8241
Beatos virtuvė

Naujienos ir mikseriai beigi trintos sriubos

(17)

Desertas, riešutinis morengas su keptom slyvom

Sveiki mielieji! Gal pradėkime nuo to, kad, nesvarbu su kokiais batais, pats sunkiausias bėgimas, kai jau paskutinė atkarpa būna likusi. Ir man dabar ta paskutinė atkarpa atsitikusi –  aš jau vėluoju su savo vadinamu kursiniu darbu (portfolio), kur turiu sudėti CV ir dar, aišku, virtinės visokių patiekalų ir meniu reikia prirašyti..

Viską jau surinkau į vieną krūvą, bet privesti viską prie tvarkos ir surašyti visas reikiamas išnašas ir bibliografiją yra beveik sunkesnis darbas, nei surinkti medžiagą ir ją apdoroti. Taigi tuo dabar ir užsiimu ir prisimenu tuos „kadaise, kadaise, tos dienos negrįš, buvau aš gražuolis, jaunutis arklys „…. kitaip tariant, prisimenu dienas, kai pribaiginėjau savo magistrinį prieš 8 metus, ir bakalaurinį prieš 10.

Bet kaip kompiuteris yra geras išradimas tokiems darbams nudirbti, taip ir mikseris buvo išrastas tam, kad lengvintų mūsų dalią ir gyvenimą.

Taigi dabar noriu papasakoti, ką veikiau per Velykines atostogas. Ogi dirbau iš peties su fotografe Judita, nes gaminome prietaisais tarškindamos naują leidinuką, kuriame 16 tikrai man labai patinkančių receptų.

Abi su Judita labai patenkintos galutiniu rezultatu, nes ir patiekalai labai gardūs  ir nuotraukos labai gražios  ir visa knygelė tikrai labai maloni ir naudinga. Knygelėje yra pusryčiu kokteiliai, blynai (labai sveikuoliški, su avižom ir daug obuolių), sumuštiniu su nutella (saldžiamėgių džiaugsma), sausainių su šokoladu, tada keletas sriubų, vištienos, sausainių jau išgirtas lašišos patiekalas (mano viena draugė, kuri ekskliuzyvines teises gavo išbandyti tą receptą, paskui sakė: labai paprasta pagaminti, o atrodo kaip restorane) ir dar labai mane džiuginantis kiaulienos receptas.  Ir dar, labai populiarus draugių tarpe citrininis pyragas (draugė Odeta kokius 5 kartus jau kepė).

Ta knygutė atsirado ne šiaip sau iš dyko buvimo, o susipažinus su ACME, kuri dabar, ne tik CD ir visokius kompiuterinius prietaisus gamina, bet dabar jie, pasirodo, pasišovė ir smulkiają buitinę techniką Lietuvai pristatyti. Turi didelių ambicijų ir kokybiškų produktų už prieinamą kainą. Nuvažiavau pas juos į Kauną ir man jie patiko, todėl, kad lietuviška įmonė ir tikrai nori pagaminti gerą produktą. Ir jie man sako, norime, kad mūsų klientas kuris nusipirks mūsų daiktus, gautų mažą dovanėlę ir idėjų gaminti su tais prietaisais.  (Paskaitykite Lapė Patarėja kažkada buvo parašiusi aktualų straipsnį šia tema, apie rakandus ir prietaisus). Ir aš tada pagalvojau, žinoma, o kodėl gi ne?

Juk ir aš pati, kai vaflinę nusipirkau, ten buvo knygutė (tiesa, paprasta ir be nuotraukų) tai išgaminau iš ten pusę vaflių receptų.

Na ką, galvoju, reikia pabandyti, juolab, tikrai palaikau lietuviško kapitalo iniciatyvas, gavau pabandyti jų rakandų: mikserį, smulkintuvą maisto ir sumuštinių gaminimo aparatą.  Išbandyti ir jie man tikrai patiko, tokie tvirti, ypač, mikseris – itin galingas – toks uch, tikra mašina…

Tai mano knygelė dabar supakuota ir priklijuota prie tų visokių ACME virtuvinių prietaisų.  Štai čia, pasižiūrėkite, kiek visokių naujienų jie yra prikaupę. Yra kažkoks ypatingas virdulys, kuris temperatūrą fiksuoja, (čia aktualu visokiom arbatom, ir vaikam košes maišyti) aš turbūt, miške gyvenu, nes apie tokius tikrai nesu girdėjusi.

