8-(

 7. Noriu uzsisakyti parašė:

  Ar prijuostes gali uzsisakyti tik lietuvoje gyvenantys ?:(
  Atsirašome šiuo metu nenustatyta kainą jūsų užsakymui.

  Ir :
  Your order cannot be completed at this time as there is no shipping methods available for it.pleas make necessary changes in your shipping a dress.
  Hmmm…. Ar tai reiskia kad tik Lietuvoje galima uzsisakyti prekes?

 8. Parduotuve parašė:

  Ar prijuostes gali uzsisakyti tik lietuvoje gyvenantys ?:(
  Atsirašome šiuo metu nenustatyta kainą jūsų užsakymui.

  Ir :
  Your order cannot be completed at this time as there is no shipping methods available for it.pleas make necessary changes in your shipping a dress.
  Hmmm…. Ar tai reiskia kad tik Lietuvoje galima uzsisakyti prekes?

 9. Parduotuve parašė:

  Can’t wait!! Bet gi Tu Beata Londone randiesi o parduotuve 🙂 Lietuvoje :((( really upsetting ! Prijuostes tokios grazios, o knyga Tavo knyga jau isigijome lituanicoje. Nuostabi knyga! Tikrai supper! Paprasta ir aiski. Prijuoste ta geleta ant knygos virselio irgi supper! 🙂 ir Tavo vaikuciai pabiruciai laaaabai fainuciai.x

 10. Nesusipratimas del spalvu parašė:

  Sakykit Beata, kodel skiriasi, prijuostes Vilma Vilnius spalvos nuotraukose ir aprasyme? Nuotraukose ji visiskai pilka, o aprasyme samanu zalumo….?

  • Beata Nicholson parašė:

   na ji ir tikro bent jau mano supratimu yra samanu žalumo, jūs pasižiūrėkite toje nuotraukoje kur aš ją užsidėjus, ji tikrai ne pilka:)) va kaip skirtingai suprantame spalvas….na ji tokia prislopinta žalsva – samaninė….galbūt ten kur prijuostė tik ant manekeno nufotografuota atrodo pilkesne, bet šiaip ji tikrai tamsiai prislopintai žalia

 11. Simona parašė:

  Sveika, Beata, sveikinu su parduotuves atidarymu:) Jau uzsisakiau prijuoste Vilma-Londonas, tikiuosi ji dar labiau ikveps suktis virtuveje 🙂

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.