8241
Beatos virtuvė

Mes už smagius vakarėlius namie!

(4)

Aš jau gyriausi neseniai jums apie mane ištikusį namisėdizmo priepuolį. Ir, žinokite, nors šis gana ūmus, aš ir šiaip pastebiu, kad namai nameliai ir namučiai yra ta vieta, kur norisi dažniau būti, ilgiau būti, ir net ne vienai, o su visais draugais. Nes kad man patinka namai, visai nereiškia, kad nepatinka vakarėliai!!! Ir jūs dažnai rašote, kad planuojate vakarėlį namuose ir tada kyla n+k klausimų, kaip, ką, kada paruošti, kuo pavaišinti ir kaip dar vakarėlį pralinksminti.

Tai va, šį šeštadienį mano laidoje – pasiruošimas vakarėliui! Kai filmavome, tai žinokit, skambėjo ne tik puodai, dubenėliai ir šaukštai, skambėjo visas Gedimino prospektas! Gerai, kad langai buvo uždaryti, bet, manrods, praeiviai vis tiek girdėjo, kaip smagiai traukėme dainas su į svečius užsukusia Katažina Zvonkuviene. Jai irgi rūpėjo, kaip greitai surengti sėkmingą vakarėlį.

_MG_4166

Maistas maistu, o ko dar reikia, kad vakarėlis taptu legendiniu?! „Kad draugų vakarėlis nusisektų, svarbiausia… turėti draugų!” – juokdamasi pasakojo man Katažina. Ji sako, kad per savo gyvenimą jau atsitūsino. Dabar labiausiai mėgsta vakarėlius namuose, nes kai draugai ateina į namus – tokio vakarėlio energija visai kitokia! Tai jau taip, jei mes dviese sugebėjom visus šlagerius sudainuoti, tai kas pas Zvonkus dedasi, kai ateina visi draugai?? Turbūt greitai pamatysiu, nes Katažina, beverdama sūrio vėrinukus, pakvietė mane į svečius.

_MG_4151

Aš, aišku, žinau, kad ne mano dainingas balsas ją čia užbūrė, o naminiai ledai apkerėjo. Taip jau yra – naminių ledų gerumas yra nenusakomas, ir nusakyti jo bandyti nereikia. Geriau sykį pasigaminkite ir pamatysite, žmonės ir pas jus eis, ir pas save kviesis, ir dar legendas apie jūsų ledus po apylinkes skleis.

_MG_4050

_MG_4212

_MG_4265

O čia, va, matot, kaip mūsų mergaitės džiaugėsi su Lina pasidariusios tiulio sijonukus. Galvojot, sėdėjo ir siuvo valandą? Ne ne, tik čakšt čakšt, surišo, parišo – ir va, kiek džiaugsmo. Mes visos irgi užsisakėm. Tai ką, matomės ryt, 16 valandą per LNK. O sekmadienį galit planuot vakarėlį.

Print Friendly, PDF & Email
Komentarai
  1. Arturas parašė:

    Sveiki
    Ar jus nematot? ar visi jums bijo parasyti kad per jusu TV 8 laidas operatorius jusu gaminamus patiekalus filmuoja is po staol,vaizdai issilieja,nesugeba sufokusuoti,arba is labai arti,vaizdas perdaug judesyje,kazkoks blaskymasis.Aiskios pozicijos nenustato.Na o jai jus pati filmuojat,ten kur kamera nejuda ant stalo? vieta tam visai netinkama.Laikas sunerimti.Keiskit darbuotoja arba duokit laisvadieniu.Nes daug snekos mazai aiskaus vaizdo.Mano zmona jusu laidas stebi visada.O manes jusu pastale nedomina.
    Jums gal tai smulkmena o ziurovams tas manau tikrai nepatinka.

  2. Ineta parašė:

    Beata, ar yra galimybe per lnkgo pamatyvi istisine laidos transliacija? receptai yra labai gerai, bet noretusi ir bendro laidos konteksto – pakolkas rasti nepavyko.

Palikite komentarąMūsų draugai:
Visos teisės priklauso Beatai Nicholson. | Pagaminta beLEDO.