8241
Beatos virtuvė

Ožkos metai jau čia pat!..

(7)

Antra Kalėdų diena, jau visi kūčiukai suvalgyti, dovanos po egle surastos, išpakuotos, artimieji sveikinti, bučiuoti ir vaišinti viskuo, kas skaniausia. Bet tuoj laukia naujas iššūkis – porą dienų padirbėti, spėti sugalvoti, kuo pasipuošime ir kaip pasitiksime Naujuosius metus, o jie šiemet ne šiaip kokie, bet žaliosios ožkos metai. Rašau pačiame švenčių įkarštyje, Kalėdos dar tupi man ant peties ir iš tiesų taip jau atsitinka, kad metų pabaiga visada pergalingai šventiška. Ir cha, cha – taip jau ketvirtus metus, mano laida švenčia ir Kalėdas, ir Naujuosius metus. Praėjusiais metais kepėme šašlykus mano kieme ir jau hitu tapusį kavos pyragą. Šie metai eina į pabaigą ir štai, jau rytoj, paskutinė šių metų laida (bet dar bus viena sausį apie sveiką ir visokį supermaistą, ir dar į ją sudėjome geriausias laidų ištraukas).

Beata_naujuju metu laida_namai

Taigi, šį šešadienį ryte atsibuskite tik truputį, pasidarykite arbatos ar kavos, ar šventinį kokį kokteilį (o aš laidoje parodysiu vieną savo labai mėgstamą – su pomidorų sultimis ir mėgstamu burbuluotu vandeniu) ir sau smagiai pabūkite su manimi, o kartu ir su TV3 sinoptiku, astrologu Nagliu Šulija, kuris truputį pakedens artėjančius metus. Juk visiems įdomu, kas mūsų laukia?? aaa??? Man taip pat.

Beatos virtuve_astrologas_Naglis Sulija

Beatos virtuvė. Kokteilis

Naglį vaišinau ožkos sūrio rutuliukais su migdolų drožlėmis – labai toks tinkamas ožkos metais užkandis. Kaip jį pasidaryti taip pat pamatysite rytojaus laidoje.

Beatos virtuve_ozkos surio rutuliukas

Naujametinis stalas jau neturi jokių apribojimų, kaip kad Kūčių turėjo, tai jau ryt pamatysite, kaip greitai galima pagaminti subtilaus skonio kokosines krevetes.

Beatos virtube_kokosiniu kreveciu salotos

Beatos virtube_kokosiniu kreveciu salotos

Ir svarbiausias dalykas: kokios šventės be torto? Jei rudenį visus blogo ir FB rekordus sumušė jūsų reakciją į mano medaus tortą, tai Napoleonas, kurį gamins jaunoji virtuvės šefė Rugilė, tikrai neturėtų prasčiau pasirodyti. Ir jos receptas tikrai yra labai geras, ir paprastas, ir įgyvendinamas. Tikrai išsikepti galėsite šventėms.

Beatos virtuve_Rugile_napoleonas

Beatos virtuve - mazieji virtuves sefai Napoleonas tortas rugile

Anonsą baigiau, eikima toliau švęsti ir linksmintis su šeimomis, ir draugais!

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (7)
Komentarai
 1. RASA parašė:

  GERU JUMS SVENCIU,PUIKIU RECEPTU,BEGALINES SVEIKATOS,DIDZIULES LAIMES,BERIMES MEILES :-*SU SVENTEM!!!!1

 2. Vilija parašė:

  Laba diena,Visus Su Praėjusiom ir Ateinančiom Šventėm 🙂
  Beata,as noriu paklausti ar Jūsų namuose augintinis yra Labrapudelio veisles?šianien Jūsų laida pamačiau ir labai noriu pasiklausti.Mes turime dukrele alergiška ir mums parekomendavo Labrapudelio veislės augintinį.

  Ačiū

 3. Skaitytoja parašė:

  Šlovė Jėzui, gimusiam Kūčių naktį, atleidžiančiam visiems, kas jį skaudina burtais, horoskopais, ateities spėjimais, brukamais tarsi – būtų norma nueiti per Kalėdas į bažnyčią, o po to tiesiai nerti į horoskopų mišrainę. Nesusimąstant, kad žeidžiam Dievulį savo įvairiomis magijos ir ateisties spėjimų, horoskopų paieškomis.

  • Giedre parašė:

   O gal paziurekite i tai kaip i pramoga, kaip sokius, dainas, zaidimus… nemanau, kad Dieva liudina kai zmones pramogauja, dieva liudina tamsumas, bukumas ir jumoro jausmo neturejimas :))))))

   • Beata Nicholson parašė:

    Dievas yra meilė, ne smerkimas…

    • Skaitytoja parašė:

     Taip, Beata, bet tai nereiškia, kad jis nėra teisingumas. Teisingumas – nėra smerkimas. Jei Jūs teisinga savo vaikams, argi juos smerkiate? Visų pirma jiems atleidžiate. Tad tą daro ir mūsų dangiškasis Tėtis. Su didele, nesuvokiamai didele meile. Linkiu Jums naujaisiais metais atrasti Jėzaus meilę, atidaryti savo širdis. Kai ten gyvens Jėzus, jokių burtų nei horoskopų tiesiog nebeprireiks.
     Giedre, horoskopai ir burtai – ne pramoga. Jais pažeidžiame pirmą Dievo įsakymą – neturėk kitų Dievų. Neapvilkite skaudinimo pramogų ir smagumų rūbais, neverta.

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.