8241
Beatos virtuvė

Nauja mano knyga – daugiau daržovių

(27)

 

Cha, kas galėjo įtarti, kad viskas prasidės nuo tortų pertekliaus? Tikrai taip, ne nuo ko kito, nes kai po dvejų metų patiserrie ir boulangerie tyrinėjimo ir nevaldomo pyragaičių ragavimo bei kepimo man, kaip visada, atėjo nurodymas (na gerai gerai, ne nurodymas, bet tiesiog aiškus pajautimas) apie ką bus mano nauja knyga.

BV_DaugiauDarzoviu

Na negalvokite, kad aš esu apsėsta ir rašau knygas todėl, kad mane yra apsėdusi manija prikimšti jūsų lentynas savo literatūra, arba tiesiog nenoriu atsilikti, arba siekiu kuo daugiau parduoti, kad kuo daugiau uždirbčiau. Aš realiai galėčiau save padėti į kitus projektus, kurių prisigalvojus turiu belekiek, bet nieko negaliu su savim padaryti. Mane tiesiog veža ir tempia, ir traukia už ausų, pečių ir plaukų nenumaldomas noras išbandyti ir išanalizuoti naują temą.

Krapai

Kaip visada, visų mano iki šiol buvusių knygų apsireiškimas ateina aiškiai ir ryškiai kartu su pavadinimais. Jie kaip kokie įspaudai mano galvoje – taukšt ir yra. Ir viskas, turiu eit ir daryt, ir gyventi pagal tą apreiškimą. Va štai taip buvo ir su šita knyga. Daržovės, daržovės, daržovės yra tai, ko reikia kiekvienam iš mūsų. Jei, kaip sako mano vyras, kai nori mane paerzinti, panervinti ar iš viso supykdyti, nobody needs cake (beje, aš šventai įsitikinus, kad everybody needs cake sometimes), tai daržovių reikia ir jos privalomos visiems.

Darzoves ant stalo

Kai jau baiginėjau savo Kepinių knygą ir išsiunčiau paskutinius receptus (o prirašiau – kas turi kepinių knygą, žino – nemažai), tai va taip iškart ir supratau, kad viskas, ko man dabar reikia, yra morkos ir burokėliai, agurkai, pomidorai ir ridikėliai, kopūstas ir špinatai, brokoliai, žiediniai kopūstai ir bulvės.

Oi, atsipalaiduokite ir atsipūskite savo kėdėse, aš tikrai ne tapau vegetarė, žaliavalgė ar kaip nors kitaip iš esmės pakeičiau ar išpažinau naują valgymo būdą, ir visi, kurie ne su manim dabar, yra tamsoje ir nepažino tikrosios tiesos. Ne, aš tiesiog pradėjau sekti tai, ką dedu į savo lėkšte, ką valgo mano vaikai, ką aš pati valgau, ir kaip iš tiesų „daugiau daržovių!“ yra atsakymas į labai daug klausimų, kurie mus kankina (o tie klausimai yra persivalgymas, nutukimas, visokios ten ligos, diabetai, ir šiaip mūsų Motinos Žemės ateitis).

Smidrai

Negalėčiau pasakyti, kad manęs nepaveikė labai sėkmingai per pasaulį besiritantis vegetarų raginimas kartais atsisakyti mėsos (ar pastebėjote bemėsius pirmadienius?), taip pat man labai patiko įvairios idėjos, kurias perskaičiau įvairioje literatūroje, ir šiaip – ar gali daržovės būti blogai? Ar visi, kurie kaip ir aš valgote ir mėsą, ir žuvį, ir pieno produktus galite pasakyti, kad tikrai užtektinai valgote daržovių? Ar daržovės yra jūsų maisto piramidės pirmame trečdalyje?

Pusryciu kokteiliai

Na o apie knygą išsamiau, koks bus „naujoviškas“ jos pristatymas bei vieno kito recepto laukite artimiausiomis dienomis 🙂

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (27)
Komentarai
 1. Sigita parašė:

  Pagaliau! Labai laukiau tokios knygos, nors ir nesu vegetare. Paskutinioji apie kepinius man buvo visiskai „nevalgoma“. Geriausias tortas – silke 🙂

 2. Inesa parašė:

  Puiki naujiena! Sveikinimai! Kada tiketis knygynuose arba čia, e-parduotuvėje?

