8241
Beatos virtuvė

Ne, ne, ne, nesikeikiu, BLT populiariausias sumuštinis pasaulyje

(5)

Šį įrašą nežinau, nuo ko pradėti? Nes turiu tris įmanomas pradžias:

a) papasakoti, kaip aš susipažinau su BLT, nes pradžioje na, niekaip nesupratau, kas tas yra per BLT …

b) papasakoti, kaip iš tiesų pasiilgstam angliško bekono, arba šoninės…

c) papasakoti apie tai, kad tai yra oficialiai populiariausias sumuštinis Anglijoje ir antras pagal populiarumą USA.

Tai kaip manote, kas yra BLT?? O taip, taip, galite net nesijaudinti, esu gavusi vieną kitą klausiamą veido išraišką po to, kai buvo mestas žvilgsnis į mano šio mėnesio kalendoriaus lapą ant šaldytuvo… Kas čia per sumuštinis?!?

Aš lygiai taip pat buvau nežinioje arba rūke, kuris vakar nugulė mūsų kieme. Tai štai, kažkada aš po antro kurso pirmąsyk atsidūriau Amerikoje, Work and travel programoje, ir sėkmė lėmė, kad nutrenkė likimas mus su Vilma į Amerikos vidurį, į Wyoming/Montana sankirtoje esantį natūralios gamtos stebuklą: Yellowstone nacionalinį parką (jo dydis kaip visa Lietuva). Taigi, ten gamtos stirnų ir meškų apsuptyje (o taip, taip, taip, jų buvo! Vakare parveždavo namo iš darbo, kad meška nesugalvotų su tavimi apsikabinti).

Beata amerikoje_work_travel

Va, ir ten, aišku, kaip ir daugelyje vietų Amerikoje (na, tokių elementarių vietų, kur žmonės eina valgyti) buvo toks dalykas kaip BLT. Man buvo labai smalsu, kas čia per kodinis pavadinimas??? Kodėl jis taip vadinasi??? Kol paskui kažkaip susivokiau ir kaip kokia kodų meistrė iššifravau: Bacon, Lettuce ir Tomato.

 

Dabar apie anglišką šoninę. Tai ne tokia kaip mūsų šoninė – visu gabalu, o supjaustyta plonai. Marks&Spencer turi, bet na, nepadoriai brangi. Visai neprastos, bet paprastai užsienietiškos (tikrai ne lietuviškos) turi ir kiti prekybos centrai, bet jau reikia dairytis, nebūna padėta, kaip kokia juoda duona išrikiuota eilė po eilės pas mus parduotuvėse…

Beatos virtuve_BLT sumustinis

Geras sumuštinis, tikrai labai geras. Viskas subalasuota ir suskaičiuota, o jei žmonės BLT pavertė legenda, tai tikrai it has got smthg!!!  Traški, sūroka, paskrudinta šoninė, salsvas pomidoras ir salotos… O gražiai paskrudinta riekelė duonos reikalo negadina tikrai, aš. aišku, renkuosi savo sumuštinių duoną. Tai kai pasidarysite tokį sumuštinį rytą, vakare ar pavakary ir eisite per mišką kur nors Wyoming, tai tikrai gali meška norėt pasisveikinti… Tai kol mėnuo dar nesibaigė, siūlau susipažinti su BLT sumuštiniu.

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
 1. Margarita parašė:

  Beata, nežinau kokio gerumo šoninė yra Anglijoje, aš pirkau Norfoje , ir tik Norfoje radau
  ( tiksliau PC Parkas) Biovelos įmonės, ji skirta Rusijos rinkai, plonai supjaustyta,parūkyta.
  Dariau šiuos sumuštinius šeštadienį, vaikai su vyrų kėlė pirštus į viršų, paprasta, greita ir skanu.

 2. zuikis parašė:

  Pas mus yra pirkti sumuštinių BMT. Kaip jie šifruojasi?

 3. Viktorija parašė:

  Labai nuotaikingas tekstas, ir sumuštiniai, tikiu, labai gardūs 🙂

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.