8241
Beatos virtuvė

Palinkėjimas. Ir paskutinė laida

(5)

Trumpai drūtai –  mano palinkėjimas ir jums, ir sau yra toks: gerų partnerysčių, gerų ryšių, gero susikalbėjimo ir gerų santykių su jus supančiais.

Taip linkėdama kviečiu jus pažiūrėti mano šio sezono paskutinę laidą ir, be abejonės, turiu padėkoti savo komandai už nenuilstamą darbą, nes visi dirbo kaip sau. Tikrai taip, visi pas mus komandoje dirba kaip sau. Todėl ir galime grožėtis bei didžiuotis rezultatu.

Man taip patinka su visais dirbti, kad visi yra verti atskiro paminėjimo ir pagyrimo. Tiek gerų emocijų patyriau šį sezoną, tikrai buvo verta atsinaujinti ir žengti žingsnį iš virtuvės į neatrastus tyrus…Tiek to tas tampymas dėžių, rakandų ir iki lubų prikrautas automobilis, ir dvylikos valandų pamaina vienai laidai nufilmuoti (iš dalies dėl to ilgumo ir aš kalta, nes pati visada prisigalvoju tiek ir tiek patiekalų…)

rsz_beatos_virtuve_prie_lauzo[1]

Pradėkime nuo Ričardo, kuris daugiausiai iš mūsų visų praleido laiko prie laidos kūrimo. Jau trečią sezoną montuodamas „Beatos virtuvę“ išmoko prie laidos sėstis pavalgęs, nes kitaip, sakė, sunku.. Jis stumdo ir klijuoja kadrus, ir dengimus, surenka iš visų pakampių geriausius vaizdus ir muziką. Ačiū, tau Ričardai, už kruopštumą ir už tai, kad tiek kartų klijuoji ir iš naujo darai vėl ir vėl, kad būtų geriausias galutinis rezultatas. Ričardas, beje, šį sezoną, kaip ir aš, kaip ir jūs, išmoko pagaminti traškią vištieną sau smagiausiai…

rsz_rezisierius[1]

Vytukas. Režisierius. Gerai jau gerai Vytautas arba Vytas. Aš neatsistebiu jo ramybe, dvasios lengvumu ir gera nuotaika. Jis visada laimingas ir patenkintas, niekada neužsiparinęs ir visada visus mus nukreipia teisinga linkme. Nereaguoja niekaip karštakošiškai į visokiausius pageidavimus, kurie jo pusėn skrenda. Žodžiu, protingas inteligentiškas, ramus ir fainas.

OOoo dabar tai jau – dėmesio dėmesio, svarbioji dalis: Laura ir Vilma, gerb. prodiuserės. Apie jas atskirai reikia paporinti.

Laura_mz

Laura yra visų pirma technikos reikalų direktorė, nes jei niekas nesupranta (dažniausiai aš arba Vilma), Laura supranta ir viską sutvarko. Visus neįmanomus reikalus išspręsti gali tik Laura, ji ir akmenį įkalbintų pienės pūku pasiversti, jei tik būtų reikalas. Laura viską surikiuoja, sustyguoja ir man viską primena, ir net mane pavežėja kur nors, kad aš nenuvargčiau…. Ha ha ha čia neseniai važiavom į Kaišiadorys, į susitikimą, tai ji vairavo mano bolidą ir sakė – va, matai, tu kaip Kirkorovas dabar nes vairuotoją turi…ha ha ha ha ha… Iš tiesų,tai Kirkorovas net svajoti negali apie tokio aukšto lygio visų reikalų sutvarkymo direktorę kaip Laura.

Vilma

Vilma yra dar viena stebuklinga komandos narė. Ji reikli iki begalybės, visus jos užsakymus įvykdau pirmiausia, nes su Vilma palauk nėra. Jai užtenka pažiūrėti. Iš tiesų Vilma ne tik tvarko visus reikalus su partneriais beigi TV3, bet dar ir stilium pasirūpina. Vilma yra visiška estetė, jai iš visos komandos yra svarbiausi visi papuošimai ir gražumas, ir svarbu kad nebūtų banalu. Tai jei jums kas nors laidoje atrodė labai gražu, tai žinokite – čia Vilma paruošė viską ir sudėliojo. Aš jums gi sakiau, kad mano komanda yra geriausia komanda be konkurencijos. Vilma daugiausiai iš visų mūsų turi pastabų galutiniam rezultatui, ji vienintelė be skrupulų reikalauja pakeisti ir sutrumpinti, kad rezultatas būtų kiek įmanoma geriausias.

operatorius Tomas

Tomas. Mūsų brangenybė iš Kauno. Operatorius ir taip pat fotografas, mano paskutinių dviejų knygų viršelių autorius (jis fotografuoja vestuves, beje, ir šventes visokias, tai jeigu ką….) Tomukas kaip katinas, toks visada patenkintas, bet jokiu būdu netingus. Visada ieško geriausio kadro ir niekada nepasiduoda ir dėl nieko nesiskundžia.