 3. Aušra parašė:

  Puiki naujiena! Daržovės yra gėris 🙂

 4. Sandra parašė:

  Sveikinu, Beata!

 5. Roma parašė:

  labia lauksiu, labia vertinu visas jau isleistas knygas 🙂

 6. Roma parašė:

  labia laukiu 🙂

 7. Liūtas parašė:

  Nuostabu! (: Laukiam.

 8. lina parašė:

  Puiki naujiena! O jei dar ir į apps’ą visas tas gėris atgultų… Tikrai litų nepagailėčiau 🙂

 9. Irma parašė:

  Greičiau, greičiau 🙂 aš jos jau žiauriai noriu 🙂

 10. motule parašė:

  Dekui dekui. Noreciau tureti…

 11. Janina parašė:

  Šaunuolė 😉 jau žinau kokios dovanos noriu gimtadieniui 😉

 12. Loreta parašė:

  Tikras smagumelis, vel yra ko laukti. Jau taip maga vel kazka atrasti ir bandyti gaminti. Valio Beatai! 🙂

 13. vida parašė:

  oi,kaip laukiu.nes esu tikra žalumynų rijikė.galiu apsieiti be keilkų.bet be daržovių-tikrai ne.

 14. Egle parašė:

  Nerealiai! Kaip tik ruosiuosi kraustytis gyvent i UK ir vakar su draugu pasnekejom, kad ten valgysim daug darzoviu, is seniau turiu pora knygeliu su darzoviu receptais ir dabar stai kad sau nori! Butinai pasiimsiu ir sia knyga! Puiki naujiena, sveikinu Beata su nauja knyga! :))))

 15. Aušringa parašė:

  Puiki naujiena, zavinga autore ir gera ideja! Moterys valdo virtuve, valdo pasauli 😉 sekmes!

 16. Inga parašė:

  Gal naujoji bus knyga ir el.pavidale? 🙂

 17. Ingrida parašė:

  Sveikinu,Beata, su ketvirtaja knyga! Darzoves yra tikras geris ir vitaminu saltinis, jas valgyti tiesiog butina! Laukiame knygutes parduotuves lentynose!:))

 18. Donata parašė:

  Sveikinu, Beata, su skanios knygos pasirodymu ! Labai nereali paskutine nuotrauka 🙂 ha ha ha

 19. Giedrė parašė:

  Vau, geresnes temos ir negali buti! 🙂 labai dziaugiuosi

 20. Viktorija parašė:

  Valio!!! Šauni idėja!!! Nekantraujam, ypač el.pavidalu 🙂

 21. Arnikutė parašė:

  Sveikinu Beata ir laukiam, laukiam….:)

 22. Inga parašė:

  Kada pasirodys knygynų, parduotuvių lentynose?

 23. vilma parašė:

  labai miela, kad nauja knyga apie darzoves, mes ne vegetarai, bet… per metus suvartojam tona vaisiu ir darzoviu, kartais gaminant pritrukstu fantazijos :). Tikriausiai sita knyga mano laukiamiausia :). Dekui, Beata, kad rasot, nes man tinginei palengvinat gyvenima :).

 24. Linas parašė:

  Norėčiau užduoti klausimą Beatai. Žinau, kad mėgstate rašyti, (vis gi tai – ketvirta Jūsū knyga), ir norėčiau paklausti – kas skatina Jus rašyti, kokia yra Jūsų, kaip rašytojos, motyvacija, pagrindinis tikslas ? Dėkui už atsakymą !

  • Beata Nicholson parašė:

   Linai geras labai klausimas, pamėginsiu kada nors atsakyti išsamiai…Veda mane nematoma jėga, ir žinote kas dar skaitytojai ir egri atsiliepimai, aš vos tik išleidžiu naują knygą iš karto sulaukiu klausimo kuris net ir manes stebina kada kita??? ha ha ha aš visas knygas savo parašiau vedama didžiulio užsidegimo nei viena nebuvo parašyta tam va kad reikia arba kad va tokia ar kita tema bus populiari ar idomi…taip knygas rašo ir leidžia leidyklos, aš knygas rašau ir leidžiu vedama aistros ir užsidegimo…Jau turiu dvi idėjas savo naujom dviem knygom, kai jas įgyvendinsiu darysiu ilgesnę pertrauką……tai tikrai žinau

Palikite komentarą

Taip pat skaitykite:


Mūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.