Šią savaitę startuoja tie nauji prietaisai su mano paruoštais receptų rinkiniais, taigi jei reikia kokio naujo prietaiso….. 🙂

Ir dar jie paskelbė konkursą kartu su 15minučių, tai galite dalyvauti tame konkurse arba mano konkurse, į kurį paprašysiu siųsti nebūtinai nuotraukas ir receptus, o rašinėlius tema “Mano pusryčiai arba pusryčius suvalgyk pats”, kuriuose galite arba paminėti ir detaliai papasakoti apie pusrytinius receptus arba šiaip savo pusrytinius įpročius aptarti. Atrinksime (gal net bendrom jėgom) geriausius, įdomiausius pasisakymus ir apdovanosime naudingais virtuviniais ACME rakandais ir, žinoma, tom knygelėm su receptais…Rašinėliu lauksiu iki paskutinės birželio savaitės.

Rašinėlius siųskite beata@beatosvirtuve.lt, arba beatosvirtuve@gmail.com lauksiu…

Pasidalinau naujienomis, dabar atgal keliauju rašyti nuorodų ir bibliografijos…

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (17)
Komentarai
 1. na parašė:

  jeigu tie acme prietaisai bus panasios kokybes kaip kad CD, tai nekas…

 2. Gerbėja parašė:

  Ar tos knygelės kur nors knygyne nebūtų įmanoma gauti? Baisiausiai jos noriu, bet visokiais prietaisais esu apsirūpinusi, pirkti neketinu…

 3. Egle parašė:

  O ar galima knygele isigyti neperkant Acme technikos? 🙂 gyvenant ne Lietuvoje, lietuviskai technikai gabentis reiketu samdytis privatu lektuva 🙂

 4. Ieva parašė:

  Labas, Beata, o atskirai be prietaiso knygelės niekur negalima įsigyti?:)

 5. spyglle parašė:

  man lygiai toks pat klausimas iskilo del „knygeles be prietaisu isigijimo“. Ne Lietuvoje gyvenant butu sunku technika gabentis oro 🙂

 6. dalia parašė:

  mane ir domintu tik pati knygele, kuri cia buvo taip graziai aprasyta,
  ka joje rasti galima 🙂 beje, cia acme skelbiama akcija jau maciau pries keleta dienu, na bet prietaisu jau pilni namai ir tikrai netureciau kur ju patalpinti, o ir pirkti juos,kad tik knygele gauti…. na nezinau :))

 7. Šarūnė parašė:

  Beata, mums, tavo receptu isbandytojoms, tikrai butu puiku, jei tavo naujoji knygele butu parduodama tavo elektronineje parduotuveje. Buitines technikos turiu uztektinai, tikrai nieko nepirksiu, o vat tavo naujosios knygeles labai labai noriu.

 8. JJurgita parašė:

  Hmmm…Kaip suprantu, Beata autorinių teisių sutartį sudarius, ko gero yra..ir čia kaip reklaminė akcija gaunasi ir t.t., kad perki vieną, o gauni du cielus.. Na, tai abejoju, ar acme ims taip ir leis gudriam sumanymui žlugti, nes aš ir pati, pvz nupirkčiau sau, mamai ir sesei tuos leidinukus, bet be rekandų…o kas tada pirks rekandus, kai yra gerokai žinomesnių ir galingesnių vrtuvės smulkios buitinės technikos gamintojų ? 🙂 Reik po blogą panaršyt, gal daugelis receptų jau čia yra sudėti?

 9. Raminta parašė:

  Galvokit, galvokit, nes tikrai norisi tos knygeles – labai jau grazios nuotraukos, labai skaniai atrodo ir siaip 🙂 laukiam nesulaukiam.

 10. […] pirmoje vietoje – blenderis. O kai dar parašė, kad ji su Acme dalyvauja verslo sandėryje https://www.beatosvirtuve.lt/blog/2011/06/naujienos-ir-mikseriai-beigi-trintos-sriubos/ ir dar kaip tik nueinu į Prismą ir matau mielą Beatos fotografiją ant naujų Acme blenderių, […]

 11. Italian's wife parašė:

  Jo, labai geros foto, man kaip megstanciai gaminti ir fotkinti, tai foto vos ne svarbesnes 😀 tai sitas labai pagiriu nuostabios!!!!!!!!!!!!!

 12. Italian's wife parašė:

  Morenga tai ir dabar suvalgyciau…

 13. O kur pusryciu konkursas? parašė:

  Sakykit, ar as kazka praleidau, ar konkursas pasimet kur nors bloge?

 14. O kur pusryciu konkursas? parašė:

  Oij, tai sveikinimai tada josioms 🙂 kazkaip laukiau pusryciu temos isvystymo, ir, zinoma Jusu, Beata, bent vieno dar nerodyto pusrytinio recepto….

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.