Aidas

Aidas – mūsų komandos naujokas, žmogus su polinkiu į ekstremalius sportus, nes važiuoja, lipa, keliauja. Žodžiu, kur tik Aidas nebuvęs ir ko tik nedaręs. Va šią vasarą, kai tik pradėjom laidos filmavimus, jis kelias laidas su mumis nufilmavęs išlekė motociklu vienas nuo Lisabonos iki Vladivostoko… Užsuktas žmogus, kaip matote. O filmuoja jis puikai ir ramiai, ir su juo niekur nebaisu, nes turi visą įrangą ir visus įmanomus sprendimus bet kokiai situacijai. Visada jį galite rasti operatorius.lt

Vesta

Vesta. Vesta yra tiesiog geroji fėja, kuri visada šypsosi ir atrodo, kad plevena visada rami ir graži. Vestai tenka darbščiausia filmavimo dalis – ingridientų paieška ir paruošimas filmavimui, ir lėkščių suplovimas, ir visko supakavimas ir išpakavimas. Tiesa, Vesta prie mūsų komandos prisijungė nuo lapkričio pradžios, prieš tai šį atsakingą darbą dirbo Justė, kuri dabar siekia savo svajonių ir dirba su Deivydu Praspaliauskų jo naujam restorane Bistro 1 Dublis.

Ignas

Ignas. Kaip gi be jo! Tik jo dėka girdite, ką aš jums šneku. Ignas ramus kaip belgas ir visada šiek tiek neišsimiegojęs, tad kol mes porą valandų ruošiamės filmavimui, jis sugeba ir nusnūsti… Tikras savo Biržų krašto patriotas, jaunas, smagus ir be pretenzijų.

Va štai toks nerealus kolektyvas!!! Mes kartu galime viską!  Manau kad mūsų laida tikrai išskiria iš visų…ir net neabejoju, kad matosi ir jaučiasi per TV jums tas geras jausmas kurį mes patiriame ir išgyvename kurdami šitą laidą.

Paskutinį kartą šiais metais susitiksime sekmadienį 10 val. per TV3.

Na o po to devynerių mėnesių pertrauka geriausioms mintims ir idėjoms subrandinti…

 

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (5)
Komentarai
 1. Vitalija parašė:

  šita laida tikrai kažkas tokio šilto, mielo ir jaukaus, o svarbiausia sekmadieniais! kai klesteli ant sofkutės su kavos puodeliu ir tiesiog stebiesi ir džiaugiesi tokia jaukia šiluma sklindančia iš tv ekrano 🙂 svarbiausia nereikia rašytis, žinau, kad viską rasiu čia 🙂 šitą laida kaip tokia, kokios reikia Lietuvos moterims, be didelių imantrybių, visokių le šviežių juros dumblių iš Italijos pakrančių, viskas taip kaip patinka moterims (beje nenuvilia ir visos šeimos). Ačiū Beatai ir žinoma visai jos komandai 🙂 gerų kūrybinių atostogų ir naujų idėjų 🙂

 2. Ingrida parašė:

  Kaip gaila, kad paskutine laida, galeciau ziuret nuo ryto iki vakaro… Saunuole Jus, Beata, ir visa Jusu komanda. Sekmes, ir lauksim nauju laidu 🙂 Aciu uz gera laika 🙂

 3. Milda parašė:

  Ačiū „Beatos Virtuve“ komandai. Visiems be išimties ačiū už gerą emociją sekmadienio rytą! Ačiū už paprastumą (bet ne prasumą), jaukumą ir suprantamumą. Ačiū, kad papasčiausiai gera ir norisi žiūrėti, o paskui ir gaminti. Gražių ir kūribingų ateinančių 2014 metų.

 4. Agni parašė:

  Kol kas liadas ziuriu tik internetu, bet jau siivaizduoju kada parvykus i Vilniu sekmadienio ryta su kava megautis laida:)
  Aciu, idomu buvo zusinoti apie zmones uz kadro..

 5. Greta parašė:

  Labas Beata, sveikinu su Naujais metais. Linkiu laimes ir neblestancio kurybiskumo!

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.