8241
Beatos virtuvė

Naujienos naujienos arba elektroninė Kepinių knygos laimė

(0)

Oi kaip malonu, kad galiu pasidalinti šiomis puikiomis naujienomis. El. knyga, kurios norėjosi seniai seniai, ėmė ir išvydo dienos šviesą. Tiksliau, buvo sėkmingai perkelta iš popieriaus į hmmmm… kaip čia apsakyti teisingai? Elektromagnetines bangas ir megabaitus? Esmė yra tokia, kad ji dabar gali mygtuko paspaudimu ir vieno kito slaptažodžio suvedimu lengvai atsidurti visuose elektroniniuose agregatuose. Tikrai, ar ne stebuklas??? Aš manau, kad taip.

Beatos elektroninė knyga

Aš jau nuo pat ryto pasitikrinau ar veikia ir tikrai veikia, nusipirkau sau nieko nedelsdama savo knygą ir turėsiu ją dabar savo telefone, taigi kiek žinau ji tinka visiem aparatam protingiem. Aš kol kas pati dar tik mokausi elektronine versija naudotis, bet iš esmės tne viskas taip pat kaip ir tikroje knygoje, visi receptai, ir visos įžangos. Taigi dabar visi receptai visada bus su manim, JEEEEEE…Ir paieška knygos viduje yra neįtikėtinai gera, tai ,pvz., norį ką nors su varške, vedi „varškė“, nori šokoladas, įvedi „šokoladas“, riešutai, aguonos, žodžiu, viskas randama…

Knygą galite rasti ir sužinoti kurių virtualių parduotuvių lentynose ji yra čia.

Štai, pavyzdžiui Tomo mama pas mus viešėjo šį savaitgalį. Ji savaitgaliais yra įpratusi skaityti laikraščius. Ir sako, oi I miss my paper, na tai aišku, prieš penkis metus buvo galima bandyt ją paguost ir nešt kompiuterį, kad skaitytų online versiją, bet dabar tai tiesiog viens du ir močiutė sau skaito savo Telegraph elektroniniu formatu. Toks pats, kaip ant popieriaus, tik per ekraną. Sėdi močiutė terasoj, geria kavą ir skaito savo laikraštį.

Kai aš pirmą kartą apžiūrėjau tą elektroninę knygą, tai negalėjau atsidžiaugti ir nustoti stebėtis, kiek visokių gerų ir patogių galimybių yra ten, aš ir šiaip esu įpratus ant Girinio statyt iPad ir žiūrėti kokią programą ar klausyt radio podcastų (aišku, food programme yra mano mėgstamiausias). Va štai mes su Brone padarėm filmuką: Bronė filmavo telefonu, aš kalbėjau.

Kai pagalvoji, tai taip jau išeina, kad visi savaitgaliai yra lemtingi, jie visi suskaičiuoti beveik. Šis buvo karštas ir malonus. Tai trumpas ataskaitinis:

Beatos savaitgalis

Šeštadienis – Restoranų diena. Na, turiu pasakyti, kad dar yra kur stiebtis ir ateitis tikrai rožinė, va mes visi su šeima aplankėm net tris: a) „Maisto banko“ dilgėlių, kuris buvo Gedo prospekto viduryje. Sriuba buvo gardumas. Taigi ir iš patvorių gali sriubą išvirti, ne tik iš kirvio; b) kitas restoranas, unikalus savo meniu ir šefais, buvo Travel Planet (maža išskirtinių kelionių ir į visokias pasaulio egzotiškas šalis kelionių agentūra gabenanti, kurios paslaugomis, tikiuos, kada nors gyvenime pasinaudoti) susijungė su Konfucijaus institutu ir atidarė kinų maisto restoraną, bet maistas, jame nepanašus buvo nei į vieną restoraną Vilniaus, o unikalus, kitoks, naminis; c) tai buvo suomių pop up, Užupio pradžioje, kuris praeivius viliojo lietuvių čirškinama mėsa ir puikiu pasiruošimu.

O ši savaitė tegul būna karšta ir maloni.

Beje, trumpas pabaigos akordas, apie tai, kaip vis tik verta kartais pasverti savo žingsnius.

Beata Trakuose

Sekmadienį buvome Trakuose – nusifotografavome ant tiltelio, paskui ėjome išsinuomot vandens dviračio, aš mėginau išvengti balos ant tiltelio ir žengiau didelį žingsnį nuo akmens ant tiltelio ir, aišku, nepagalvojau, kad: a) neperžengsiu; b) slidu. Tai kas atsitiko??? Ogi kaip tėškiausi (visa laimė, kad ant tiltelio į balą, o ne į ežerą, kuris buvo už dviejų cm) ir dar Izabelę su savim tėkšdamasi nusitempiau. et iš balos išlipau vis tiek pusiau sausa. Tai sausos ir šiltos savaitės.

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (0)

Palikite komentarą


Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.