8241
Beatos virtuvė

Namų restoranas – „lengvesnio“ savaitgalio meniu

(3)

Kad jau kalbėjome apie sportą ir artėjantį pavasarį, tai siūlau šį savaitgalį daugiau laiko praleisti gamtoje, pasivaikščioti, galbūt aplankyti draugus ar šiaip smagiai po miestą pasižvalgyti. Žinoma, namų restoranas dėl to tikrai neužsidarys, bet juk galima viską pasiplanuoti ir gaminti skanius, lengvus ir greitus patiekalus. Štai čia kelis tokius ir parinkau jūsų skanumui.

Pusryčiai – labai svarbus dalykas, nes turi suteikti jėgų ir gerą dienos pradžią. Varškės ir daržovių mėgėjams patiks ši kiaušinienė be kiaušinių.

Beatos virtuvė. Kiaušinienė be kiaušinių

Jei vis dėlto pusryčiams norisi kiaušinių, išbandykite gražiuosius omleto keksiukus su daržovėmis, juos gali pasigaminti ir patys vaikai.

omleto keksiukai_Beatos virtuve

Vienas iš lengvesnių pietų variantų – salotų ir sriubos duetas. Salotas aš labai mėgstu ir dažnai pietums valgau. Štai čia tikrai gardžių salotų su virta vištiena receptas.

Beatos virtuvė. Salotos su virta vištiena

Pati paprasčiausia, gryna, tik daržovėm turtinga sriuba, be jokių mėsų, sviestų ir grietinėlių. Ir net be bulvių. Tik iš daržovių. Ir dar avinžirnių. Jie šiai sriubai reikalingi konservuoti, tad nereikės ilgai mirkyti ar virti.

lengva darzoviu sriuba_Beatos virtuve

Jei norisi kažko sotesnio, pasilepinkite žaibišku vištienos kariu. Man labai patinka skonis, kurį šiam kariui suteikia kokosų pienas, bet jei norisi lietuviškesnio skonio, galite jį pakeisti grietinėle. Viską pasigaminsite per 10 minučių, jei tik turite nuo vakar likusios šaltos mėsos.

Beatos virtuvė. Žaibiškas vištienos karis

Ko norisi vakarienei? Galbūt apkepo? Šis špinatų, cukinijų ir bulvių apkepas – tikras rojus, mėgstantiems vegetariškus patiekalus. Bet tiks ir kitiems.

Beatos špinatų, cukinijų ir bulvių apkepas

Jei turite jūros lydekos ar menkės filė, galite pasigaminti traškią žuvies filė su cukinijomis ir paprikomis. Greitas ir efektingas žuvies kepimo būdas plius spalvotos ir ryškios daržovės.

Beatos traški žuvies file su cukinijomis ir paprikomis

Skanaus, gražaus ir lengvo savaitgalio!

Print Friendly, PDF & Email
Dalinkis:
Komentarai (3)
Komentarai
  1. Alvyda parašė:

    Labai geros idejos ziemiskam savaitgaliui! Sio savaitgalio meniu nusimato kiek „sunkesnis“, bet labai jau Beatiskas: sestadieni laukia keptu moliugu sriubyte (is knygos „Beatos virtuve“) ir makaronu apkepas su Ratatouille (is darzoviu knygos), sekmadienio pietums – piemeneliu pyragas (velei is „Beatos virtuve“) ir tradicinis angliskas Apple Pie. Skanaus ir lepaus savaitgalio!

  2. Viktorija parašė:

    Beata!!! Sujaukei visus mano savaitgalinio maisto planus :-))) noriu VISKO!!! Ir nieko apart kario nesu bandžiusi.

  3. laura parašė:

    O kur desertas? Nuoširdžiai, viską perskaičiau galvodama, kas desertui..matyt, reiks kokteilį kokį suplakti;)

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.